هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی

photo_2016-11-19_14-27-53

 

در مقاله زیر می توانید جزئیات بیشتری در مورد  نحوه محاسبه هزینه عمل جراحی بینی را مطالعه کنید.

اگر برای جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) و جراحی بینی استخوانی برنامه ریزی می کنید مسلماً برآورده قیمت و هزینه عمل بینی یکی از اولویت های شما خواهد بود. هزینه جراحی بینی بستگی به فاکتورهای زیادی دارد که در ادامه به آن ها پرداخته شده است. این مقاله به شما کمک می کند که برای برنامه ریزی عمل جراحی زیبایی بینی بتوانید کمترین هزینه ها و خرج عمل و حداقل قیمت را برآورده کرده و سپس نسبت به آن اقدام نمایید.

جراحی زیبایی بینی

جراحی عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی یا راینوپلاستی) می تواند باعث بهبود ظاهر بینی، اصلاح عملکرد آن، یا هر دوی این موارد شود. عمل جراحی اصلاح عملکرد بینی معمولاً شامل اصلاح ساختار بینی برای بهبود عملکرد تنفس است که بخشی از قیمت عمل بینی و هزینه آن یا تمام مبلغ هزینه عمل بینی می تواند مشمول بیمه خدمات درمانی باشد. به هر حال، عمل های جراحی پلاستیک بینی انجام شده برای افزایش زیبایی و بهبود ظاهر معمولاً مشمول بیمه نیستند و هزینه آن باید توسط خود فرد بیمار پرداخت شود.

برای بسیاری از ما، هزینه وقیمت عمل جراحی زیبایی بینی زیاد و چشمگیر است و معمولاً برای پرداخت این هزینه نیاز به تامین منابع مالی مورد نیاز وجود دارد. به خاطر این که هزینه پرداختی بابت جراحی بینی یک سرمایه گذاری زیربنایی و اساسی در زندگی فرد است، برای بیماران اهمیت دارد که با عامل های احتمالی تاثیر گذار بر هزینه جراحی زیبایی بینی آشنا باشند و از یک جراح عالی برای انجام عمل استفاده کنند تا به این ترتیب امکان دستیابی به نتایج مورد انتظار پس از عمل جراحی افزایش پیدا کند.

انتخاب یک جراح با تجربه

تجربه متخصص عمل بینی و اعتبار وی می تواند تاثیر زیاد بر هزینه عمل جراحی زیبایی بینی داشته باشد. شما باید زمان زیادی صرف بررسی سابقه کاری یک جراح کنید تا به این ترتیب بتوانید تشخیص دهید.

بی هوشی

بی هوشی به شما کمک می کند در طول عمل جراحی ریلکس باشید و هیچ دردی در طول عمل احساس نکنید. این حالت ریلکس همچنین به جراح پلاستیک امکان می دهد فعالیت های مورد نظر را به سادگی و بطور موثر بر روی بیمار انجام دهد.

در عمل جراحی متخصص بی هوشی و پرستار هوش بر هر دو می توانند فرآیند بی هوشی شما را اداره و مدیریت کنند. متخصص بی هوشی پزشکی است که برای فعالیت های بی هوشی آموزش دیده و می تواند علائم حیاتی شما را در طول عمل جراحی کنترل کند. پرستار هوش بر نیز یک فرد متخصص آموزش دیده است که می تواند همین مسئولیت را برای بیمار بر عهده داشته باشد. استفاده از خدمات متخصص بی هوشی یا پرستار هوش بر بستگی به تشخیص جراح پلاستیک و ترجیح فرد بیمار دارد. برخی از جراح ها فقط با پزشک متخصص بی هوشی کار می کنند. در ضمن، برخی بیماران نیز احساس راحتی بیشتر هنگام استفاده از خدمات پزشکان متخصص بی هوشی دارند.

مقدار درمان

مقدار درمان و پیچیدگی آن نیز می تواند منجر به افزایش هزینه ها و قیمت عمل جراحی بینی شود. بطور خلاصه، یک عمل جراحی پیچیده به زمان بیشتری نیز دارد و به همین دلیل هزینه آن بیشتر از یک عمل جراحی به نسبت ساده است. عواملی که می توانند باعث پیچیده شدن عمل جراحی شوند شامل موارد زیر هستند:

 • انجام چند عمل جراحی بر روی بینی فرد
 • نیاز به پیوند غضروف برای تقویت بافت های ضعیف
 • پوست بسیار ضخیم یا بسیار نازک بیمار
 • گرفتگی بینی
 • انحراف بینی

موقعیت جغرافیایی

موقعیت جغرافیایی محل انجام عمل رینوپلاستی بینی می تواند بر هزینه جراحی بینی عقابی تاثیر جدی داشته باشد. استانداردهای جراحی بیمارستان و نهادهای اعتباردهی و اطمینان بخشی برای ارزیابی امکانات و خدمات جراحی سخت گیرانه هستند. با وجودی که شما ممکن است جراحان متخصص بیشتری در شهرهای بزرگتر پیدا کنید، اما می توان جراحان باتجربه و معتبر در همه نقاط کشور پیدا کرد که هزینه عمل بینی استخوانی  آنها به نسبت از هزینه افراد متخصص ساکن در شهرهای بزرگ بیشتر است.

هزینه های قبل و بعد از انجام عمل جراحی

photo_2016-11-19_14-28-28

به دلیل اینکه جلسات ملاقات برگذار شده با دکتر متخصص قبل از عمل بینی و بعد از آن نقش اساسی در یک جراحی زیبایی بینی موفقیت آمیز دارد، شما باید برنامه ریزی مناسب برای انجام این ملاقات ها و به دست آوردن درک مناسب از عمل بینی داشته باشید. شما باید بطور کامل از هزینه اولیه این مشاوره ها، جلسات آماده سازی و نیز معاینه های بعد از انجام عمل آگاهی داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید قیمت جراحی بینی خود را درست محاسبه کنید.

اگر تصمیم به انجام عمل جراحی بینی داشته باشید و همچنین درباه‌ی بارداری فکر می‌کنید یا به تازگی زایمان داشته‌اید، پیش از جراحی یک جلسه‌ی مشاوره ترتیب داده می‌شود. در این جلسه می‌توانید تمام سوالات خود را در رابطه با جراحی بینی و بارداری بپرسید.جراحی بینی در بسیاری از موارد غیر قابل برگشت است. بنابراین باید مطمئن شوید که پیش از انجام آن تمام اطلاعات مورد نیاز درباره‌ی وضعیت خود را کسب کرده‌اید. برخی از سوالات زیر می‌توانند تردیدهای شما را از بین ببرند.

پس از هر عمل جراحی، بیماران باید آمادگی مناسب برای پرداخت هر گونه داروی مسکن مورد نیاز در طول دوره ریکاوری داشته باشند. این هزینه ها به طور معمول در محاسبه هزینه جراحی بینی استخوانی منظور نمی شوند. برای بهبود سریع تر بیمار در این مرحله می توان از روش های درمانی هموپاتی (هومیوپاتی) نیز استفاده کرد. در این رابطه جراح می تواند به شما درباره داروهای تجویزی و هموپاتی (هومئوپاتی) توضیح دهد و به این ترتیب شما احتمالاً می توانید هزینه این داروها را در درمان خود مد نظر قرار دهید.

برای بیماران خاص، می توان از بسته های پس از عمل جراحی نیز استفاده کرد. این بسته ها شامل آرنیکا و سایر روغن ها، گاز و نوار استریل، یک بسته یخ، و یک اسپری باز کردن بینی است. اگر جراح شما این اقلام را برای شما قبل و بعد از عمل جراحی توصیه نکرد، شما می توانید از آنها در طول دوره درمان استفاده کنید. همچنین توصیه می شود بیماران برای چند روز اول بعد از عمل جراحی زیبایی بینی از داروهای ضد تهوع نیز استفاده کنند.

هزینه های قبل از عمل شامل موارد زیر می باشد:

 • سی تی اسکن
 • آزمایش خون
 • عکس آتلیه

و هزینه های بعد از عمل نیز شامل:

 • ویزیت ماه اول، هر هفته
 • ویزیت سال اول، هر سه ماه
 • ویزیت سال دوم، هر ۶ ماه

سایر هزینه های اضافی مربوط به عمل جراحی بینی(رینوپلاستی)

بسیاری از بیماران در سه یا چهار ماه اول پس از عمل جراحی با افزایش جوش در صورت مواجه می شوند. برای حل این مشکل توصیه می شود بیماران از محصولات مراقبت از پوست صورت که دارای کیفیت بالا هستند در طول این دوره استفاده کنند. این محصولات می توانند قیمت و هزینه ای بالا داشته باشند. جراح شما می تواند استفاده از ماده مناسب برای شستن صورت و مرطوب نگه داشتن آن برای جلوگیری از ایجاد جوش را به شما توصیه کند.

همواره بیماران ممکن است با ایجاد لکه های تیره در صورت یا تیره شدن پوست پس از عمل جراحی مواجه شوند. لکه های تیره معمولاً با از بین رفتن التهاب و ورم صورت از بین می رود. برای تسریع در فرآیند درمان این لکه ها، بیماران می توانند از روش های لیزر درمانی استفاده کنند که قیمت و هزینه ای جدا دارد.

در این رابطه برخی از هزینه های غیر مستقیم دیگر نیز وجود دارد که شامل از دست دادن حقوق و مزایای کاری در مدت زمان دور بودن از محیط کار و به دست آوردن سلامتی پس از انجام عمل جراحی است. اگر برای انجام این عمل نیاز به مسافرت دارید، شما باید هزینه سوخت، بلیط هواپیما، رزرو اتاق در هتل، و سایر هزینه های مورد انتظار دیگر در مسافرت را نیز در هزینه درمان خود مد نظر قرار دهید.

پوشش بیمه

بیمه های درمانی معمولاً فقط هزینه انجام عمل جراحی بینی به خاطر اصلاح عملکرد بینی را پوشش می دهند. برخی بیماران می توانند با پرداخت هزینه بیمه ماهانه از این خدمات استفاده کنند. عمل جراحی بینی برای اصلاح عملکرد معمولاً برای بهبود عملکرد تنفسی بیمار انجام می شود. شرایطی که در این نوع عمل جراحی اصلاح می شوند شامل موارد زیر هستند:

 • تنگ شدن دهلیز بینی که در آن دیوارهای جانبی بینی شروع به حرکت به سمت داخل می کنند و به این ترتیب راه تنفس فرد مسدود می شود. در این حالت جراحی اصلاح عملکرد بینی می تواند موقعیت این دیوارهای جانبی را در محل مناسب آنها تثبیت کند و به این ترتیب امکان تنفس راحت را در اختیار بیمار قرار دهد.
 • مخروط داخلی بزرگ در بینی که نیازمند حذف بخشی از بافت داخلی این مخروط است و می تواند در هر یک از دو طرف سوراخ های بینی قرار داشته باشد. این مخروط ها وظیفه تمیز کردن هوا در زمان عبور آن از بینی را بر عهده دارند. زمانی که این مخروط ها بسیار بزرگ باشند، می توانند از عبور هوا جلوگیری و ممانعت کنند. به این ترتیب جراح می تواند اندازه این مخروط ها را کوچک کند تا به این ترتیب امکان تنفس مناسب برای فرد بیمار ایجاد شود.
 • شکسته شدن استخوان بینی
 • انحراف جداره جدا کننده منافذ بینی که در این وضعیت جداره بینی به یک طرف متمایل می شود و به این ترتیب جلوی تنفس صحیح فرد را می گیرد.

برای استفاده از خدمات بیمه برای عمل جراحی اصلاحی بینی، جراح شما می تواند مدارک مورد نیاز را با استفاده از چند روش خاص در اختیار شما قرار دهد. برای مثال سی تی اسکن ناهنجاری های موجود در بینی شما را که برای دیگران قابل مشاهده نیست، نشان می دهد. با استفاده از روش آکوستیک رینومتری می توان از وضعیت داخل بینی بیمار یک تصویر تهیه کرد. از روش رینومانومتری می توان برای تعیین سطح و میزان عبور هوا از سوراخ های بینی استفاده کرد. در برخی موارد، شرکت های ارائه دهنده بیمه خدمات درمانی بیماران را ملزم می کنند که نشان دهند سعی در بهبود مشکلات عملکرد بینی خود با استفاده از سایر روش های درمانی داشته اند. این روش ها می توانند شامل استفاده از آنتی هیستامین ها، تزریق ضد آلرژی، و نیز استفاده از اسپری استروئید باشند.

نتایج عمل جراحی زیبایی بینی: کیفیت مهمتر از هزینه است

به خاطر داشته باشید زمانی که برای انجام عمل جراحی بینی استخوانی برنامه ریزی می کنید، ارزان تر بودن قیمت به معنی بهتر بودن نیست! در این رابطه باید به مسائل با اهمیت تر همچون سلامتی، ایمنی، و کیفیت نتایج حاصل از عمل بینی استخوانی توجه خاص داشت. شما ممکن است تصمیم بگیرید از خدمات ارزان تر یا ارائه شده توسط جراحان کم تجربه تر استفاده کنید، اما انجام این کار می تواند تاثیرات منفی بر نتایج حاصل از عمل داشته باشد و حتی در برخی موارد نتایج نامطلوب در نهایت به همراه داشته باشد. علاوه بر این استفاده از این خدمات می تواند با هزینه های اضافی بعدی برای اصلاح مشکلات احتمالی ایجاد شده پس از عمل همراه باشد. هر چند هزینه و قیمت عمل جراحی بینی می تواند گران به نظر برسد، اما نتایج به دست آمده پس از عمل در صورت موفقیت آمیز بودن می تواند توجیه کننده هزینه پرداخت شده باشد. عمل جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) می تواند ظاهر بینی شما را بهبود بخشد و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. به این ترتیب شما می توانید به نحوی زندگی کنید که در حالت عادی بدون ایجاد تغییرات مورد نیاز، امکان آن برای شما هرگز وجود نخواهد داشت.

قیمت جراحی زیبایی بینی به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که در بالا ذکر شدند. برای بررسی دقیق هزینه ها و قیمت ها با پزشک خود تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید برای یک عمل رینوپلاستی موفق کیفیت را فدای قیمت و هزینه ها نکنید تا بتوانید با چهره ی جدید دلخواهتان تا آخر عمر شاد باشید.

214 دیدگاه ها

 1. رویا می‌گه:

  سلام آقای دکتر از اینکه اطلاعاتی مفید در رابطه با هزینه ها در اختیار ما گذاشتید ازتون ممنونم

 2. ناشناس می‌گه:

  عالی بود، ممنون از دکتر اکبری

 3. حسین می‌گه:

  من پیش ایشون رفتم و بینی ام رو عمل کردم و از کارشون راضی هستم

 4. سحر می‌گه:

  آقای دکتر سلام
  درمورد عمل بینی گوشتی٬ برمیگرده؟؟

 5. Ali می‌گه:

  سلام اقایه دکتر …میخاستم بدونم بینی غضروفی رو هر دکتری میتونه در بیاره یا ن

 6. غریبه می‌گه:

  با سلام خدمت شما یه سوال ایا اونهایی که اهدا عضو داشتن هم میتونن جرای پلاستبک انجام بدن و چه خطراتی داره لطفا پاسخ بدید من ۲۴ سالمه و خانم هستم ایا بعدا برای باردار به مشکل بر نمیخورم لطفا پاسخ بدید ممنون میشم خیلی برام مهمه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ممنوعیت خاصی در مورد کسانی که اهداء عضو داشته اند برای راینو پلاستی وجود ندارد. برای بارداری هم در آینده مشکلی نخواهید داشت.

 7. محمد می‌گه:

  مطالب خوبی رو مطالعه کردم متشکرم.

 8. Amanollah می‌گه:

  آقای دکتر سلام
  می خواستم بدانم برای جراحی آیا می توانیم از خارج از ایران هم وقت بیگرم؟
  این عمل شما چند روز طول میکشد؟
  متشکرم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله با ایمیل یا تلگرام با مطب تماس بگیرید.
   برای عمل صبح روز جراحی به بیمارستان یا مرکز جراحی تشریف می آورید و معمولا ۲ ساعت پس از عمل ترخیص می گردید. و پس از یک هفته آتل و بخیه برداشته می شوند.

 9. وحید می‌گه:

  سلام به دوستان، تخصص آقای دکتر واسه بینی گوشتی چطوره؟؟؟
  قیمت عمل حدودا چقد میشه؟؟؟

 10. آیلین می‌گه:

  سلام آقای دکتراکبری کارتون عالیه من باحرف دوستان موافقم ولی میگم منم دماغم احتیاج به عمل داره بادستمزدش راه میاید دیگه؟

 11. رها می‌گه:

  درضمن اقایه دکترمن دفترچه بیمه تامینه اجتماعی دارم مشموله بیمه میشم یانه؟؟؟یاکلازیبایی مشموله بیمه نمیشه

 12. Armenak می‌گه:

  سلام. من تو دبیرستان توپ به بینیم خورد از اون موقع یه برامدگی روی بینیم هست. الان ۲۰ سالمه
  بیمم هزینه کل عمل های منو میده اما پول عمل زیبایی رو نمیده. این الان زیبایی حساب میشه یا شکستگی? اگه زیبایی میشه
  میشه تو بیمه شکستگی زد تا هزینشو بیمم بده?

 13. علیرضا می‌گه:

  من بینیم زیاد بزرگ نیست ولی این کارا میشه بازی کردن با خلقت خدا دیگه خود دانی یعنی تو میگی من این بینی که خدا بهم داده نمیخوام تاحالا فکرش کردین گناه بزرگی

  • ایلناز می‌گه:

   پس شما بیمار بشید هم دنبال درمان نمیرید؟!! چون این بیماری از جانب از خداوند هست!! خداوند امکان پیشرفت علم پزشگی رو فراهم کرده

 14. لیلا می‌گه:

  سلام من براعمل مجددوقت میخوام واگه اشکالی نداره هزینه عمل چقدمیشه ممنون ازصبوریتون برای پاسخ به سوالات

 15. محمد می‌گه:

  سلام من دومآه بینیمو عمل کردم کار ایشون واقعا خوب بود دستشون درد نکنه اون هایی که میخوان بینیشونو عمل کنن پیش ایشون عمل کنن مطمعن باشید راضی خواهید بود

 16. مریم می‌گه:

  سوالی داشتم دکتر من فکر میکنم ک پلیپ داشته باشم اگرجراحی پلیپ انجام بدموبعدبخوام ک زیبایی انجام بدم جراحی زیبایی باعث این نمیشه ک تنفسم سخت بشه وفرقی باپلیپ داشتن نکنه؟برای من خیلی مهم هست ک درکنارزیبایی ب راحتی نفس بکشم برای همین مسئله هست ک تا الان اقدام ب جراحی نکردم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا جراحی زیبایی بینی درجهت ارتقاء تنفس و زیبایی به صورت همزمان صورت می پذیرد. بنابراین تفس شما بعد از عمل بهتر خواهد شد. اگرچه در ابتدا ممکن است بعلت التهاب بصورت موقت کمی مشکل تنفس داشته باشید.
   در هر صورت به شما توصیه می گردد بعلل تکنیکی بهتر است هر دو عمل را بصورت همزمان انجام بدهید.

 17. ابراهیم می‌گه:

  سلام.
  در مورد عکس ها لطفا بفرمایید چرا عکس ها کیفیتشون پایینه؟ چرا عکس های قبل از عمل طبیعی هستن و عکس های بعد از عمل آرایش و رتوش شدن؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   علت این است که عکسهای قبل از عمل در آتلیه گرفته می شوند و کیفیت بالاتری دارند و بصورت استاندارد بدون آرایش گرفته می شوند. در حالی که عکسهای بعد از عمل در مطب و با کیفیت پایینتر گرفته می شوند.

 18. faeze می‌گه:

  اقای دکتر ما ک تو شهرایی دور هستیم چطوری میتونیم ازکارتون استفاده کنیم.اومدن ب تهران خودش ی هزینه اس.وهمچنین نبود جاه و مکان

 19. صندلی نیلپر می‌گه:

  راز یک زندگی زیبا این است:
  که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.
  ممنون بابت مطالب خوبتون!

 20. فرهاد می‌گه:

  باسلام تیغه بینی ام سوراخ شده وحفره بزرگی داخل بینی ام بوجود آمده وبینی ام انحراف داره میخواستم بپرسم هزینه عمل جراحی ام چقدر میشه وآیا من میتوانم بینی ام در بیمه تامین اجتماعی هم عمل کنم یانه؟

 21. علیرضا می‌گه:

  سلام اقای دکتر من چطور با شما تماس داشته باشم

 22. خانم میم می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  وقتتتون به خیر
  گالری عکسارو که نگاه میکنم فقط میگم خوشبحال افرادی که پیش شماعمل بینی انجام میدن.چقدرکاراتون عالیه.چقدرطبیعی وخوشگل شدن.حسودیم شد.
  آرزومه بتونم یه روزپیش شمابینیموعمل کنم.
  کاش شهرستانام یه دکترخوب مثل شماداشتن کاش هزینه ی جراحی بینی اینقدرگرون نبود وبیمه بهش تعلق میگرفت.به خدا جراحی بینی برای بعضیاواقعالازمه.
  براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

 23. فائزه می‌گه:

  سلام اقای دکتر میخواستم ادرس مطب رو بپرسم

 24. هاست ویندوز می‌گه:

  بسیار عالی!
  سپاسگزارم بابت زحماتی که میکشید و مطالبی که در سایت قرار میدید.

 25. صدف می‌گه:

  سلام اقای دکتر میخواستم اگه میشه حداقل و حداکثر هزینه جراحی رو بدونم؟؟؟؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   چون نیاز افراد و نوع کاری که برای آنها انجام می شود متغیر است نرخ عمل جراحی شما در هنگام ویزیت و مطابق با تعرفه های مصوب وزارت بهداشت تعیین می گردد.

 26. آزاد می‌گه:

  با سلام
  بنده ۲ سال پیش عمل انحراف انجام دادم متاسفانه افتادگی بینی پیدا کردم
  در ضمن بینی بنده استخوانی و عقابی شکل هست.
  با توجه به اینکه بنده شهرستان میباشم امکان ارسال عکس از بینی و نتیجه برای عمل زیبایی وجود داره ؟ ممنون

 27. آقای لام می‌گه:

  آیا صورتی که چاق باشد و عمل جراحی بینی صورت بگیرد بعد از لاغر شدن صورت، شکل بینی با توجه به فرم صورت بزرگتر دیده می شود ؟ برای اینکه چنین اتفاقی نیفتد چه کار می کنید؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   سایز بینی با توجه به وضعیت فعلی ٬ نوع مشکلات موجود و اجزای ثابت صورت شما مثل چشمها تنظیم می گردد و چاق و لاغر شدن تاثیر چندانی روی آن ندارد.

 28. امیرحسین می‌گه:

  آقای دکتر سلام
  من یکبار عمل جراحی زیبایی پیش دکتر … انجام دادم ولی راضی نیستم من بخوام یکبار دیگه عمل کنم شما انجام میدید؟ و …
  تشکر

 29. مختاری می‌گه:

  با سلام دکتر من فوتسالیست هستم و میخواهم عمل زیبایی بینی انجام دهم بعد از عمل ایا میتوانم بازی کنم یا نه

 30. سمانه می‌گه:

  سلام آقای دکتر من میگرن دارم وسردردم میزنه به استخوان بینیم.یعنی همیشه همراه با سردرد ،درد استخوان بینی هم دارم ،ممکنه بعدعمل زیبایی درد بینیم بیشتر بشه؟؟چون من واقعا تحمل ندارم ریسک کنم بعد دردم بیشتربشه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   با توجه به زمینه میگرن شما و اینکه سیر پس از جراحی در افراد متفاوت می باشد٬ در این مورد توصیه می کنم نظر پزشک نورولژیست ( متخصص مغز و اعصاب) خود را بپرسید.

 31. فرامرز جباری می‌گه:

  آقای دکترسلام
  خسته نباشید.من کارمندارگان دولتی ام.خاستم بدونم قسطی هم عمل میکنید؟ مشکل مالی دارم.ساکن خوزستانم اماتعریف کارشمارا خیلی شنیدم.بعدش انشاله دعوتت میکنم روستامون جای باصفاییه بامردم خونگرم وآریایی

 32. سعید می‌گه:

  سلام. من می خوام انحراف بینی و زیبایی را با هم عمل کنم لیفت صورت و پروتز گونه هم میشه با بینی عمل کرد؟

 33. Mohammad می‌گه:

  سلام
  خسته نباشید.
  اگر عمل جراحی بینی انجام دهم می توانم کشتی بگیرم؟

 34. فرانک می‌گه:

  سلام آقای دکتر من ۲سال میخوام عمل کنم اما بخاطر پایین بودن فشارخونم خانوادم نمیزارن.آیا فشار پایین برای جراحی خطر داره؟

 35. P.z می‌گه:

  سلام دکتر.یه دختر ۱۶ ساله هستم .بینیم از نظر شکل استخوان خوش فرم و سربالاس ولی گوشتیه. فرم بدی گرفته.رشدشم کامل شده.جراحی لازمه یا راه حل های دیگه ای هم هس؟

 36. امیرحسین می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر.
  یک سوال داشتم.
  نامزد من میخواهد عمل زیبایی بینی انجام دهد.بنا به شنیده هاش که میگن عمل زیبایی بینی انجام بشه موقع زایمان به مشکل بر میخوره و مجبور میشه سزارین کنه.
  آیا این حرف صحت داره و فردی که عمل انجام داده هنگام زایمان دچار مشکل میشود و بینی ایشون دچار تغییرات و یا حتی ترکیدگی میشود؟
  ممنون میشم پاسخ بدهید

 37. حسام می‌گه:

  سلام عرض می کنم ٬ از خداوند منان براش شما سلامتی ارزو میکنم ٬یک سوال برای من پیش اومده که چند درصد از هزینه عمل زیبایی بینی را می توان به درمان اختصاص داد و بیمه شامل ان میشود..!؟ ممنونم جناب دکتر

 38. ل می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  ممنون از مطالب خوبتون
  من دختری ۱۶ ساله هستم. با بینی استخوانی٬ میخواستم ببینم سنم این امکان رو میده که تابستون امسال عمل کنم؟؟

 39. آتریسا می‌گه:

  سلام ببخشید علت اینکه بعضی بینی ها بعد عمل نا متقارن میشن و یه سوراخ بینی از اونیکی بزرگتره چیه… من میخوام عمل کنم اما میترسم نامتقارن شه بینیم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   نا متقارن شدن سوراخهای بینی بعد از عمل به عوامل زیر مرتبط است:
   ۱. اگر قبل از عمل سوراخهای بینی شما نا متقارن باشد٬ قطعا جراح سعی می کند شکل و اندازه سوراخهای بینی را به هم نزدیک کند. ولی گاهی با توجه با ساختار سه بعدی و پیچیده بینی این عمل کار بسیار شاقی است و ممکن است مقداری از عدم تقارن باقی بماند. این عدم تقارن ممکن است در عمل های بعدی اصلاح گردد.
   ۲. اگر سوراخهای بینی شما قبل از عمل کاملا مشابه هم هستند یکی از عوامل زیر باعث عدم تقارن سوراخها می شود
   الف: اگر جراح هنگام باز سازی اسکلت و غضروفهای بینی شما تقارن را رعایت نکند و یا به دلایلی نتواند این تقارن را بوجود بیاورد.
   ب: اگر دو طرف بینی شما پوست بصورت غیر قرینه برداشته شود.
   ج: اگر زخمهای شما هنگام جوش خوردن به صورت غیر قرینه جوش بخورند.

 40. ایوب می‌گه:

  سلام دکتر خسته نباشید
  من خواننده ام عمل بینی روی صدام تاثیرنمیذاره؟
  بعدمیشه هزینه عمل رو قسطی داد؟؟

 41. مسلم می‌گه:

  سلام اقای دکتر بنده بینیم رو باید عمل کنم چون قوز داره . میشه یه دکترخوب تو اهواز معرفی کنید.ممنون

 42. محسن می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من انحراف بینی دارم و داخل بینیم همیشه خشکه وقتی کاغذ دستمالی میکنم داخل بینی یکم خون میبینیم، سوراخ بینی سمت راستمم کوچیکتره چیکارکنم دکتر؟

 43. آرش طایی می‌گه:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای دکتر اکبری عزیز خسته نباشید .
  آقای دکتر من پسری ۱۸ ساله هستم ، ، بینی ام بزرگ و گوشتی یا استخوانیه،
  پدرم کارمند بانک ملت است . خاستم بدونم قسطی هم عمل میکنید؟
  مشکل مالی دارم.ساکن اصفهانم اماتعریف کارشمارا خیلی شنیدم…
  ضمنا دکتر عمل گوشی استخوانی برمیگرده ؟!
  ایا توی سن ۱۸ مناسب میشه عمل کرد یا زوده ؟!

  • dr akbari می‌گه:

   با سلام به شما دوست عزیز
   قسطی هم عمل نمی کنیم اما قراردادی با بانک ملت داریم که به متقاضیان جراحی٬ وام و تسهیلات تعلق می گیرد.
   پس از جراحی بینی شما هیچوقت به حالت اول بر نمی گردد.
   بعد از ۱۶ سالگی جراحی زیبایی بینی بلامانع است. البته در دختر خانمها کمی زودتر هم می شود جراحی را انجام داد.

 44. شکوفه شفیعی می‌گه:

  سلام و خسته نباشید. من نوک بینیم پایینه. یعنی زمانی که میخندم میاد پایین. تیغه بینیم صافه و در کل به جز این مورد افتادگی با بینیم مشکلی ندارم. میخوام بدونم میشه بدون اینکه به تیغه دست زده بشه و یه عمل جراحی کامل صورت بگیره فقط این نوک افتاده اصلاح بشه؟ ممنونم

 45. melody می‌گه:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من بینی کوچک و خوش فرمی دارم فقط میخوام نوک بینیمو بالا ببرم و ایراد دیگه ای نداره
  میخواستم بدونم هزینه اش دقیقا چقدر میشه و روش طبیعی برای بالا بردن بینی هست یا نه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله امکان جراحی شما وجود دارد و می شود بینی شما را طبیعی درآورد.
   هزینه ها بعد ازویزیت و معاینه بینی شما تعیین می شوند

 46. علیرضا می‌گه:

  با عرض سلام
  اقای دکتر من بینیم در نوجوانی انحراف پیدا کرده به طوری که شکل کلی بینیم از قرینه بودن در امده و با مراجعه پزشکان مختلف فرمودند که پولیپ خفیفی هم دارم و نظریکی از پزشک ها این هست که حدودا شش ماه تا یک سال بعد از عمل این شکل انحراف گونه برخواهد گشت و به طور کل بی حوده خواهد بود
  می خواستم لطف بفرمائید نظرتان را درباره عواقب بعد از عمل و بازگشت شکل قبلی را برای یه همچنین بینی رو بدونم

  باتشکر از توجه و صبوری شما
  شادکام و پیروز باشد

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   البته بینی وقتی انحراف داشته باشد مشکلترین بینی برای عمل کردن از نظر تکنیکی می باشد. ولی در اغلب مواقع می توانیم انحراف را بطور کامل از بین ببریم یا درصد آنرا بطور قابل ملاحظه ای کاهش دهیم.

 47. محمد می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر
  چند تا سوال داشتم
  ۱ بعد از عمل تا چه مدتی باید بینی بسته باشد ؟
  ۲ بعد از عمل بینی درد شدید هم میگیرد ؟
  ۳ مشکلی بعد از عمل پیش نمیاد از نظر تنفس ، عطسه کردن ، یا هر مشکل دیگه ای ؟
  ۴ من شهرستان هستم ولی از تهران خیلی دور نیسم از طریق تلگرام میشه عکس بینیمو بفرستم و از هزینه ها باخبر بشم ؟
  .ممنون میشم اگر پاسخ بدید .

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ۱ بعد از عمل تا چه مدتی باید بینی بسته باشد ؟ بعد از یک هفته پانسمان برداشته و بخه ها کشیده می شود
   ۲ بعد از عمل بینی درد شدید هم میگیرد ؟ اغلب خیر
   ۳ مشکلی بعد از عمل پیش نمیاد از نظر تنفس ، عطسه کردن ، یا هر مشکل دیگه ای ؟ گاهی ممکن است مشکل یاد شده در روزهای ابتدایی بعد از عمل وجود داشته باشد که قابل درمان هستند.
   ۴ من شهرستان هستم ولی از تهران خیلی دور نیسم از طریق تلگرام میشه عکس بینیمو بفرستم و از هزینه ها باخبر بشم ؟ در مورد بینی شما اظهار نظر می گردد ولی قیمتها فقط پس از ویزیت و معاینه بینی شما و بصورت حضوری اعلام می گردد.

 48. فرهاد می‌گه:

  با سلام من سال ۹۰ جراهی بینی انجام دادم که متاسفانه از ابتدای امسال بین دو بینی یعنی قسمتی که عینک روی بینی میمونه بنده دچار حذف چربی شده بینیم بطوریکه با دست کامل قابل لمس هستش استخوان انتهای بینیم میخواستم ببپرسم آیا امکان تزریق چربی هست و شماهم این کارو انجام میدین و چقدرهزینه داره

 49. sardar ahmadi می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  نوک بینی من خیل پایین وپهن است امکان بالا بردنش هست؟

 50. sahar می‌گه:

  سلام اقای دکتر.بینی من انحراف تیغه داره .. پلیپ هم دارم .ایا میشه فقط جراحی زیبایی کنم ؟؟یا باید پلیپ و انحراف برطرف بشه تا جراح زیبایی کنم؟؟
  و بینیم گوشتیه اگه از دستگاه آیدان استفاده کنم کوچیک میشه؟؟یا اینکه آیدان تاثیری نداره؟؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما می توانید جراحی زیبایی و پلیپ را همزمان انجام دهید.
   دستگاه هایی نظیر آیدان هیچگونه مبنای علمی ندارند٬ و توصیه نمی گردند.

 51. سارا می‌گه:

  سلام آقای دکتر.من دو ماه پیش عمل کردم بینیم گوشتی بود و شکستگی داشت اما فقط شکستگیش برطرف شده و ظاهرش هنوز پهن و گوشتیه. ممکنه ورم داشته باشه؟ همه میگن دیگه بیشتر از این کوچیک نمیشه.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بیشتر بینی های گوشتی قابلیت کوچکتر شدن را بصورت قابل ملاحظه ای دارند. نمونه های فراوانی را در سایت می توانید ببینید.

 52. کاربر می‌گه:

  سلام آقای دکتر من سابقه جراحی باز قلب دارم که در ۷ سالگی بوده و متولد ۶۸ هستم آیا می‌تونم مشکل انحراف بینیم رو با جراحی زیبایی حل کنم و آیا خطری نداره.

 53. اسی می‌گه:

  سلام آقای دکتر عزیز، بینی من در کودکی دچار شکستگی شد و بعداز اون همیشه آبریزش بینی دارم و همینطور یه برآمدگی روی بینیم هست حالا سئوال من از خدمت شما اینه که آیا با جراحی علاوه بر برآمدگی بینیم آبریزش بینیم هم قابل درمان هست یا خیر ؟
  با تشکر فراوان از شما

 54. azix می‌گه:

  سلام …اقای دکتر ایا زیر سن قانونی مثلا ۱۷ و با رضایت والدین عمل میکنین؟

 55. Mohammad می‌گه:

  سلام برای افرادی مثل من که در ایران نیستن چطوری میشه روند عمل و بعد عمل ؟
  ممنون میشم اگه در این بابت هم اطلاعاتی بدید

 56. Zohreh می‌گه:

  سلام آقای دکتر ببخشید من ۲۶سالمه بعضی وقتا ک استرس میگیرم تپش قلب پیدامیکنم آیا میشه با این شرایط بینیمو جراحی زیبایی بکنم؟

 57. mahsa می‌گه:

  سلام ببخشید آقای دکتر گفتید که آزمایش خون هم گرفته میشه اگه کسی کم خونی داشته باشه یا ضعیف باشه عمل براش مشکلی نداره؟

 58. مهنا می‌گه:

  سلام من ۱۷سالمه و کنکوری هستم
  میخوام سال ۹۶بینیم رو عمل کنم
  به نظرتون به درسم لطمه وارد نمیشه؟
  حدودا چقدر وقت میبره که کاملا خوب شم؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما یک تا دو هفته بیشتر نقاهت ندارید ولی با توجه به استرسهایی که جراحی ها زیبایی بعضا دارند توصیه می شود جراحی را بعد از کنکور انجام دهید.

 59. علیرضا اکبری می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من ۱۶ سالمه ایا بنده هم می تونم عمل بینی داشته باشم یا باید بعد دو سه سال عمل کنم؟؟؟
  و ایا عمل زیبایی بینی عوارضی داره یا نه؟؟؟

 60. نرگس صاحب اختیاری می‌گه:

  سلام آقای دکتر. روز به خیر. خواهر من بینی گوشتی دارد و یکسال و نیم پیش عمل کرده ولی نتیجه دلخواه نگرفته. یعنی بینیش هنوز بزرگ به نظر میرسه. بیست و پنج سالشه. اگر به شما مراجعه کنه؛ شما عمل ترمیمی را براش انجام میدین؟ با توجه به اینکه یکی از پزشکان گفتن که باید غضروف از دنده هاش برداشته بشه.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله عمل ترمیمی انجام می دهم. معمولا نیاز به برداشتن غضروف نیست و اگر لازم باشد از گوش بر می داریم و در مواقع نادری نیاز به غضروف دنده می باشد.

 61. میلاد می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  همونطور که همه میدونن هزینه ها با معاینه مشخص میشه
  لطف کنید حداقل ی میانگینی از عمل خودتون بگید
  از حداقل تا حداکثر هزینه یک عمل جراحی موفق

 62. امین می‌گه:

  سلام آقای دکتر من چند سال پیش تصادفی داشتم که باعث شد غضروف بینی ام بشکنه و یک تورفتگی از نیم رخ نمایان بشه ولی استخوان نشکسته و ضمنا در تنفس هم دچار مشکل شدم.یکبار هم عمل کردم ولی بدون شکافتن پوست روی بینی که فقط کمی تنفسمو بهتر کرد.
  آیا میشه به حالت قبلیش برگردونم؟هزینش چقدر میشه؟در ضمن بیمه تکمیلی هسنم میشه ازش استفاده کنم؟

 63. گلی می‌گه:

  سلام،
  جناب دکتر من ایران زندگی نمیکنم و بهار برای ۳ هفته میام و تصمیم دارم عمل زیبایی روی بینی ام انجام بدم. میخام بدونم آیا میتونم توی این ۳ هفته کارهاشو انجام بدم؟ وآیا بابت چک آپ و مراقبتهای بعد عمل به مشکلی برنخواهم خورد؟
  ممنونم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله٬ جراحی شما امکان پذیر است. شما می توانید از طریق تلگرام مطب هماهنگی های لازم را بطور کامل انجام دهید که در ابتدای ورودتان به ایران جراحی شما انجام شود. و تا پایان اقامتتان در ایران تحت نظر باشید و هنگام بازگشت وضعیت مناسبی داشته باشید..

 64. و.ق می‌گه:

  با سلام…اقای دکتر من دختری ۲۶ ساله هستم…بینی م بزرگ نیست…مشکل تنفسی ندارم…شکستگی نداره…اسیب ندیده…استخوانی نیست…گوشتی نیست…فقط از فرمش بدم میاد…فقط عمل زیبایی میخواد…میخواستم ببینم ایا میشه خیلی طبیعی عمل کرد؟ ممنون اقای دکتر.

 65. حمید می‌گه:

  سلام
  آقای دکتر من بیماری dvt دارم و یکبار سکته کردم ۳۵ سال دارم روی بینی یک برآمدگی دارم راهنمایی کنید

 66. ناشناس می‌گه:

  سلام دکتر
  بینی من دوره ابتدایی موقع بازی یه ضربه خورده و از همونجا یکم کج شده و بینیمم میشه گفت گوشتیه.با توجه به اینکه یه سینوزیت خفیفی هم دارم میتونم عمل جراحی رو بینیم انجام بدم و میشه هردو رو باهم انجام داد؟و اینکه هزینه مربوط به اون شکستگی رو بیمه میده یا همش رو خودم باید بپردازم؟
  قبلا از راهنمایی شما ممنون و سپاسگزارم

 67. محمود می‌گه:

  سلام دکتر اخرین وقت عمل قبل از عید کی میشه .ایا تو تعتیلات عمل می کنید

 68. Sepide می‌گه:

  سلام دکتر من ٢ بار بینیم رو عمل کردم اما هنوز از فرمش راضی نیستم هردوبار هم پیش یک دکتر بوده که به نظر من اهمیتی ندادن الان میخوام یک مقدار قوس به بینیم بدم واینمه از در برو استخوان بالای غضروف بینیم پهنه میخوام کاملا به شکل عروسکی باشه برای مراجعه پیش شما هزینه ترمیمی گرفته میشه از من یا رینوپلاستی.ممنون

 69. مهتاب می‌گه:

  سلام اقای دکتر من از پایین که به بینیم نگاه میکنم یکی از سوراخای بینیم کوچیک و یکی بزرگ هست و به طرف راست مایل شده آیا ین انحراف بینی هستش؟
  آدرس وتلفنتونو میشه بزارید

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله ممکن است مربوط به انحراف بینی باشد.
   آدرس: تهران ،فرمانیه، نرسیده به چهارراه پاسداران، جنب بیمارستان فرمانیه، ساختمان پالازو، پلاک ۱۸، طبقه اول، واحد ۲
   ۰۲۱-۲۲۲۸۳۰۰۰

 70. shirin می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  آقای دکتر من پولیپ بینی دارم . یک مقدار تو دماغی صحبت میکنم و البته شبها موقع خواب با مشکل نفس کشیدن مواجه میشم
  دکتر که رفتم گفت به مرور زمان اگر عمل نکنم دچار میگرن میشم و سر دردهای شدید
  الانم هر بوی ک به مشامم میاد دچار سردرد میشم
  لازم ب ذکر ۱ بار بینیم شکسته دوران کودکی البته خوشبختانه دکتر خیلی خوبی استخوان بینی جا نداخت و جوش خورد
  شکل وظاهر بینیم شبیه عمل کرده هاس
  میخواستم بدونم با عمل پولیپ تو ظاهر بینیم تاثیر داره ؟
  با تشکر

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   عمل پولیپ بینی به تنهایی تاثیری در ظاهر آن ندارد. ولی با علائمی که می فرمایید احتمالا درمان دارویی به شما کمک می کند نه عمل جراحی.

 71. معین می‌گه:

  دکتر جان ممنون‌میشم‌اگر این‌سوال رو هم‌جواب بدید که میشه بینی رو طبیعی درست کرد نمیخوام خیلی معلوم باشه و آیا مشکل تنفسی برای کسی که ورزشکار باشه پیش‌نمیاد

 72. z.n می‌گه:

  یه سوال داشتم دکتر بینی من ضربه دیده و یه شکستگی کوچیک پیش اومده میخواستم بدونم سن عمل برای این شرایط دقیقا چند سالگی هست و من الان ۱۵سالمه.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بعد از شکستگی تقریبا ۲ هفته برا ی جا اندازی آن زمان دارید. بعد از آن باید عمل جراحی زیبایی بینی انجام دهید. که برای دختران بعد از ۱۴ سالگی و برای پسران بعد از ۱۶ سالگی قابل انجام است.

 73. Mobina می‌گه:

  سلام آقای دکتر من یه دختر ۱۷ ساله هم و بینیم کمی گوشتیه و چرب حموم ک میرم بینیم کمی کوچیک میشه و بعد یک روز بزرگ دوباره من باید چیکار کنم ایا عمل لازمه یا کوچیک میشه بینیم فقط چربه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بنظر می آید بتوانیم با جراحی به شما کمک کنیم. و می توانید برای ویزیت و مشاوره تشریف بیاورید تا دقیقتر شما را راهنمایی کنم.

 74. m می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  من کشتی گیر هستم و شایند چند بار بینی م شکستگی و ضرب خوردگی داشته و پولیپ و انحراف بینی دارم
  آیا بعد از عمل میتونم این ورزشو ادامه بدم با توجه به اینکه احتمال ضربه زیاده؟

 75. رضا می‌گه:

  سلام
  من پسر ۲۱ ساله هستم
  در ۱۰ سالگی با بینی از بارفیکس افتادم و بینیم به طرز فجیعی شکست و کج شد. در همون سن یک عمل انجام دادم که کجی بینی رو تا حد زیادی تونست جبران کنه اما با این حال هنوز هم تیغه ی بینیم کمی انحراف داره و یکمم قوز بینی دارم و همیشه احساس میکنم دماغم پره. به نظر شما الان میشه دوباره عمل کرد و اگر میشه ایا زیبایی محسوب میشه یا نه؟ ینی از خدمات بیمه میتونم استفاده کنم؟

 76. سارا می‌گه:

  سلام.
  من دختری ۳۰ ساله هستم.سال ۸۷ یه بار عمل کردم.بینیم گوشتیه.ولی اصلا راضی نیستم.من شهرستان هستم اینجا دکتر رفتم گفته باید از غضروف گوشت بردارم و راستش ظاهراً نگران بود که خوب دربیاد. خودمم خیلی از نتیجه ش میترسم.شما ممکنه راهنماییم کنین. آیا براتون عکس بفرستم؟ و اگه برای عمل بیام تهران تا چند روز باید اونجا بمونم؟

 77. محسن می‌گه:

  سلام اقای دکتر خداقوت میگم بهتون.بنده تو شهرستان زندگی میکنم میخواستم ببینم اگ بیام مطبتون چقد طول میکشه به بنده نوبت عمل بدید و مطلب دیگ اینک از زمان عمل تا مرخص شدن چقد طول میکشه و بعد مرخص شدن بازهم لازم است که دوباره مزاحمتون بشیم؟.ممنون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا به بیمارانی که مشکل زمانی دارند کمک می کنیم که در اسرع وقت کارشان انجام بگیرد. عمل یک روزه انجام می پذیرد و معمولا یک هفته بعد نیاز به مراجعه مجدد می باشد. البته بیمارانی که بتوانند مراجعه کنند را تا یکماه هر هفته ویزیت می کنیم.

 78. رضاکشاورز می‌گه:

  سلام اقای دکتر من سرکار دماغم ضربه دید با انبر اهنی ودماغم خون اومد وتا مدتی درد داشت وبینیم غوز پیدا کرد وهردوسورا خ بینیم کیپ گرفته شده وزشت هم شدم آیا بینی من شکسته است ؟؟؟

 79. Mohamad می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید .من ۱۶ سال دارم و بینی گوشتیه و تو بلوغم اگه الان عمل کنم بعد یه مدت احتمال داره دوباره رشد کنه یا به حالت قبلی برگرده؟؟؟؟؟؟

 80. مهدی می‌گه:

  سلام
  ببخشید عملتون درد هم داره ؟من به اندازه کافی اتاق عمل رفتم و واقعاً میترسم.

 81. زیبا ملکی می‌گه:

  سلام آقای دکتر با توجه به اینکه من شاغل هستم اگر جراحی زیبایی انجام دهم چه مدتی نمیتونم سرکار برم و اینکه تا چه مدتی باید بینی بسته باشه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما بعد از جراحی به یک هفته استراحت در منزل نیاز دارید و بعد از این مدت اسپلینت و بخیه های شما برداشته می شود و تا یکماه نیاز به چسب زدن دارید.

 82. زهرا می‌گه:

  سلام ببخشید می خواستم بدونم هزینه ی عمل بینی برای کسی که در کودکی شکاف لب داشته البته الان درمان شده و فقط عمل مجدد بینی مانده است چند میشود؟؟؟

 83. مریم می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید من ۲۱ سالمه و میخوام با یه بار عمل مشکلات بینیم حل بشه و شهرستان هستم وسخته برام که تا تهران بیام و نظر تون رو بدونم درمورد عمل بینیم بینی من مشکلات زیادی داره ایا امکانش هست عکس ارسال کنم تا نظرتون رو بگید

 84. شاهین می‌گه:

  با سلام
  اقای دکتر ایا خرخر درمان قطعی دارد ؟؟

 85. بهمن می‌گه:

  با سلام و عرض ادب من آریان هستم
  جناب آقای دکتر من ۵ سال پیش بینی گوشتی خود جراحی و کو چکش کردم ولی دو باره بینی من بزرگ شده البته نه به بزرگی قبل من از پزشک قبلی که از دوستان بود و استاد یار دانشگاه در قسمت گوش و حلق و بینی هم بود خواسته بودم که بینی را کوچکترش کند و به فرمی که من میخواهم حدالامکان در آورد ولی او آنطور که خود تر جیه دادعمل کرد
  حال پر سش من از شما اینست که آیا در صورت امکان پزشکی آیا شما بینی مرا آنطور که من میخواهم عمل میکنید؟
  چون معمول بر اینست که دکتران میگویند بینی جدید باید به صورت فرد بخورد و طبیعی بنظر بیاید ولی برای من تنها آنچه را که میخواهم در آینه ببینم مهم است ( کوچکترین بینی ممکنه که نکش کمی به سمت بالا باشد)

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ما معمولا برای جراحی ۲ اصل را در نظر می گیریم. اول اصول فنی و حرفه پزشکی را که مطابق آن نباید سلامت بیمار تحت تاثیر قرار بگیرد. و دوم خواست بیمار را. معمولا فصل مشترک این دو در جلسات ویزیت مورد بحث قرار می گیرد و در صورت توافق طرفین جراحی انجام می پذیرد.

 86. علی می‌گه:

  سلام آقای دکتر من سه سال پیش عمل زیبایی بینی انجام دادم و متاسفانه یک طرف از بینی من فرو رفته شده و برام سخته که دوباره زیر تیغ عمل جراحی برم آیا راه حلی براش وجود دارد؟ باتشکر

 87. haniye می‌گه:

  سلام اقای دکتر من ساکن المان هستم و برای عمل زیبایی لازم هست که ایران بیام. سوال من اینه که عمل چه مدت زمان نیبره و من چه مدت باید تحت نظر دکتر باشم؟ از چه سنینی اجازه عمل دارن؟ و ایا میتونم از اینجا تناس بگیرم و قرار ملاقاتی رو تنظیم کنم؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   حداقل یک تا دو هفته بعد از جراحی لازم است تحت نظر باشید. ولی ترجیحا اگر یک ماه بتوانید تحت نظر بمانید بهتر است. معمولا بعد از ۱۶ سالگی ما می توانیم عمل جراحی را انجام بدهیم. اگرچه برای خانمها کمی زودتر ( بعد از ۱۴ سالگی) جراحی امکان پذیر است. شما می توانید با از طریق تلگرام مطب و یا ایمیل هماهنگی های لازم را برای جراحی به عمل آورید.

 88. مهلا می‌گه:

  سلام اقای دکتر، من خیلی دوست دارم بینی ام را عمل کنم اما میترسم مثلا اطرافیان میگن فلانی رفته عمل کنه بینیشو رفته توی کما و از اینجور حرفا در ضمن مشکل سینوزیت زیاد دارم زمستون ها هم به مشکل تنفسی بر میخورم بخاطر سینوزیتم میشه راهنماییم کنید

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   عوارضی مانند رفتن به کما پس از عمل جزو عوارض بیهوشی می باشند که بسیار بندرت پیش می آیند. تا کنون بیماران من چنین مشکلی نداشته اند. در مورد سینوزیت می توانید به مطب مراجعه کنید تا درمان مناسب برای شما صورت گیرد.

 89. ش م می‌گه:

  سلام
  ۱۶ سال دارم و بینی ام استخوانیه … میخواستم بدونم با توجه به اینکه ساکن شهرستان هستم ، چه مدت باید تهران حضور داشته باشم (حداقل زمان ممکن) تا چک آپ و جراحی و سایر فرایند های بعد عمل صودت بگیره؟

 90. فرناز می‌گه:

  سلام
  میخواستم بپرسم اگر بخوام وقت عمل بگیرم چه مراحلی داره؟ زود وقت می دین ؟ و اینکه بینی گوشتی که سر آن شیار داره راحت عمل میشه؟ جوری که طبیعی به نظر برسه؟ عکس هام را می تونم توی تلگرام یا ایمیل بفرستم؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   میخواستم بپرسم اگر بخوام وقت عمل بگیرم چه مراحلی داره؟ زود وقت می دین ؟ معمولا در فروردین و اردیبهشت سریعتر می توانیم وقت عمل بدهیم.
   اینکه بینی گوشتی که سر آن شیار داره راحت عمل میشه؟ جوری که طبیعی به نظر برسه؟ بینی با مشخصانی که شما می فرمایید معمولا نتایج خوبی دارد و می توان آنرا بسیار طبیعی در آورد.
   عکس هام را می تونم توی تلگرام یا ایمیل بفرستم؟ شما می توانید تصاویرتان را از طریق تلگرام یا ایمیل ارسال بفرمایید.

 91. مهسا می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  بینی من استخونی و نسبتا بزرگ هم هست،و از بچگی در اثر ضربه کج شده،و الان که ۲۰ سالم شده واضح شده این انحراف،
  آیا بعد از عمل به حالت قبلش بر میگرده؟
  ضمن اینکه میخوام عمل زیبایی هم بکنم همزمان امکان پذیر هست؟

 92. نيما می‌گه:

  با سلام. بنده بینیم در کودکى شکست. و باتوجه به شکستگى شدید هم استخوان بالاى بینى من و هم غضروف نوک بینیم شکستگى شدید داره و انحراف شدیدى هم داره. از سال ها قبل هم دچار سینوزیت شدید هستم (تقریبا تمام سینوس هام درگیرن) و دکترا مىگن حتما باید اندوسکوپى کنم. حالا سه تا سوال داشتم یکى اینکه با توجه به این شکستگى شدید بینى من چقدر امکان بهبود هست؟ دوم اینکه آیا میشه عمل جراحى زیبایى و اندوسکوپى رو با هم انجام داد و نتیجه لازم حاصل میشه؟ سوم اینکه اگر بخوام اندوسکوپى و جراحى زیبایى رو جدا انجام بدم اصلاح انحراف داخلى بینى با اندوسکوپى انجام میشه یا جراحى زیبایى؟ چون به من گفتند باید انحراف بینیت در جراحى اندوسکوپى اصلاح بشه تا سینوزیتت کامل رفع بشه. با تشکر فراوان از شما.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   برای بررسی میزان نتیجه نیاز به معاینه و بررسی وضعیت فعلی شما هست. هر دو عمل همزمان قابل انجام است و معمولا ارجح همین است. عمل انحراف بینی شما در صورتی که بخواهید اعمال بینی را به شکل مجزا انجام دهید. قابلیت گنجاندن در هر دو عمل را دارد.

 93. حسن پزشکی می‌گه:

  سلام سال نو مبارک آقای دکتر
  من روز ۲۴ اسفند ۹۵ حدود ۱۵ روز پیش ضربه محکمی به بینی من خورده طوری که از هر دو حفره بینی کمی خون اومد و حفره سمت چپ بینی گفته و در آینه مشخصه که غضروف میانی از قسمت ابتدای بالا انحراف پیدا کرده اما از بیرون هیچ تغییری بینی من نکرده آیا این مشکل رو میشه بدون عمل جا انداخت؟ و آیا شما زحمت این کارو به عهده می گیرید؟ تشکر.

 94. امیر می‌گه:

  سلام
  من قبلا برای انحراف بینیم عمل کردم و طی جراحی تیغه بینیم سوراخ شده
  آیا میتونم بدون افزایش قطر سوراخ عمل زیبایی انجام بدم؟

  ممنونم

 95. حسین می‌گه:

  با سلام خدمت دکتر اکبری.ببخشید دماغ من شکستگی داره تقریبا سه بار شسکته بخوام برای عمل زیبایی اقدام کنم بیمه میتونه هزینه شکستی رو کاهش بده.توضیحات بالا شفاف بودن ولی من درست متوجه نشدم.
  درضمن شهرستان هستم و زمان برام خیلی مهمه و اگ بتونم بدون اینکه ب مطب بیام و امادگی های اولیه رو انجام بدم خیلی خوب میشد.
  با سپاس فراوان

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بیمه تکمیلی بخشی از هزینه های عمل شما را که مربوط به قسمت درمانی و نه زیبایی باشد پرداخت می کند.
   برای هماهنگی های قبل از عمل لطفا با مطب تماس بگیرید.

 96. مجید می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  من در حدود ۱۰ سال پیش چندین بار بینیم شکسته
  الان میخواستم ببینم هزینه حدودی جراحی بینی شکسته چقدر میشه؟ و اینکه ایا بیمه تامین اجتماعی این جراحی رو قبول میکنن که مزاحم شما بشیم؟
  و اگر قبول میکنن چند درصد از هزینه رو پرداخت میکنن؟

  ممنون اگه جواب بدید

 97. میثم می‌گه:

  با سلام و عرض ادب
  جناب آقای دکتر بنده با مشکل انحراف بینی، خر و پف و سینوزیت همراه بوده و بینی بنده عقابی شکل می باشد که به این دلایل دچار مشکلات تنفسی و در نهایت سردردهای میگرنی نیز می شوم، لطفا بفرمایید از شهرستان چه مدت زمان می برد می برد تا عمل های بنده بهمراه زیبایی انجام بگیرد و آیا این جراحی ها بصورت همزمان میتواند بشکل موفق و برگشن ناپذیری انجام بگیرد؟ و هزینه این عمل حدوداً چه مبلغی می شود؟

 98. کیوان می‌گه:

  سلام ، ،آقای دکتر ممنون بابت توضیحات کافیتون .من مشکل انحراف و زیبایی دارم.فقط برای ماهایی که مشکل پرداخت نقدی و یکجا کل هزینه ها رو داریم تسهیلاتی دارید(دفترچه تامین اجتماعی داریم)؟!

 99. m.s.g می‌گه:

  سلام
  من ۱۳ سالمه و انحراف بینی دارم و خیلی رو این موضوع حساسم.
  سنم برای عمل مناسبه ؟
  هزینه اش چقدره ؟
  بیمه شامل جراحی انحراف میشه ؟

 100. ف می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما آقای دکتر می خواستم بپرسم عمل بینی من فقط زیبایی می باشد وهیچکونه مشکلی ندارد آیا با داشتن بیمه تکمیلی می شود درصدی از هزینه ها راشامل بیمه نمود با تشکر

 101. محمدی می‌گه:

  سلام پدر من پولیپ داره حدود دو ساله از دهان نفس میکشه الان طوری شده آلژی شده همش زیر اکسیژن میره میخاستم ببینم چقد هست هزینه عمل پدرم بیمه دانا داره چکار باید کنیم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   با توجه به اینکه جراحی بینی ایشان درمانی محسوب می شود. از بیمه تکمیلی برای پرداخت هزینه ها می توانید استفاده بفرمایید و شما باید فرانشیز را طبق تعرفه بیمه تکمیلی بپردازید.

 102. سارا می‌گه:

  سلام
  آقای دکتر اکبری ممنون می شم اگر بفرمایید چند سال تجربه جراحی زیبایی بینی را دارید؟

 103. مممممممم می‌گه:

  سلام چرا بعضی ها بعد از عمل بینی هایشان باید سال بعد هم دوباره عمل کنند

 104. الهه می‌گه:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید.من ۴ ماهه بینیمو مل کردم طرف چپ بینیم فرورفته شده ولی طرف رلست استخونیه.نیمرخ طرف استخونی خوبه ولی نیمرخ طرفی که فرورفته هست قوز داره. از روبرو هم قسمت فرورفتگی باعث دتیکه دیده شدن بینیم میشه. با عمل ترمیمی میشه درست کرد؟ قسمت فرورفته باچی پر میشه؟ عمل سختیه؟

 105. سحر درویش وند می‌گه:

  سلام اقای دکتر روزتون بخیر می خواستم ببینم که من پولیپ دارم می تونم از بیمه استفاده کنم و بینیمو جراحی کنم چون از نظر مالی یکم برایم مشکل هستش و بینیم شکستگی هم داشتم

 106. amir می‌گه:

  سلام اقای دکتر من بینیم یکم انحراف داره میخاستم بدونم ایا به مرور زمان امکانش هست که انحرافش بیشتر شه؟

 107. لیلا می‌گه:

  سلام آقای دکتر،من مشکل خاصی ندارم،البته قصد دارم در آینده بینیمو عمل کنم،ان شاالله که بتونم توسط شما این کارو انجام بدم..راستش از اینکه شما این همه با حوصله کامنتهارو خونده وجواب میدین فوق العاده خوشحالم ومتشکر..
  ان شاالله همیشه سلامت وموفق وسرافراز باشید.

 108. فریبا می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر اقای دکتر من فرم بینیم و دوس دارم کمی گوشتیه ولی راضیم تنها چیزی ک الان اذیتم میکنه از چهار پنج سال پیش سمت راست بینی و لبم کج شده مث حالت کسی ک سکته میزنه ی سمت صورتش میره اون حالتی…تیک عصبیم دارم گاهی اوقات احتمال میدم بخاطر همونه ک ی سمت صورتم اینجوری شده…حالا میخوام بدونم عمل کنم این مشکل .حل میشه لبامم از حالت کجی در میاد ؟؟؟؟؟؟

 109. Mobin tgv می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  دماغ نوع گوشتی رو میشه خوب عمل کرد؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *