انواع عمل های جراحی زیبایی باسن برای خوش فرم کردن باسن

basan

جراحی‌های خوش فرم کردن و زیبایی باسن می‌تواند از جهات زیادی برای افراد مفید باشد. اغلب افراد از شکل و اندازه باسن خود راضی نیستند، اما شاید ندانند یک راه حل عالی برای رسیدن به نتایج زیبایی دلخواهشان وجود دارد. عمل خوش فرم کردن باسن می‌تواند با گرد کردن و یا بزرگ کردن باسن، ظاهری زیبا و طبیعی‌ به آن ببخشد. یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین فواید این عمل این است که اعتماد به نفس فرد را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد.

اصطلاح خوش فرم کردن باسن به انواع مختلفی از تکنیک‌های جراحی اشاره دارد که با هدف ایجاد فرمی زیبا در باسن انجام می‌شوند. تکنیک‌های مورد استفاده برای منظور ممکن است شامل تزریق چربی، لیپوساکشن، کاشت پروتز باسن، لیفت باسن  و یا تکنیک‌های برشی باشد. هدف نهایی ما این است که با استفاده از روش‌های پیکرتراشی باسن و مناطق اطراف آن به شما کمک کنیم تا به فرم و ظاهر مورد نظر باسن خود دست یابید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه روش‌های فرم‌دهی به باسن یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های ۲۲۲۸۳۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

فرم دهی باسن برای چه افرادی مناسب است؟


basan1

فرم دهی به باسن یک گزینه بسیار عالی برای کسانی است که مایل به بهبود فرم و زیبایی کلی باسن خود هستند. برخی از افراد ممکن است تنها نیاز به انجام لیپوساکشن و تزریق چربی داشته باشند، در حالی که دیگران ممکن است نیازمند تکنیک‌های متعددی برای فرم‌دهی به باسن و بهبود زیبایی آن باشند. بسیاری از افرادی که به دنبال خوش فرم کردن باسن خود هستند، می‌خواهند با کاهش وزن شدید به این هدف برسند، اما این کار منتهی به باسنی صاف و لاغر می‌شود. برای خوش فرمی باسن انجام تکنیک‌های برشی برای لیفت و نیز بزرگ کردن باسن با استفاده از تزریق چربی و یا پروتز لازم است.

برخی دیگر از افراد باسن لاغری دارند و خواهان بهبود زیبایی و خوش فرمی آن هستند. برای این افراد ممکن است جراحی بزرگ کردن باسن و یا تزریق چربی برای ایجاد قوس و انحنای مورد نظر باسن لازم باشد. مقدار چربی مورد نیاز برای این کار بستگی به سایز و شکل دلخواه باسن دارد. در کنار لاغری باسن،گاهی ممکن است افراد از بزرگی بیش از حد باسن و عدم تناسب ‌آن با سایر اندام‌ها ناراضی باشند. در این صورت نیز متخصص زیبایی با استفاده از روش‌های مختلف تخلیه چربی به لاغری و خوش فرمی باسن کمک خواهد کرد.

تکنیک‌های مختلف برای زیبایی و خوش فرم کردن باسن


basan2

تزریق چربی

برای بیمارانی که در مناطقی مانند شکم، پهلوها و یا پشت چربی اضافی دارند، تزریق چربی‌های اضافی به باسن روش بسیار مؤثری برای خوش فرم کردن باسن است. متخصص زیبایی از لیپوساکشن برای خروج چربی‌های ناخواسته استفاده کرده، پس از تصفیه و خالص کردن، چربی‌ها را در نقاطی از باسن برای افزایش حجم و فرم دادن به آن تزریق می‌کند. از آنجا که چربی تزریق شده از بافت بدن خود فرد گرفته می‌شود، مانع از بروز عوارض احتمالی (مانند عوارض پروتزهای قدیمی) می‌شود. علاوه بر این، نتایج این تزریق دائمی است و در نوسانات وزن، متناسب با بقیه بدن تغییر می‌کند.

پروتز باسن

در بیمارانی که فاقد مقدار چربی لازم جهت تزریق به باسن هستند، پروتز باسن می‌تواند حجم و فرم مورد نظرشان را در باسن ایجاد کند. برای لیفت و برجسته شدن باسن، پروتز از طریق یک برش پنهان در شکاف طبیعی بین باسن‌ها وارد می‌شود. جراح نوع پروتز باسن را به طور سفارشی، طبق آناتومی خاص بدن و نتیجه مورد نظر فرد انتخاب می‌کند.

جراحی لیفت باسن

بیمارانی که باسن آنها حجم کافی داشته، اما فرمی تخت و افتاده دارد، متقاضی مناسبی برای جراحی لیفت باسن هستند. جراح با این روش می‌تواند چربی‌ها و بافت‎‌های نرم را مجدداً در باسن توزیع کرده و باسن شل شده را لیفت کند. نتیجه نهایی این عمل، باسن‌هایی صاف، گرد و سفت خواهد بود.

روش ترکیبی (تزریق چربی و پروتز و لیفت)

برای بیمارانی که می‌خواهند باسن چاق‌تری داشته باشند و عیوب فرم و شل‌شدگی باسن آنها نیاز به اصلاح دارد، متخصص زیبایی می‌تواند تزریق چربی و یا پروتز باسن را با جراحی لیفت باسن و یا لیپوساکشن ترکیب کند. نتیجه این کار یک باسن برجسته و سفت با انحنای زیباست که نمای زیباتری به لباس می‌دهد.

دوره بهبودی پس از فرم دهی باسن چگونه است؟basan3

اکثریت قریب به اتفاق بیماران قادر به تحمل درمان فرم‌دهی باسن هستند. درد خفیف تا متوسط بیماران به خوبی توسط داروهای خوراکی کنترل می‌شود. بسیاری از بیماران می‌توانند همان روز عمل به خانه بازگردند. نسخه‌ای که برای بیماران تجویز می‌شود شامل‌ داروهای خوراکی ضد درد و تهوع و احتمالاً آنتی بیوتیک است، به خصوص اگر جراح در طول مراحل عمل، از درناژ (سوند) برای خروج مایعات اضافی از بدن بیمار استفاده کند.

بیمار باید طی ۴-۶ هفته اول بعد از عمل، برای کمک به کاهش تورم و جلوگیری از تجمع مایع اضافی، از باند فشاری و یا گن فشرده‌سازی استفاده کند. بسیار مهم است که بیمار طبق دستورالعمل‌هایی که جراح پس از عمل توصیه می‌کند، به پوشیدن این لباس‌ها در مدت لازم ادامه دهد. بیمار باید در دو هفته اول تغییراتی را در شیوه زندگی خود ایجاد کند. بیمار باید شبها روی شکم بخوابد و تا آنجا که ممکن است از وارد کردن فشار بر روی باسن خود جلوگیری کند تا روند التیام باسن تازه شکل گرفته خود را به راحتی سپری کند. بیمار باید در طول ۴-۶ هفته اول بعد از فرم دهی باسن از انجام ورزش‌ شدید اجتناب کند، در عوض بهتر است در همان روز عمل باسن، راه رفتن را شروع کند. در طول مراجعات بعد از عمل جراحی، جراح زمان بازگشت بیمار به فعالیت‌های سابق خود را مشخص خواهد کرد.

چه نتایجی از عمل فرم دهی باسن انتظار می‌رود؟


basan4

بعد از عمل فرم دهی باسن، نتایج آن بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود. فرم  جدید باسن و نیز تناسب کلی بدن بیمار به طور قابل توجهی بهبود خواهد یافت. همچنین حد فاصل کمر تا باسن و ران، صاف و زیبا و جذاب خواهد بود. اگر برای فرم ‌دهی باسن از تزریق چربی استفاده می‌شود، مقداری از بافت چربی تزریق شده ممکن است از بین رفته و توسط بدن جذب گردد. اگر بیمار افزایش حجم بیشتری را در نظر داشته باشد، ممکن است انجام روش‌های دیگری مانند تکرار تزریق چربی لازم باشد.

چربی تزریق شده به باسن به نوسانات وزن بدن پاسخ خواهد داد. در صورت افزایش وزن، باسن نیز بزرگ خواهد شد و اگر بیمار کاهش وزن داشته باشد، باسن نیز متناسب با آن کوچک خواهد شد. نتایج حاصل از فرم دهی به باسن دائمی هستند، اما در دراز مدت، نتایج آن تحت تأثیر روند طبیعی پیری و همچنین نوسانات وزن قرار خواهد گرفت. برای اطمینان از نتایج مطلوب و طولانی مدت، شما باید وزن خود را حفظ کرده و سبک زندگی سالمی داشته باشید. برش‌های جراحی برای فرم‌دهی باسن در مکان‌های مخفی ایجاد خواهد شد. جای زخم و اسکارها در طی سال اول بعد از عمل بالغ شده و به تدریج با گذشت زمان محو ترخواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *