بزرگ (برجسته کردن) و سفت کردن باسن با تزریق چربی

 

 

بزرگ کردن باسن بزرگ (برجسته کردن) و سفت کردن باسن با تزریق چربی

بسیاری از افراد در نواحی از بدن خود دارای چربی‌های اضافی هستند و حتی با وجود ورزش کردن، این چربی‌ها از بین نمی‌روند. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که ای کاش می‌توانستید جای این چربی‌ها را عوض کنید و مثلا چربی‌های شکم یا ران خود را به جای دیگری مانند باسن منتقل کنید که دوست دارید کمی ‌برجسته‌تر باشد؟ خیلی از خانم‌ها چنین خواسته‌ای دارند و امروزه با روش‌های نوین بزرگ کردن باسن ، انجام این کار ممکن شده است. امروزه با کمک روش‌های تزریق چربی، ما می‌توانیم به روشی کاملا طبیعی، فرم وحجم باسن را با چربی‌های بدن خود فرد، بهبود دهیم.

چه کسانی کاندید مناسبی برای بزرگ کردن باسن هستند؟

بهترین کاندید‌ها برای بزرگ کردن و لیفت باسن، زنان یا مردانی هستند که دارای سلامت عمومی ‌هستند و در نواحی دیگر بدن خود (یعنی غیر از باسن) دارای چربی‌های موضعی و اضافه‌ای هستند که می‌توان آن را به کمک لیپوساکشن استخراج کرد.

اولین قدم برای انجام فرآیند بزرگ کردن باسن، برنامه‌ریزی برای انجام یک جلسه مشاوره است. درست مانند جراحی سینه یا جراحی زیبایی صورت، بزرگ کردن باسن نیز یک تصمیم کاملا اختیاری و شخصی است. بسیاری از فاکتور‌های موثر بر انجام این فرآیند به فرم بدن بیمار و خواسته‌ها و انتظارات او بستگی دارد.متخصص برای تمامی ‌کاربردهای مختلف، تزریق چربی را انجام می‌دهند. هزینه‌های تزریق چربی در این کلینیک کاملا مناسب است، بنابراین دیگر دلیلی ندارد که از ظاهر خود ناراضی باشید. شما می‌توانید برای آغاز راه خود به سوی زیبایی و جوانی، همین امروز با شماره‌های ۰۹۱۲۸۸۵۱۰۵۱ و ۲۲۲۸۳۰۰۰ (۰۲۱) تماس بگیرید و یک وقت قبلی برای مشاوره تعیین کنید.

بزرگ کردن با روش طبیعی در واقع با تزریق چربی باسن انجام می‌شود، فرآیندی که برای بزرگ کردن سینه نیز به کار می‌رود. تزریق چربی دارای دو مرحله است که هر دو در یک نوبت مراجعه انجام می‌شوند. در ابتدا متخصص با استفاده از دستگاه لیپوساکشن، چربی‌های اضافی ناحیه ران، پهلو و شکم را استخراج می‌کند. سپس این چربی استخراج شده جداسازی و غنی‌سازی می‌شود و سپس به کمک لوله‌های باریک خاصی به نام کانولا در نقاط معینی از باسن تزریق می‌شود.

برخلاف روش برجسته کردن باسن با کاشت پروتز، در این روش نیازی به ایجاد برش‌های بزرگ نیست. کل پروسه‌ی بزرگ کردن باسن با تزریق چربی در حالی انجام می‌شود که شما کاملا به هوش هستید و فقط مقداری آرام‌بخش به شما داده شده است. برای این که نواحی تحت درمان نیز دردناک نباشند، در مایع تامسنت از بی‌حس‌کننده برای  برطرف کردن درد در این نواحی استفاده می‌شود.

متخصص برای ایجاد فرم برجسته و مدور باسن ( فرم دادن به باسن )، چربی را در نواحی مختلف و در عمق‌های متفاوتی تزریق می‌کند و توجه ویژه‌ای به قسمت بالایی باسن دارد تا با ایجاد فرم مناسب، ظاهری جوان و کاملا برجسته به این ناحیه بدهد. افرادی که این روش را انتخاب می‌کنند، به طور همزمان از دو مزیت بهره‌مند می‌شوند:  ازیک طرف از بین بردن چربی‌های اضافه در برخی نواحی بدن و ایجاد ظاهری تراشیده‌تر و زیباتر و از طرف دیگر خوش فرم شدن و برجستگی بیشتر باسن.

انتظار چه نتایجی را می‌توان از تزریق چری برای بزرگ کردن باسن داشت؟

بعد از بزرگ کردن باسن با تزریق چربی این احتمال وجود دارد که مقادیری از چربی تزریق شده مجددا توسط بدن جذب شود. یک متخصص جراح زیبایی می‌تواند از تکنیک تزریق لایه‌ای استفاده کند و با تزریق چربی در لایه‌های مختلف باسن میزان جذب چربی توسط بدن را به حداقل برساند و از طرف دیگر موجب ایجاد ظاهری یک‌دست و  نتایجی کاملا طبیعی شود. این موضوع دلیل مهم دیگری است که شما باید برای بزرگ کردن باسن خود با یک متخصص مجرب و ماهر مشورت کنید.

انجام این فرآیند در اغلب بیماران نهایتا منجر به نتایج مثبت و افزایش حجم و بهبود فرم باسن می‌شود. اضافه کردن حجم با تزریق چربی حتی در افرادی که در باسن خود حجم عضلانی خوبی دارند، می‌تواند فرم و برجستگی باسن را بهبود دهد. اخیرا بسیاری از طراحی‌های لباس و مد بر اساس فرم بدنی مدل‌هایی است که دارای باسن برجسته و مدور هستند. بزرگ کردن باسن به شما کمک می‌کند که در لباس مود علاقه خود زیباتر به نظر بیایید و شما این احساس خوب و اعتماد‌به‌نفس را دارید که ظاهر شما بسیار جذاب است.

دوره‌ی بعد از تزریق چگونه خواهد بود؟

بعد از این که فرآیند بزرگ کردن باسن انجام شد، لازم است شما تا چند هفته، یک گن فشاری مخصوص بپوشید که از فرم جدید باسن حمایت می‌کند. همچنین لازم است برای مدتی، به منظور وارد نکردن فشار به باسن و چربی‌های تزریق شده و کاهش احتمال جذب چربی توسط بدن، شب‌ها به پشت نخوابید و هنگام نشستن، روی یک حوله‌ی رول شده که در زیر ران‌ها قرار گرفته، بنشینید. بعد از جراحی باسن با تزریق چربی در باسن، باسن شما متورم و کبود است و نسبت به لمس کردن حساس است، اما تمامی‌این موارد موقتی هستند و برطرف می‌شوند. اغلب افراد ظرف چند روز پس از انجام تزریق، به فعالیت‌های روزانه خود بازمی‌گردند. طی جلسه‌ی مشاوره‌ای که قبل از انجام فرآیند بزرگ کردن باسن، با متخصص دارید، در مورد تمامی‌ اقدامات لازم بعد از انجام تزریق به شما توضیح داده خواهد شد.

مزایای بزرگ کردن باسن

 • موجب بالا کشیدن و فرم دادن به باسن می‌شود.
 • موجب لاغر شدن و فرم‌دهی بهتر به نواحی می‌شود که از آن چربی گرفته می‌شود.
 • موجب می‌شود فرم کلی بدن شما بهبود یابد و تمامی ‌قوس‌ها و برجستگی‌های زنانه شما به بهترین نحو نمایان شود.
 • این روش طبیعی، جایگزین بسیار مناسبی برای کاشت پروتز باسن است.
 • در این روش نیازی به ایجاد برش و بخیه زدن نیست.
 • در این روش نیازی به اعمال بیهوشی عمومی ‌نیست.

تفاوت بزرگ کردن باسن به روش طبیعی با کاشت پروتز باسن چیست؟

برخلاف پروتزهای مصنوعی، تزریق چربی طبیعی دارای انعطاف‌پذیری بسیار بیشتری برای فرم دادن و برجسته کردن باسن، دقیقا به شکل مورد نظر شما را دارد وبه همین خاطر، نتایج تزریق چربی به خواسته‌ی شما نسبت به جراحی پروتز باسن بسیار نزدیک‌تر است و ظاهر آن نیز بسیار طبیعی‌تر خواهد بود. بسیاری از بیماران بسیار از این روش راضی هستند، چرا که به جای قرار دادن یک جسم خارجی در بدنشان، از چربی طبیعی بدن خودشان استفاده می‌شود و به همین خاطر ریسک بروز عفونت و دیگر عوارض تزریق چربی بسیار کمتر است و البته روش تزریق چربی در باسن این مزیت را با خود به همراه دارد، که شما چربی‌های موضعی ناخواسته در نقاط دیگر بدنتان را از بین می‌برید و به بدن خود فرم بهتری می‌دهید.

اگر من چربی زیادی نداشته باشم باز هم می‌توانم تزریق چربی در باسن را انجام دهم؟

لازم است برای به دست آوردن چربی مورد نیاز برای تزریق در باسن، شما دارای چربی کافی در نواحی دیگر بدن خود باشید. متخصص معمولا می‌تواند در اکثر افراد، چربی مورد نیاز برای تزریق را در نواحی دیگر بدن آن‌ها بیاید، اما در هر حال تنها پس از داشتن یک جلسه مشاوره با ایشان مشخص خواهد شد که شما کاندید مناسبی برای این عمل هستید یا خیر. در موارد بسیار نادری، متخصص به بیماران خود پیشنهاد می‌کند که برای انجام تزریق چربی برای بزرگ کردن باسن، چند کیلو وزن اضافه کنند تا برای برداشت چربی، در بدن خود چربی کافی را داشته باشند.

هزینه‌ی بزرگ کردن باسن چقدر است؟

این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله تعداد نواحی که باید لیپوساکشن شوند. هزینه‌ی دقیق برای بزرگ کردن باسن بعد از جلسه‌ی مشاوره با متخصص  تعیین خواهد شد.

چرا بزرگ کردن باسن باید توسط یک متخصص انجام شود؟

اگر می‌خواهید فرم باسن خود را بهبود دهید و به دنبال نتایجی طبیعی هستید، پیدا کردن یک جراح زیبایی خوب، می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که به نتایج دلخواه خود برسید. برخی از افراد این تصور غلط را دارند که بزرگ کردن باسن با روش تزریق چربی در باسن موجب می‌شود که سطح پوست باسن ناهموار شود و ظاهری شبیه سلولیت پیدا کند، اما واقعیت این است که یک جراح زیبایی ماهر و با تجربه، کاری خواهد کرد که باسن شما ظاهری کاملا هموار داشته باشد و پوست آن یک‌دست باشد و حتی می‌تواند کاری انجام دهد که ظاهر ناهمواری که باسن شما در حال حاضر دارد، برطرف شود.

 هزینه‌ی تزریق چربی چقدر است؟

معمولا هزینه تزریق چربی به چند عامل بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارتند از تخصص جراح، محل جغرافیایی مطب، روش مورد استفاده و نواحی نیازمند درمان. هزینه تزریق چربی به باسن چون به میزان چربی بیشتری نیاز است پس طبیعتا بیشتر می‌باشد.

موفقیت‌آمیز بودن لیفت سینه

اگر در صدد انجام جراحی هستید، در وهله نخست باید مطمئن شوید که با عمل انتخابی خود به نتایج دلخواه‌تان خواهید رسید و عمل به روشی ایمن و کارآمد انجام خواهد شد. بدیهی است که شرط لازم حصول این امر مراجعه به جراحان باتجربه و ماهر در زمینه لیفت سینه است.

جراحی های زیبایی در کلینیک رز طلایی توسط جمعی از متخصصین جراحی شامل :

آقای دکتر محمد علی اکبری – آقای دکتر مومنی – خانم دکتر آتشیان -به صورت تیمی انجام می شود

 

 

این مطلب صرفا جهت افزایش اطلاعات مخاطبان می باشد 

3 دیدگاه ها

 1. برای این گونه عمل ها باید قبلش اضافه وزن بیاریم ؟؟؟؟؟؟؟
  سپس چربی رو منتقل کنید به باسن ؟؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 2. ندا می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  من ۲۷ سالمه. باسن و پاهای من به نسبت بالاتنه لاغرتر هستند. آیا روشی وجود دارد که پایین تنه ام پرتر بشود؟
  ضمنا من چاق نیستم. قد من ۱۵۹ و وزنم ۵۴ کیلوگرم است. روش تزریق چربی را میشه برای من انجام داد؟ و آیا میشه این چربی رو به رانها و ساق پاها هم تزریق کرد؟
  متشکرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *