عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی

برای دیدن گالری جدید تصاویر جراحی زیبایی بینی کلیک کنید

جراحی بینی گوشتی

انجام عمل زیبایی بینی گوشتی برای کسانی که از بزرگیبینی گوشتی و پهنشان رنج می برند، مناسب است. بینی های گوشتی باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس در فرد می شوند و با کوچک کردن بینی گوشتی می توان زیبایی و اعتماد به نفس را به شخص بازگرداند. عمل بینی گوشتی نوعی عمل جراحی ترمیمی بینی است و در واقع شاخه ای از رینوپلاستی بینی است و خطرات، مضرات و نیز فواید خود را دارد. برخی از شبکه های تلویزیونی استفاده از کوچک کننده ی بینی را برای بینی گوشتی توصیه می کنند که دستگاهی بس بی فایده و بیهوده است. یک دکتر عالی می داند که چگونه برای درمان بینی گوشتی ظاهر بینی را به شکلی تغییر دهد تا مناسب و هماهنگ با سایر اجزای صورت بشود.

مجموعه فیلم های جراحی بینی:

در عمل رینوپلاستی بینی گوشتی تکنیک های مختلف برای جراحی کاهش سایز بینی برای بینی های گوشتی، برجسته یا کلفت با دستکاری ناحیه آلار بینی وجود دارد. قبل از بررسی مسائل مربوط به عمل زیبایی بینی گوشتی اجازه دهید آناتومی حفره بینی را مورد بررسی قرار دهیم.

 

آناتومی بینی

بسیاری از افراد هنگامی که متوجه می شوند بخش خارجی ناحیه بینی (که به آن آلار گفته می شود) فاقد هر گونه غضروف است، بسیار متعجب می شوند. در این حالت ناحیه خارجی آلار و دیواره جانبی آن از بافت نرم فیبرو چرب ساخته شده است. به همین خاطر وجود بینی گوشتی و افتادگی نوک بینی به خاطر بزرگ و گوشتی بودن غضروف بینی نیست، بلکه علت آن وجود بخش بیشتری از این بافت فیبرو چرب در ناحیه بینی است.

 

چگونه می توان سوراخ یا اندازه بینی را با استفاده از برش نگهدارنده کوچک کرد

یک روش رایج برای کاهش اندازه سوراخ بینی استفاده از برش نگهدارنده بر روی بافت نرم آلار است. تصویر شماتیک زیر دو نوع از این شکاف را نشان می دهد.

اولین تصویر ایجاد شکاف در داخل سوراخ بینی بیمار را تصویر می کند، در حالی که تصویر دوم مربوط به ایجاد شکاف در پوست خارجی سوراخ بینی است که از طریق آن کاهش اندازه سوراخ بینی امکان پذیر می شود. این روش کمتر در عمل استفاده می شود تا به این ترتیب بتوان از اشکالات احتمالی ایجاد شده در وضعیت عادی و معمول بینی جلوگیری کرد.

 

زیبایی تکنیک برش داخلی در این است که برش های ایجاد شده در عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی در پشت بافت بینی پنهان می شود و این شکاف در چین طبیعی موجود در ناحیه برخورد آلار با گونه فرد ایجاد می شود. به این ترتیب امکان مشاهده آن توسط سایر افراد وجود ندارد.

چگونه می توان یک بینی گوشتی را با استفاده از عمل جراحی بر روی پایه بینی باریک کرد

یک راه دیگر برای کاهش اندازه بینی در جراحی رینوپلاستی ایجاد برش بر روی پوست در قسمت پایین سوراخ بینی است. این تکنیک بطور خاص برای بیمارانی مفید است که سطح زیرین بافت بینی آنها عریض است. از این روش همچنین می توان برای درمان در این نوع عمل جراحی بینی گوشتی باید در بخیه زدن و بستن ناحیه مورد نظر دقت فراوان کرد. در این حالت پنهان کردن برش های انجام شده دشوار است، با وجودی که برخی افرادی دارای چین در ناحیه برخورد آلار با گونه هستند که می توان برش های مورد نیاز برای عمل جراحی بینی گوشتی را بر روی آن انجام داد.

ترکیب روش جراحی برش نگهدارنده و برش پایه بینی برای باریک کردن بینی

در برخی شرایط بهتر است روش های جراحی برش نگهدارنده را با برش پایه بینی ترکیب کنیم تا به این ترتیب بتوانیم ناحیه سوراخ بینی را کوچک کنیم. از این ترکیب روش ها در عمل بینی گوشتی در زمانی استفاده می شود که نیاز به کاهش زیاد اندازه بینی وجود داشته باشد.

مدیریت جراحت باقیمانده از عمل جراحی بر روی ناحیه آلار

پوست اطراف سوراخ های بینی تقریباً چرب است و در برخی موارد پیشنهاد می شود از تزریق استروئید رقیق شده در جای زخم بران تسریع درمان آن استفاده کرد. در موارد دیگر، برای بهبود زخم جراحی و حداقل کردن جراحت آن می توان از لایه برداری پوست (صیقل دادن پوست) دو تا سه ماه پس از انجام جراحی رینوپلاستی بینی استفاده کرد.

مزیت های عمل جراحی زیبایی بینی

مزیت های فراوان ناشی از عمل جراحی زیبایی بینی و کاهش اندازه بینی شامل موارد زیر هستند:

 • بهبود ظاهر فرد

کاهش اندازه بینی درعمل بینی گوشتی  می تواند باعث بهبود ظاهر و ایجاد یک چهره جدید برای شما شود. اگر شما به دنبال تغییرات پایدار یا اساسی در ظاهر خود هستید، ظاهر جدید بینی می تواند اساس انجام این کار برای شما باشد.

 • اعتماد به نفس بیشتر

هنگامی که شما احساس خوب درباره نحوه نگاه کردن دیگران به خودتان داشته باشید، می توانید اعتماد به نفس بیشتری در خود احساس کنید، عمل بینی گوشتی به شما این اعتماد به نفس را خواهد داد. در این رابطه حتی ایجاد تغییرات کوچک نیز می تواند تغییرات زیادی در شما ایجاد کند و به بهبود اعتماد به نفسی که شما استحقاق آن را دارید، کمک فراوان نماید.

 • سلامتی بیشتر

شاید فقط ظاهر بزرگ و گوشتی بینی باعث ایجاد ناراحتی برای شما نشده باشد. بلکه علاوه بر این ساختار بینی باعث شده باشد شما دچار مشکلات تنفسی یا سایر مشکلات مربوط به سلامتی شوید. در این حالت عمل جراحی بینی می تواند هر دوی مشکلات ظاهری و نیز مشکلات عملکرد بینی شما را اصلاح کند.

نامزدهای انجام عمل جراحی بینی

واضح است که اگر شما از ظاهر بینی خود ناخشنود هستید و به نظرتان اندازه بینی در مقایسه با صورتتان بزرگ و نامتناسب است، شما یک کاندید برای انجام عمل جراحی کوچک کردن بینی بزرگ یا گوشتی با هزینه جراحی بینی متناسب هستید. ایده آل ترین افراد برای انجام عمل جراحی کوچک کردن پره های بینی افراد غیر سیگاری هستند که دارای سطح سلامت عمومی مناسب باشند و حداقل ۱۶ سال سن داشته باشند و با عوارض عمل بینی آشنا باشند . محدودیت سنی در این حالت به این دلیل در نظر گرفته شده است که نباید عمل زیبایی بینی گوشتی بر روی بینی هایی انجام شود که هنوز در حال رشد هستند و فرآیند بلوغ آنها کامل نشده است. معمولاً بینی دختران در سنین بین ۱۳ و ۱۴ سالگی و در پسرها در سنین بین ۱۵ تا ۱۶ سالگی به بلوغ کامل خود می رسد. به هر حال اولین مرحله برای تعیین مناسب بودن انجام عمل جراحی کوچک کردن بینی برای شما انجام یک مشاوره با جراح  بینی و دکتر متخصص در این حوزه است. همچنین در زمان مشاوره ، میتوان در مورد  قیمت جراحی بینی از پزشک خود سوالاتی را مطرح نمایید .

با انتخاب بهترین دکتر جراح بینی گوشتی می توانید کمترین عوارض جراحی بینی گوشتی از جمله خشکی بینی و بهترین نتایج را بدست آورید و از یک عمل ترمیمی(جراحی ثانویه بینی) جلوگیری نمایید. قیمت و هزینه عمل بینی گوشتی را باید از پزشک پرسید و برای هر نفر منحصر به فرد است. در مواردی عمل بینی گوشتی با لیزر می تواند نتایجی عالی به شما بدهد و شکل بینی گوشتی را بهبود بخشد. افراد باید تا رسیدن به نتیجه عمل بینی گوشتی حوصله داشته باشند چون تغییرات در این بینیها تدریجی و طولانی است.

بسیاری از بیمارانی که به دنبال جراحی مجدد ترمیم بینی عمل شده هستند، بینی آنها عملی و غیرطبیعی به نظر می‌رسد و یا عملکرد بینی آنطور که باید نیست. هدف متخصصین زیبایی همیشه ایجاد یک بینی طبیعی، دارای عملکرد صحیح و هماهنگ با دیگر ویژگی‌های صورت بیمار است. برای انجام این کار، معمولاً اصلاح و بازسازی ساختار اساسی غضروف و استخوان بینی با استفاده از پیوند غضروف از گوش و یا دنده‌ی بیمار لازم است.

برای دیدن گالری جدید عکس جراحی بینی کلیک کنید

96 دیدگاه ها

 1. سما می‌گه:

  من دماغ گوشتی خیلی بزرگی دارم و خیلی ناراحتم هیچ راه دیگه ای برای کوچک کردن بینی بجز جراحی نیست؟ من واقعا اعتماد به نفسم پایین هست.

 2. مریم می‌گه:

  سلام .آیا روشی وجود دارد که فقط پره های بینی را در آن کوچک کرد بدون دست زدن به باقی ساختمان بینی؟(در صورتی که فرد قبلن عمل بینی نکرده باشد.)

 3. حسین می‌گه:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدانم آیا در سنین ۴۰ سالگی بینی های گوشتی را هم میشود عمل کرد

 4. فاطیما فلاحی می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتتان بخیر
  میخواستم بدونم چقدر زمان میبره تا بینی گوشتی بعد عمل کاملا درست بشه؟
  هزینه عمل چقدر است؟
  و این که از روزی ک معاینه بشم تا عمل چقدر زمان میبره؟
  ممنون میشم ا ز پاسخگویی شما بزرگوار

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا یک هفته زمانی است که بینی شما بخیه دارد گچ و یا Splint دارد و نیاز به استراحت کامل دارید. سپس معمولا یک ماه و گاهی تا ۲ ماه نیاز به چسب زدن دارید. بعد از آن فعالیت طبیعی و بعد از ۳ تا ۶ ماه اجازه فعالیت ورزشی سنگین دارید.
   در مورد هزینه ها و زمان عمل چون متغیر هستند لطفا با مطب تماس بگیرید.

 5. امیر حسین می‌گه:

  سلام.آقای دکتر آیا برای شاغلینی که در مکان های پر خطر کار می کنند امکان جراحی وجود داره.آیا وسایل جانبی خاصی برای مراقت از بینی وجو دداره

 6. آقای میم می‌گه:

  می خواهم بینی گوشتی و گوش های برجسته خود را همزمان عمل کنم از طرفی فک پایین من هم کج است و انحراف کمی به سمت چپ دارد ، برای تشخیص عمل فک باید نزد شما بیایم یا باید ابتدا به متخصص ارتدونسی مراجعه کنم و سوال بعد اینکه می توان ابتدا بینی و گوش را همزمان عمل کرد و بعد سراغ عمل فک رفت؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   برای عمل فک لطفا به دندانپزشک متخصص جراحی فک و صورت مراجعه فرمایید.
   عمل گوش و بینی شما بطور همزمان و قبل از عمل فک امکان پذیر است.

 7. sahar می‌گه:

  سلام .من ی بار ب پزشکی معالجه کردم و گفت پوست بینیت کلفته و انتظار نداشته باشم زیاد تغییر کنه .ولی من تو عکسا بینی هاییو میبینم ک خیلی افتضاحن و بعد عمل خیلی خوب شدن .ایا ایشون خواستن من توقعم نره بالا یا …..؟؟؟
  واقعا برام مهمه چون اصلا اعتماد ب نفس ندارم و عذابم میده

 8. سارا می‌گه:

  سلام اقای دکتر روزتون بخیر
  من ۷ ماه پیش جراحی زیبایی انجام دادم ،بینی ی من گوشتی بود
  بنا به تشخیص دکتر یکی از پره های بینی من باز شد ،حالا بعداز ۷ ماه پره های بینی من از تمام رخ و نیم رخ کاملا باهم متفاوته
  به نظر شما درست میشه ؟؟
  چند وقت بعد از عمل اول میتونم عمل روتوش انجام بدم؟؟
  میشه لف کنید منو راهنمایی کنید؟

 9. serve می‌گه:

  با سلام و تشکر از حوصله تون
  من بینیم گوشتیه، ۸ سال پیش یه بار عمل کردم زیاد تغییر نکرد تازه یه کم هم کج شده.
  به نظرتون آیا با عمل مجدد امکان درست شدنش هست؟

 10. سارا می‌گه:

  سلام ببخشید من ۱۴ سالمه بینیم گوشتیه میخاستم ببنم تو این سن قابل عمل کردن هست بینیم

 11. afsan می‌گه:

  باسلام دکتر عزیز
  میخواستم بدونم تا چه زمانی طول میکشه که سوراخ های بینی که اندازه هم نیست مثل هم بشه؟ بعد از عمل

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   نمی شود دقیق گفت بسته به میزان و نوع و علت مشکل شما و کیفیت ماساژها و فاصله زمانی از زمان عمل دارد. ممکن است ظرف یک هفته مشکل رفع شود ممکن است نهایتا رفع نگردد و نیاز به عمل جراحی مجدد داشته باید.

   • اکبر نجاتی می‌گه:

    سلام
    آقای دکتر بینی بزرگ با پوست ضخیم و پره های بزرگ و پهن دارم میخواستم ببینم چقدر احتمال متناسب و کوچک شدنش هست

    • dr akbari می‌گه:

     سلام
     در اغلب موارد نتایج خیلی خوبی را داریم. ولی برخی موارد غضروفها خیلی ضعیف و پوست خیلی ضخیم و ساختار اسکلتی بینی ضعیف است نتایج ضعیفتر اند.

 12. الناز می‌گه:

  سلام جناب دکتر ، خسته نباشید

  بینی من گوشتی است و سربالا و اندازه روی بینی ام کوتاه است ( از قسمت مردمک چشم تا نوک بینی ام ۴/۵ cm حدود دوبند انگشت) و فاصله بینی و لب هایم زیاد است .
  من مشهدی هستم ، در مشهد به متخصص که مراجعه کردم گفتند برای عمل ، چون بینی ام غضروف زیادی ندارد ، باید از دنده غضروف برای بینی ام برداشته شود .
  نظر شما در مورد پیوند غضروف از دنده به بینی چیست ؟؟
  چطور در برخی از عمل های بینی ، شاهدبینی هایی کج و پره های غیر قرینه میشویم ؟
  از همین عواقب بعد ، که نکنه بینی ام کج یا پره های غیر قرینه داشته باشد خیلی میترسم و نگرانم . اگر لطف کنید راهنمایی کنید و نظر خود را بفرمایید ممنون میشوم .

  وقت های شما برای بعد از فروردین چگونه است که من حضورا مراجعه کنم .. سپاس

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   اگر عمل اولتان است من برای جراحی شما به غضروف دنده احتیاجی ندارم. در رابطه با تقارن بینی در خصوص دقت لازم به عمل می آید. برای گرفتن وقت ویزیت یا جراحی لطفا با شماره های مطب تماس بگیرید.

   • الناز می‌گه:

    اولین باره که میخوام بینیم رو عمل کنم ، اما چون روی بینیم کوتاه هست و بینی خیلی کوچکی دارم ان دکتر گفتند پیوند غضروف
    بنظر شما با این توصیفات نتیجه عمل جراحی زیبایی من رضایت بخش خواهد بود؟؟؟
    ویک سوال دیگر . میخواستم بدونم شما براتون نظر بیمار هم مهم است؟ چون بعضی دکترها نظر مریض براشون مهم نیست و اونجوری که بینی بهتره عمل میکنن.
    این مورد که قبل عمل قالب میسازن و میتونیم متوجه شیم بعد عمل بینی مون چه شکلی هست رو شما انجام میدید؟

    ممنون از صبر و حوصله و راهنمایی هاتون..

    • dr akbari می‌گه:

     سلام
     در عمل های زیبایی در نظر گرفتن خواسته بیمار و موارد فنی بطور همزمان از اصول کار می باشد و اگر مایل باشید از قالب هم می توانیم برای شما استفاده کنیم اگرچه تاثیر فاحشی در نتیجه عمل نخواهد داشت.

 13. گلی می‌گه:

  سلام
  آیا بعد از عمل ورم و کوفتگی زیادی روی صورت ایجادمیشه. یکی از دوستانم که عمل کرده بود زیر چشمهاش خیلی باد کرده و کبود شده بود و تقریبا یک هفته طول کشید تا به حالت اول برگرده من از روزی که دوستمو دیدم دیگه جرات عمل کردن ندارم

 14. سهیل می‌گه:

  سلام
  بینی من گوشتی بود تقریبا سه سالی میشه عکس عمل کردم ولی نتیجه مطلوبی نگرفتم که یکی از ایراد های واضح عمل کجی بینیم هس تو عمل دوم همون ترمیم میشه نتیجه بهتری گرفت؟

 15. sasan می‌گه:

  سلام
  من ۳ سال پیش عمل جراحی بینی انجام دادم
  بینیم گوشتی هست بعد از عمل بالای بینیم بخش استخوانی زده بود بیرون و عرضش اضافه شده بود و پایین بینی افتادگی داشت
  در عمل ترمیمی قرار بود استخوان بالای بینی برداشته یا تراشیده شود و پایین افتادگی هم برطرف شود
  ولی با اضافه کردن بیشتر زیر پره میانی پایین تر هم اومد حتی سوراخ های بینی هم پایین آورده شده و نه تنها استخوان بالای بینی دست نخورده باقی ماند عرض بقیه ی بینی مخصوصا نوک بینی هم اضافه شد و این در حالی است که ارتفاع نوک بینی هم قبلا اضافه شده بود
  ( در ضمن عمل ترمیمی هم عمل باز انجام شده )
  بعد از عمل دلیلی که برای توجیح تراشیده نشدن اضافه استخوان داشتن این بود که وسایل لازم در اتاق عمل نبوده !
  خیلی ناراضی هستم از نتیجه عمل ، بینمیم از قبل از عملش هم بزرگتر شده
  اگر زیاد کردن ارتفاع نوک بینی برای باریک کردن نوک بینی هست چرا عرض بینی من با این حال اضافه شده؟
  آیا امکان برداشتن عرض اضافه شده هست ؟
  آیا افتادگی پایین بینی قابل اصلاح هست ؟

 16. سارا می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  امکان جراحی بینی بدون بیهوشی وجود داره؟

 17. غزل می‌گه:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من خیلی از اطرافیان شنیدم که عمل بینی مثلا تو زمستون بهتره. میخواستم بپرسم درسته؟ اصلا به فصل ربطی داره؟

 18. م.ر می‌گه:

  سلام من بینی بسیار بزرگی دارم وبالای بینیم هم بزرگه(استخوان بالای بینی)ایا میشه باتوحه به اینکه پایین بینی ترمیم میشه استخوان بالای بینی هم درست ومتناسب با جراحی بشه

 19. sepide می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
  من میخوام بینیمو عمل کنم بینی من گوشتی و ضخیمه میخواستم بپرسم چند درصد امکان تغییر در من وجود داره چون میخوام کوچیک باشه ؟اگه لازمه عکس بینیمو بفرستم تا بهتر نظر بدین.ممنون از زحماتتون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   نتایج جراحی بینی های گوشتی ما معمولا خیلی خوب است. شما می توانید تصاویر خود را از طریق تلگرام مطب ارسال بفرمایید.
   ۰۹۱۲۸۸۵۱۰۵۱

 20. sara می‌گه:

  سلام دکتر وقت بخیر من بینی بزرک و گوشتی دارم ولی درعمل درخواست دارم که فقط نوک بینیم حذف شه و بینی باریک نشه امکان پذیره؟؟

 21. عباسپور می‌گه:

  سلام آقای دکتر من تا به حال به چندین متخصص جراحی بینی مراجعه کرده ام و تمامشان گفته اند بینی ام را عمل نمی کنند . می گویند بینی گوشتی از نوع سه می باشد که پوستش کلفت و غضروفش کم می باشد و به جز سر بینی ام مشکل خاص دیگری همچون قوز و استخوان پهن ندارد می خواستم نظر شما هم در مورد جراحی بینی ام بدانم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   موارد فراوانی بوده اند که پزشکان دیگر نظر مساعدی درباره عمل جراحی آنهانداشته اند ولی من پذیرفته ام و نتیجه عمل جراحی خوب بوده است. بهر صورت با توجه به مطالبی که می فرمایید ممکن است نظر من هم مشابه آن پزشکان باشد. ابتدا باید بینی شما معاینه را معاینه و میزان موفقیت عمل بینی شما را بررسی کنم.

 22. سيامك می‌گه:

  سلام آقای دکتر آیا امکان عمل بینی گوشتی بدون بیهوشی عمومی برای اصلاح حالت بینی های گوشتی و پهن وجود دارد ؟ با تشکر

 23. فرزانه فراهانی می‌گه:

  سلام اقای دکتر وقت بخیر.ببخشیدمن بینی گوشتی باپوست ضخیم دارم وباچندین بارمراجعه به یکی از پزشکان جراح ایشون معتقدن که خیلی نتیجه درخشانی نداره ونبایدخیلی انتظارزیادی داشته باشم ولی من الان بین بیمارهای شما خیلی خیلی موارد بدتر ازخودم میبینم که عالی شدن .میخواستم بدونم بامراجعه من به مطب جنابعالی ایاامکان ترسیم فرم عمل کرده بینی من برای شما وجودداره .میخوام قبلش مطمین بشم .خیلی ممنونم

 24. عرفان می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید

  جناب دکتر بنده بینی گوشتی دارم دنبال عمل زیبایی عروسکی نیستم ولی میخواستم ببینم به نسبت قابل توجهی میشه کوچیک کرد ؟ ایا برگشت نداره؟
  با تشکر.

 25. سارا می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید من بینی گوشتی بزرگی دارم پوستم ضخیمه با عمل جراحی اندازش کوچیک میشه یا خیلی تغیری نمیکنه؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   در اغلب موارد نتیجه بینی های گوشتی به روشی که انجام من انجام می دهم بسیار خوب و موفقیت آمیز می باشد و بینی کاهش سایز قابل توجهی را دارد. ولی در هر صورت در این خصوص باید ویزیت و معاینه شوید.

 26. رضا می‌گه:

  سلام دکتر. من حدود یک سال هست بینی گوشتی خود را عمل کردم و پره های بینی من را دکتر گفتن نمیشه موقع عمل کوچک کرد و دوباره برای کوچک کردنش هزینه حدود دومیلیون و نیم را درخواست کردند و قبلش از من حدود ۷ میلیون گرفتند و رضایت هم ندارم چون هنوز گوشتی بودنش را داره و مثل عکسهای شما نیست و آیا میتوانم از نزدیک بیایم شما هم نظری بدهید و البته من انحراف هم داشتم و ایشان گفتن درست کردند ولی همچنان به سختی از بینی نفس میکشم.سپاس از شما اگر پاسخ دهید

 27. یکتا حسینی می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من دماغم در زمان کودکی ضربه خورده و حدود دو یا س میل ی قوض کوچیک وسط بینی ام خورده از روبرو مشخص نیست ولی از بغل معلومه خیلی کم نوک بینی ام تمایل ب چپ داره میخوام عمل کنم ولی نمیخوام فرم دماغم ب هم بخوره فقط مرتب بشه ایا امکانش هست و نمیخوام نمای دماغم فقطاز بغلدزیبا باشد میخوام از روبرو خوش فرم باشد.

 28. 2n می‌گه:

  با سلام اقای دکتر من۱۲ سال پیش جراحی کردم اما دوست دارم یه مقدار بینیم مثل قبل بلند تر بشه ایا امکانش هست؟

 29. رویا می‌گه:

  سلام دکتر خسته نباشید
  من بینی گوشتی دارم سر بینی ام قلمبه س و پره های بزرگی داره اما قوز دارنیست آیا با عمل جراحی بهبود پیدا میکنه؟جوری بشه بعد از عمل مشخص نشه که عملی هست میخوام طبیعی جلوه کنه ممنون از پاسختون

 30. علی می‌گه:

  سلام اقای دکتر.بینی من گوشتی ودارای انحراف بود.الان یک ماهه که عمل کردم .اوایل خیلی راضی بودم اما بعد از یک ماه استخوان بینیم دوباره رشد کرد.و الان داره رشدش بیشتر میشه.دقیقا همون قسمتی داره رشد میکنه که قبلا انحراف داشت.به نظر شما ایا این رفع میشه یا امکانش هست از رشد بیشترش جلوگیری کرد؟لطفا جواب بدین….با تشکر

 31. سلام من یک بار در ۱۵ سالگی عمل زیبایی کردم ولی فقط قوز بالای اون تغیر کرد و پایینش همچنان گندس.دوباره پیش هر دکتری میرم برای پایینش میگن چون دماغ من‌گوشتیه تغیره خیلی کمی پیدا میکنه خواستم ببینم شما میتونید کوچیکش کنید بدون افتادگی؟؟؟ممنون

 32. رضا رضوانی می‌گه:

  سلام و خسته نباشد
  من بینی گوشتی بزرگی دارم ، ارثی هم هست ، بعد از عمل معمولا چه مدت باید از ورزشها ی بدنسازی ، اجتناب کنم

 33. Nazanin می‌گه:

  سلام من جراحی فک‌انجام‌دادم‌الان بخوام بینی عمل‌کنم یعنی نمیشه؟

 34. ملیح می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر.طبق نظر پزشک من بینیم گوشتی و پوست ضخیمی داره و گفتن عمل نمیکنیم. ولی خودم حس میکنم واقعا عمل نیاز دارم. البته این چند مین دکتری که میگن بینیت نیاز به عمل نداره. مقدور شما عکس ببینید و نظر بدید؟ چون دوست دارم عمل بشه

 35. Roya می‌گه:

  درود برشما
  دختر من ۱۶ ساله است و ما به زودی سفر یک ماهه ایی به ایران خواهیم داشت.( متاسفانه ما در ایران زندگی نمی کنیم ). تصاویر گالری شما سبک طبیعی و مورد پسند دخترم بود. سیوالم اینست . آیا امکان انجام تمام مراحل پیش و بعد عمل در فرصت کوتاه یک تا یک ماه و نیم اقامت در تهران وجود دارد؟
  متشکرم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله عمل جراحی در زمان مورد نظر شما قابل انجام است. ولی اگر از طریق تلگرام یا تلفن از قبل هماهنگ بفرمایید خیلی بهتر است.

 36. ا------- می‌گه:

  سلام من مشکل ژنیکوماستی دارم اقای دکتر الان ۱۰ ساله این مشکل رو دارم سنم ۲۳ هست
  میخواستم بدونم با دارو میشه درمان کرد یا با عمل ؟هزینه و مخارجش چقدره فک کنم بدخیم نیست اما خیلی هم خوش خیم نیست متوسط شاید
  قد ۱۶۸ وزن ۵۸
  همه اطلاعات رو زدم که جواب بدین

 37. Mohsen می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر .
  من عمل جراحی سینوس و پلیپ و انحراف را انجام دادم میخواستم بدونم امکان جراحی زیبایی بینی گوشتی بعد از این عمل ها وجود دارد ? با چه فاصله زمانی از این عمل ها ?
  باتشکر

 38. تارا می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  من بینیِ کاملاً گوشتی دارم بعضی ها میگن بعد عمل هیچ تغییری نمیکنه شما چی صلاح میدونید؟
  بعضی هم میگن باید ٢بار عمل کنم

 39. حمید می‌گه:

  سلام جناب اقای دکتر خسته نباشید
  من ۱۶ سالمه و پسر هستم بینی من گوشتی هست و مشکل در نفس کشیدن دارم که به نتخصص مراجعه میکنم برای بینی و عملش همزمان میشه انجام داد ؟ بعد عمل تنفس به حالت عادی برمیگرده یاسخته؟
  اگر امکانش هست میتونم چون تهران نیستم براتون عکسمو بفرستم شما هم یه نظر بدین
  با تشکر
  ‌‌.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   عمل همزمان شما امکان پذیر است. و مشکل تنفسی شما همزمان با عمل زیبایی قابل رفع می باشد.
   شما می توانید تصاویر خود را به همراه اطلاعات تماس خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال بفرمایید.
   akbari444@gmail.com

 40. علی می‌گه:

  سلام خسته نباشین .
  من ۲۳ سالمه بینی گوشتی دارم .
  بینی من در قسمت بالا عریض هستش چند وقت پیش هم یه تصادف جزیی کردم یکم قورت پیدا کرد اما هیچ مشکل تنفسی ندارم . خواستم ببینم آیا عمل کنم عوارض تنفسی پیدا نمیکنم و ظاهر بینیم فرم خوبی میگیره ؟

 41. هانی می‌گه:

  سلام اقای دکتر..خسته نباشید .من ۲۶ سالمه میخوام دماغمو عمل کنم.دماغم گوشتی و شکستگی داره میترسم بد درست شه یا بعد عمل دوباره برگرده.افسردگی گرفتم از ترس برگشتش.اقای دکتر میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

 42. حسینی می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقت بخیر
  من بینی گوشتی دارم این ماه قصد دارم عملش کنم امکانش هست تصاویر بینی رو براتون ارسال کنم و از چه طریقی
  ممنون سپاس

 43. 111 می‌گه:

  سلام اقای دکتر بینی گوشتی که عمل شده میگن بعد مدتی به حالت اول بر میگرده آیا این حرف حقیقت داره؟

 44. سیامک می‌گه:

  سلام آقای دکتر. بینی من گوشتیه میخاستم عمل کنم. به نظرتون بهتر میشه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بینیهای گوشتی در اغلب موارد نتایج خوبی بعد از عمل دارند. در مورد شما باید ابتدا ویزیت و معاینه شوید تا وضعیت بینی شما بررسی گردد.

 45. احمد می‌گه:

  باسلام.بنده ۲۳سال دارم.من صورت کوچیکی دارم ولی بینی بزرگه و غضروف نوک بینیم معلومه وفکر میکنم بینیم گوشتی با پوست ضخیم باشه.به نظرتون امکان کوچک کردن و خوش فرم کردنش وجود داره؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *