بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

برای دیدن گالری جدید تصاویر جراحی زیبایی بینی کلیک کنید

دغدغه ی پیدا کردن دکتر جراح بینی یکی از دغدغه های متقاضیان رینوپلاستی است. متخصص جراحی بینی کسی است که می تواند با تغییر استخوان ها و غضروف بینی شکل آن را تغییر دهد. اما عمل زیبایی بینی به این سادگی نیست. به عبارت دیگر اگر یک دکتر جراح بینی خوب نداشته باشید، ممکن است کل عمل به شکست بیانجامد و نتایج آن باعث ناراحتی شما شود. یک متخصص خوب می تواند بینی گوشتی و هر بینی را به خوبی اصلاح کند. در ایران جراحان بینی خوبی زندگی می کنند که مقاله ی حاضر به شما کمک می کند که بهترین جراح بینی در ایران را با رعایت یک سری اصول پیدا کنید و از عمل بینی تان خرسند و راضی گردید. اگر شما به دنبال انجام عمل رینوپلاستی یا عمل جراحی تغییر ظاهر بینی خود هستید، یکی از مهمترین مسائل لازم توجه برای شما انتخاب یک جراح بینی مناسب است، زیرا انجام این کار می تواند تاثیر با اهمیت در موفقیت یا عدم موفقیت در عمل جراحی زیبایی بینی داشته باشد. بنابراین، اطلاع درباره چگونگی انتخاب بهترین جراح بینی در ناحیه محل سکونت و معیارهای لازم توجه برای جستجوی این افراد حرفه ای و متخصص می تواند برای شما سودمند و مفید باشد.

جراح بینی

جستجو به دنبال جراح بینی متخصص و با تجربه

دو مورد از مهمترین مسائل لازم توجه برای جستجو به دنبال بهترین جراح بینی ، تجربه و تخصص جراحی است که می تواند به اطمینان از انجام یک عمل جراحی بینی موفقیت آمیز کمک کند. مطابق نظر کارشناسان، عمل جراحی بینی یکی از دشوارترین عمل های جراحی است که بر روی افراد انجام می شود و انجام این عمل نیاز به جراح هایی دارد که متخصص و کارآزموده باشند و آموزش زیادی برای دستیابی به نتایج بهینه مورد نظر دیده باشند. یکی از بهترین راه ها برای مطمئن شدن از پیدا کردن یک جراح حرفه ای برخوردار از میزان تجربه و تخصص کافی در این حوزه تحقیق درباره اعتبارنامه جراح و تایید این موضوع است که جراح عضو پذیرفته شده در هیئت جراحان  یا جراحان گوش و حلق و بینی است.

پیدا کردن جراحان که بتوانند به شما در جهت رسیدن به هدف هایتان کمک کنند

یکی دیگر از ویژگی های مهم که باید به دنبال آن در جراحان بینی خوب باشیم، جستجو به دنبال افراد حرفه ای است که توانایی انجام عمل جراحی مورد نیاز برای دستیابی به اهداف خاص شما را داشته باشند. یک جراح خوب می تواند تصویری از آنچه شما انتظار دستیابی به آن پس از عمل جراحی دارید ارائه کند و در عمل می تواند به شما اطمینان دهد عمل جراحی بطور کامل نتایج رضایت بخش برای شما به همراه خواهد داشت. این موضوع شامل تعیین کردن انجام عمل جراحی با هدف زیبایی یا اصلاح ساختار بینی است و باید مشخص شود چه جنبه هایی از بینی شما نیاز به تغییر دارد.

جستجو به دنبال نظرات مثبت برای جراحان بینی

یکی از ویژگی های کیفی نهایی که باید در یک جراح بینی جستجو شود نظرات مثبتی است که از بیماران قبلی و فعلی جراح در اختیار شما قرار می گیرد و در عمل این نظرات می تواند به شما کمک کند جراحی را انتخاب کنید که بیشترین میزان موفقیت در عمل های جراحی خود را داشته باشد. هنگامی که به دنبال بهترین جراح برای دستیابی به نیازهای خاص خود هستید، به خاطر داشته باشید که دکتر مناسب می تواند به شما اطمینان دهد حداقل عوارض پس از عمل جراحی برای شما ایجاد می شود و در نهایت شما از نتایج عمل جراحی بینی خود رضایت خواهید داشت.

هنگامی که شما به دنبال انتخاب جراح رینوپلاستی مناسب برای جراحی بینی خود هستید، نه تنها باید به دتبال جراح بینی با سطح تجربه و تخصص کافی در جراحی  باشید، بلکه علاوه بر این باید فردی را پیدا کنید که بتواند به شما در جهت رسیدن به اهداف خاص در نظر گرفته شده کمک کند. برای بررسی جزئیات بیشتر درباره رینوپلاستی، شما باید با یک جراح در ناحیه سکونت خود تماس بگیرید.

انجام مشاوره اولیه

مشاوره اولیه یک شانس عالی برای دستیابی به یک احساس بهتر برای یک عمل جراحی و نوع مراقبتی است که شما می توانید انتظار دریافت آن را داشته باشید. در طول مشاوره خود به مسائل زیر توجه داشته باشید:

 • آیا جراح به نگرانی های شما توجه می کند و آیا به نظر می رسد علاقه مند به کمک به شما در جهت رفع این نگرانی ها باشد؟
 • آیا جراح شما بررسی ها و معاینات لازم را در هر دو طرف داخل و خارج بینی انجام می دهد؟
 • آیا جراح انتخاب های متعدد برای دستیابی به اهداف زیبایی شما ارائه می کند؟
 • آیا جراح به شما عکس های متعدد درباره نتایج عمل جراحی بینی انجام شده بر روی بیماران قبلی خود مربوط به قبل و بعد از عمل جراحی نشان می دهد تا به این ترتیب بتواند درک بهتری درباره نتایج قابل دستیابی پس از عمل جراحی در اختیار شما قرار دهد؟

در این رابطه مهم است شما احساس راحتی با جراحی داشته باشید که قصد دارید از خدمات تخصصی وی برای انجام عمل جراحی بینی استفاده کنید. ایجاد روابط مناسب بین دکتر و بیمار برای دستیابی به نتایج مناسب ضروری است. اگر شما پس از مشاوره احساس می کنید جراح مورد نظر خود را بطور کامل پیدا نکرده اید یا احساس راحتی با جراح خود نمی کنید، لازم است به انجام جستجوهای بیشتر ادامه دهید.

تشخیص خصوصیات جراح بینی خوب

نکات زیر در ارتباط با عمل جراحی بینی دارای اهمیت خاص است:

 1. تاکید بر عمل جراحی بینی: مطابق بررسی انجام شده توسط جامعه جراحان بینی بطور تقریبی ماهی یک بار عمل جراحی بینی انجام می دهند. عمل جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل های جراحی است و نیازمند تخصص و تجربه کافی و نیز تحلیل کافی نتایج مورد نیاز شخص بیمار است. به همین دلیل، بسیار مهم است که یک متخصص جراحی بینی مناسب انتخاب شود که بتواند عمل جراحی بینی را بر اساس یک فرآیند منظم انجام دهد.
 2. یک رویکرد سفارشی: با توجه به اینکه هیچ دو بینی خاص در افراد مختلف مشابه نیستند، جراحی بینی باید با توجه به نیازها و خواسته های هر بیمار انجام شود. این رویکرد در اصطلاح عمل جراحی بینی سفارشی نامیده می شود. متاسفانه، برخی جراحان از یک رویکرد سری کاری استفاده می کنند که در آن جراح یک عمل جراحی مشابه را بر روی همه بیماران خود انجام می دهد. از طرف دیگر یک جراح  بینی متخصص به ندرت یک عمل جراحی را دو بار انجام می دهد.
 3. اشتغال آکادمیک: معمولاً، جراح هایی که در فعالیت های تحقیقی و آموزشی اشتغال دارند گرایش بیشتر به استفاده از تکنیک های جدیدتر برای انجام عمل جراحی بینی دارند. علاوه بر این می توان مشاهده کرد که این جراح ها از احترام بیشتری در حرفه خود برخوردارند.
 4. مشاوره های کامل: اگر مشاوره جراحی بینی شما فقط ۱۵ دقیقه طول کشید، این موضوع می تواند نشان دهنده یک پرچم قرمز برای شما باشد. در عمل برنامه ریزی انجام عمل جراحی بینی یک ارزیابی دقیق است و نیازمند ارتباط موثر بین بیمار و متخصص است. در این حالت مشاوره سریع می تواند یک فاجعه برای شما به همراه داشته باشد و خطرات عمل جراحی در ارتباط با رضایت بخش نبودن نتایج حاصل از عمل برای بیمار را افزایش دهد.
 5. آموزش استثنایی: رینوپلاستی یکی از دشوارترین جراحی ها است و نیازمند سال های طولانی آموزش سخت است. جراح هایی که در این حوزه متخصص می شوند باید درک زیادی از این نوع عمل جراحی در هر دو دوره رزیدنتی و دوره بعد از آن داشته باشند. این افراد همچنین گرایش کمتری به سری کاری دارند. به همین خاطر پیشنهاد می شود از خدمات یک جراح بینی استفاده شود که دارای سطح آموزش پیشرفته در این حوزه تخصصی باشد.
 6. توجه به مسائل تنفسی: همه جراحی های بینی می توانند مشکلات جدی در فرآیند تنفس از طریق بینی داشته باشند، اگر بدون دقت کافی به مسیر عبور هوا از بینی انجام شوند. اگر در طول مشاوره، جراح مسیر هوای بینی شما را مورد معاینه و بررسی قرار نداد، این موضوع می تواند نشان دهد جراح شما دارای درک مناسب از عمل جراحی بینی نیست.
 7. نتایج طبیعی: یک بررسی از عملکرد جراح بر اساس عکس های گرفته شده از بیماران قبلی جراح قبل و بعد از عمل جراحی می تواند به ایجاد درک بهتر از خدمات تخصصی جراح کمک کند و به این ترتیب شما می توانید توانایی جراح برای ایجاد نتایج طبیعی بدون وجود مشکلات خاص در این رابطه را بررسی کنید.

در عمل پیدا کردن بهترین جراح  بینی می تواند یک فرآیند گیج کننده و دشوار باشد. به هر حال، با انجام بررسی های کافی و وجود درک مناسب درباره آنچه به دنبال آن هستیم، بیمار می تواند در انجام این بررسی ها موفق باشد و جراح مناسب خود را پیدا کند.

طبعاً هر گونه عجله در عمل جراحی زیبایی بینی توسط جراح بی تجربه می تواند نتایجی متفاوت با انتظارتتان حاصل شود. بهترین جراح بینی قبل از انجام هر گونه عملیات با نرم افزارهای کامپیوتری اقدام به شبیه سازی بینی بعد از عمل کرده و بعد از سنجیدن تمام جوانب، اقدام به عمل جراحی می کند. با توجه به اینکه این عمل یک عمل زیبایی منحصر به فرد است، هزینه و قیمت آن توسط پزشک قبل از جراحی مشخص می شود.

برای دیدن گالری جدید تصاویر جراحی زیبایی بینی کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

1 دیدگاه

 1. دکتر محمد علی اکبری می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر شما چه روشی برای جراحی بینی پیشنهاد میکنید؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *