جراحی زیبایی دست و پا

جراحی زیبایی دست و پا

جراحی زیبایی دست و پا

با افزایش استفاده از عمل های جراحی زیبایی مختلف شامل عمل جراحی زیبایی دست و پا، برای بیمار مهم است که دید صحیح و درک مناسب درباره مسائل مختلف مربوط به این جراحی و انتظارات درست و نادرست درباره نتایج عمل، خطرات ذاتی و سایر فاکتورهای مربوط به آن داشته باشد. به خاطر داشته باشید که نتایج حاصل از عمل جراحی زیبایی دست و چاق شدن ساق پا به سادگی قابل حذف کردن نیست. با توجه به اینکه اطلاعات ارائه شده در این وب سایت می تواند یک معرفی مناسب درباره عمل جراحی زیبایی دست وپا  باشد، هنگامی که این عمل جراحی زیبایی یا سایر انواع آن را مورد توجه قرار می دهید، پیشنهاد می شود که با یک کارشناس متخصص با سطح تجربه کافی در این رابطه مشورت کنید.

جراحی زیبایی دست

به دلیل اینکه دست های ما به شدت تحت تاثیر محیط خارجی است، یکی از اولین اعضای بدن است که علائم آشکار مربوط به افزایش سن در آن مشاهده می شود. افزایش سن به طور طبیعی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث ایجاد ظاهر نامطلوب برای دست ها می شود. علائم آشکار عادی افزایش سن در این رابطه شامل ایجاد لکه های تیره (لکه های سن) و علائم قبل از شکل گیری سرطان است. در این رابطه همچنین ممکن است فرد با از دست رفتن بافت چربی خود نیز مواجه شود که به واسطه آن دست وی استخوانی به نظر خواهد رسید. عمل جراحی زیبایی دست می تواند به بازیابی ظاهر شاداب تر و جوان تر برای دست های شما کمک کند. انتخاب های درمانی متعددی از جمله تزریق چربی در این رابطه در دسترس است و به همین خاطر می توان از یک روش درمانی یا ترکیبی از این روش ها برای دستیابی به ظاهر مطلوب مورد نظر بیمار استفاده کرد.

برخی از جنبه های مهمی که شما باید درباره با جراحی دست از آنها اطلاع داشته باشید به شرح زیر هستند:

چه کسانی بهترین انتخاب برای انجام عمل جراحی زیبایی دست هستند؟

کسانی که به دنبال بهبود ظاهر دست های خود می باشند، فرد ایده آل برای انجام این عمل جراحی زیبایی می باشند. هر چند دلایل انجام این عمل جراحی از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما معمول ترین این دلایل به شرح زیر می باشند:

 • بهبود زیبایی دست و افزایش اعتماد به نفس
 • کمتر خجالت کشیدن از ظاهر خود
 • ایجاد یک ظاهر صاف تر برای پوست دست
 • بازیابی یک ظاهر جوان تر و شاداب تر برای پوست دست

به هر حال، بیمارانی که قصد استفاده از این روش درمانی را دارند می بایست آگاه باشند که عمل جراحی زیبایی دست و یا هرنوع عمل زیبایی دیگر برای بهبود ظاهر فرد طراحی شده و قابلیت ایجاد یک ظاهر کامل و بدون نقص را ندارد. به همین خاطر لازم است بیماران اهداف و انتظارات واقع بینانه از عمل جراحی زیبایی دست داشته باشند. در این رابطه مطمئن شوید دلایل مورد نظر خود برای استفاده از این جراحی دست را با دکتر در جلسه مشاوره مطرح کرده باشید. انجام این کار می تواند به تشخیص مناسب بودن این روش درمانی برای وضعیت شما کمک فراوان کند.

از کجا باید شروع کرد؟

برای پی بردن به مناسب بودن این عمل جراحی برای شما، لازم است با یک متخصص با تجربه در انجام عمل جراحی زیبایی دست ملاقات و مشورت کنید. گاهی اوقات، پیدا کردن یک دکتر متخصص در این حوزه ساده و آسان نیست. این سایت یک راه ساده و موثر برای بیماران ایجاد کرده که از طریق آن می توانند به صورت آنلاین متخصص جراح زیبایی مورد نظر خود را پیدا کنند.

در طول جلسه مشاوره، دکتر می تواند اطلاعات بیشتری درباره وضعیت بیمار و شرایط وی بدست آورد و بیمار نیز می تواند با دکتر خود آشنا شود. این ملاقات به دکتر این مکان را می دهد که وضعیت جاری پوست بیمار را معاینه و ارزیابی کرده و درباره انتخاب هایی که می تواند به بیمار برای دستیابی به یک ظاهر مطلوب کمک کند، با وی صحبت کند. این جلسه مشاوره همچنین این شانس را در اختیار بیمار قرار می دهد که اهداف و انتظارات خود از انتخاب این روش درمانی را بیان کرده و سوالات احتمالی خود در این رابطه را مطرح نماید. این ملاقات همچنین به دکتر امکان می دهد با بیمار درباره مزایا، مراقبت های قبل از عمل، عکس العمل به روش درمانی، واکنش های معکوس، روش انجام عمل و سایر اطلاعات با اهمیت در جراحی دست صحبت کند.

روش های مختلف انجام عمل جراحی زیبایی دست چه هستند؟

امروزه انواع مختلف روش ها برای زیبایی دست مورد استفاده قرار می گیرد. تمام این روش ها دارای خطرات، مزایا، هزینه ها، و تکنیک های خاص خود هستند. رایج ترین و شناخته شده ترین این روش های درمانی به شرح زیر هستند:

 • پوست انداختن شیمیایی: زمانی که از این روش بر روی پوست دست استفاده می شود، لکه های ایجاد شده به خاطر سن با کاهش شفافیت بافت پوست محو می شوند.
 • اسکلروتراپی: در این روش محلول اسکلروزان به داخل رگ های خونی تزریق می شود. این محلول شیمیایی می تواند باعث تحریک رگ ها شده و در نتیجه رگ ها را سفید کرده و به تدریج تاثیر آنها بر ظاهر پوست را از بین ببرد.
 • میکرودرم آبریژن: در این روش از واکس سطحی پوست دست استفاده می شود که در نتیجه آن لایه اول پوست دست با کریستال های ریز برداشته می شود.
 • تجدید ساختار پوست با لیزر: در روش زیبایی دست با لیزر، رگ های نا هموار و لکه های تیره پوست به تدریج حذف می شوند.
 • زیبایی دست با ژل های پر کننده تزریقی (چربی، کولاژن، رستیلان، و موارد مانند آن): هنگام تزریق ژل های پر کننده به پوست، سطح پوست دست بیمار بالا آمده و به این ترتیب ظاهر جوان تر و شاداب تری برای پوست ایجاد می شود.

عمل جراحی زیبایی پا

بسیاری از افراد به دلایل مختلف به خاطر ظاهر پاهای خود احساس خجالت دارند. بعضی از افراد دارای انگشت چکشی پا (انگشت هایی که به جای مستقیم بودن شبیه چنگال شکل هستند) یا در شست پای خود پینه دارند (برآمدگی ایجاد شده درست در زیر شست بزرگ در یک یا هر دو پای بیمار). بعضی افراد از عرض پا یا طول انگشت شست خود ناراضی هستند (بسیار کوتاه یا بسیار بلند) یا به خاطر اندازه ناخن شست خود احساس ناراحتی می کنند. برای تمام این افراد، عمل جراحی زیبایی پا می تواند این مشکلات را بر طرف کرده و ظاهر انگشت شست را زیبا سازد.

pa

ویژگی های ظاهری پا بطور خاص برای زنانی (و حتی برخی مردان) مهم است که علاقه مند به پوشیدن صندل و کفش های جلو باز هستند. به همین خاطر ما به شما استفاده از آخرین، جدید ترین و موثر ترین عمل های جراحی زیبایی پا ی موجود در این حوزه را پیشنهاد می کنیم. این روش های جراحی شامل موارد زیر هستند:

  • اصلاح انگشت چکشی در قسمت شست (با صاف کرده خمیدگی شست ها)
  • عمل جراحی پینه پا (تغییر وضعیت شست بزرگ برای حذف پینه ناهموار در کنار انگشت)
  • بالا کشیدن ظاهر پا (یک اصلاح کامل پا/ انگشت)
  • باریک کردن پا (به این ترتیب عرض پا به سادگی در کفش های شیک کم عرض جا خواهد شد)
  • کوتاه کردن انگشت
  • بلند کردن انگشت
  • اصلاح انگشت بد شکل (تغییر اندازه انگشت به مقدار کم)
  • اصلاح انگشت فربه و چاق (در این حالت انگشت های فربه و چاق لاغرتر شده و زیباتر می شوند)
  • تغییر اندازه ناخن
  • جراحی زیبایی ساق پا با تزریق چربی به ساق پا و یا لاغری ساق پا

جراحی های زیبایی در کلینیک رز طلایی توسط جمعی از متخصصین جراحی شامل :

آقای دکتر محمد علی اکبری –  آقای دکتر مومنی – خانم دکتر آتشیان  به صورت تیمی انجام می شود

به این پست امتیاز دهید.
جراحی زیبایی دست و پا
۳٫۲۵ از ۴ رای
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

14 دیدگاه ها

 1. منا می‌گه:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم پسر یکی از آشنایان پا چنبری داشته در بدو تولد و الان در دوران بهبود هستند و بعد از اینکه پای کودک صاف شده در اون قسمت پوست زخیم است می شه با جراحی اون قسمت از پوست درست بشه و از نظر شما به چه پزشکی باید مراجعه شود ؟
  آیا امکان همچین جراحی است؟
  الان کودک٣ماهه است

 2. زهرا می‌گه:

  سلام
  با عرض خسته نباشید خدمت شما
  ۱۵ سال پیش به علت عفونت ناخن شصت پا جراحی انجام شد که ناخن را کشیدن و سوزاندن،بعد از عمل، ناخن بصورت تکه تکه و نامنظم رشد میکند،آیا امکان ترمیم و اصلاح آن وجود دارد که ناخن یکدست و منظم رشد کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  با تشکر از شما

 3. علیرضا صادقی می‌گه:

  با سلام
  در مورد جراحی برای لاغر کردن پای خانومها و رفع سلولیت میخواستم بدونم بجز لیپولیز ایا امکان جراحی پلاستیک وجود داره و اگر امکانش هست چند درصد جواب میده.
  با تشکر

 4. Korand می‌گه:

  سلام من تقریبا یکسال بود که ناخن شست پام رفته بود تو گوشت و وقتی زیاد راه می رفتم و تحرک داشتم خیلی درد میکرد بلاخره رفتم عمل کردم و فقژ قسمت که رفته بود تو گوشت رو ریشش رو سوزوندن می خواستم بپرسم ایا بعدا از قسمتی که ریشه رو سوزوندن بازم ناخن در میاد یا ناخن پام نصفه رشد میکنن

 5. سعیده می‌گه:

  سلام.خسته نباشید .من باید ناخن دوتاشصت پا م روهم بکشم.میخواستم ببینم خیلی درد داره ایا.بیحس میکنن یا بیهوش.کلا خیلی میترسم میشه راهنماییم کنین

 6. شيما می‌گه:

  عرض احترام
  درصورتیکه چربی پشت دست چهارسال پیش تزریق به مقدار زیاد که موجب ورم ودرد و شکل نامناسب شده باشد درمان چی پیشنهاد میکنید.متشکرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *