انجام چند عمل جراحی زیبایی صورت به طور همزمان

انجام چند عمل جراحی زیبایی صورت به طور همزمان

چند عمل جراحی همزمان

در آینه نگاه می‌کنید و مواردی را می‌بینید که می‌خواهید تغییر دهید؟ پلک‌های افتاده؟ گونه‌های فرو رفته؟ عدم فرم مناسب خط فک؟ اگر دغدغه‌های زیبایی شناختی زیادی دارید، می‌توانید از ترکیب جراحی‌ها استفاده کنید. اگر در حال تصمیم برای جراحی زیبایی هستید، جراحان پلاستیک صورت شما می‌توانند تعیین کنند که آیا یک روش ترکیبی برای شما مناسب است یا خیر.

مزایای جراحی‌های ترکیبی


دارای مزایای زیادی است که تعدادی از آن‌ها عبارتند از: انجام عمل جراحی زیبایی ترکیبی صورت

راحتی در زمان‌بندی

اگر در حال انجام اقدامات لازم برای تعهدات متعدد هستید، رزرو جراحی می‌تواند یک چالش باشد. الزامات موجود در کار و خانواده می‌توانند پیدا کردن تاریخ مناسب را دشوار کنند. فقط به خود جراحی فکر نکنید. هنگامی که مراجعات متعدد به مطب قبل و بعد از جراحی را در نظر می‌گیرید، امکان ترکیب چند جراحی می‌تواند بسیار خوشایند باشد.

دوره بهبودی ساده و موثر

انجام چند جراحی به طور همزمان لزوما به معنی افزایش طول دوره بهبودی نیست. در حقیقت، کل دوره بهبودی اغلب به مراتب کمتر از انجام تک تک جراحی‌ها به صورت جداگانه است و چندان طولانی‌تر از یک جراحی نخواهد بود. جراحی ترکیبی همچنین می‌تواند خطر جزیی مربوط به بیش از یک بیهوشی عمومی را کاهش دهد.

نتایج حداکثر

با ترکیب جراحی‌ها، می‌توان چندین تغییر خوب را در یک جلسه ایجاد کرد. پزشکان همیشه با دید کلی، تغییرات زیبایی شناختی را انجام می‌دهند. هنگامی که آن‌ها قادر به رفع چندین مشکل در یک زمان باشند، از وسعت عمل بیشتری در روش جراحی خود برخوردار می‌شوند و به آن‌ها امکان می‌دهد که نتایج بی‌نظیر و طبیعی را به صورت موثرتر به ارمغان آورند.

جراحی‌های ترکیبی معمول


بسیاری از بیماران جراحی‌های پلاستیک صورت خود را ترکیب می‌کنند. رایج‌ترین آن‌ها عبارتند از:

رینوپلاستی/ سپتوپلاستی با بزرگ کردن چانه

انحراف بینی یک مشکل آناتومیک داخلی است که می‌تواند تنفس را مختل کند. اگرچه انحراف سپتوم لزوما به ظاهر بیرونی بینی مربوط نیست، بسیاری از بیماران هنگام اصلاح انحراف بینی (سپتوپلاستی) تصمیم می‌گیرند که تغییرات زیبایی (رینوپلاستی) نیز انجام دهند. یک رویکرد دوگانه می‌تواند هر دو مشکل عملکردی و نگرانی‌های زیبایی شناختی را برطرف کند. در بیمارانی که دارای چانه کوچکتر یا عقب رفته هستند، اغلب اوقات یک بینی برجسته می‌تواند بزرگتر دیده شود. انجام جراحی بزرگ کردن چانه هم زمان با رینوپلاستی می‌تواند مزایای فوق العاده‌ای را برای متعادل کردن نسبت‌های کلی صورت به همراه داشته باشد.

لیفت صورت و لیفت گردن

یکی از رایج‌ترین جراحی‌های ترکیبی که اغلب انجام می‌شود، لیفت صورت / لیفت گردن است که یک روش جوانسازی جامع می‌باشد که می‌تواند علائم پیری را به طور چشمگیری بازگرداند. پزشکان لیفت دوگانه را ایجاد کرده‌اند که مزایای لیفت پایین صورت و لیفت گردن را ترکیب می‌کند، و اغلب با انتقال چربی به گونه‌ها و خطوط اطراف دهان انجام می‌شود که نتایج بی‌نظیر و طبیعی خلق می‌نماید.

لیفت ابرو و لیفت پلک

یکی از اولین نشانه‌های پیری، ظاهر افتاده در اطراف چشم‌ها است. اغلب، این حالت فقط به علت افتادگی پلک‌ها نیست، بلکه سنگینی ابروهای افتاده عامل آن هستند. ترکیب لیفت ابرو با یک روش سفت کردن پلک پایین می‌تواند باعث جوانسازی کلی در قسمت بالایی چهره شود.

به این پست امتیاز دهید.
انجام چند عمل جراحی زیبایی صورت به طور همزمان
۵ از ۱ رای
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *