عمل بینی سحر قریشی، الناز شاکردوست، محسن یگانه!!؟؟

عمل بینی سحر قریشی، الناز شاکردوست، محسن یگانه!!؟؟

سحر قریشی

برای دیدن گالری جدید تصاویر جراحی زیبایی بینی کلیک کنید

هر روز افراد بیشتر و بیشتری برای ارتقا عزت نفس خود و برای اصلاح نواحی بدن که از آن راضی نیستند به جراحی پلاستیک روی می‌آورند. به مراتب یکی از مطلوب‌ترین و خواستنی‌ترین جراحی‌های پلاستیک، عمل زیبایی بینی است. رینوپلاستی بیشتر به عنوان عمل زیبایی بینی یا تغییر شکل بینی شناخته شده است و دومین جراحی پلاستیک محبوب است. این موضوع که اکثر شخصیت‌های فیلم و تلویزیون گهگاه تحت جراحی زیبایی قرار می‌گیرند، صحت دارد. احتمالاخبرهای زیادی درباره بازیگران ایرانی که ادعا می‌شود عمل بینی انجام داده‌اند، شنیده‌اید مانند سحر قریشی، الناز شاکر دوست، لیلاحاتمی و بهنوش بختیاری. در مورد صحت این خبرها اطلاعات کاملی وجود ندارد اما نشان می‌دهد که عمل زیبایی بینی در بین ایرانیان طرفداران زیادی دارد. دلیل خوبی برای این موضوع وجود دارد. حرفه‌ی آنها صنعتی است که مزیت نهایی را برای زیبایی و جوانی ظاهر قرار می‌دهد،‌ بنابراین اغلب اوقات مناسب بودن بازیگر برای یک نقش خاص ممکن است بستگی به دستیابی یا حفظ یک ظاهر مشخص باشد.

صرف نظر از دلایل حرفه‌ای، بیشتر افراد مشهور مثل من و شما هستند. به این معنی که آنها نیز به داشتن احساس خوب به خودشان تمایل داشته و مشتاق هستند که به بهترین وجه در دنیا ظاهر شوند. تنها تفاوت این است که آنها واقعا خود را به جهان معرفی می‌کنند.

مهمترین چیزی که در مورد عمل زیبایی بینی باید انجام دهید این است که به جراح با تجربه‌ای مراجعه کنید. همچنین این موضوع که هم جراح و هم امکاناتی که در آن جراحی انجام می‌شود به درستی دارای مجوز باشند امری حیاتی و مهم است. افراد مشهور، به واسطه‌ی ارتباطاتشان ممکن است دسترسی بهتری به اطلاعات درباره جراحان خاص که بهترین گزینه برای بررسی نگرانی‌های خاص است داشته باشند. هنگامی که جراحی بینی توسط یک جراح ماهر انجام شود، روشی بسیار بی‌خطر است که می‌تواند باعث خشنودی بیشتر بیمار از ظاهرش شود. جراح زیبایی بینی برای رسیدن به خواسته‌های شما و درست انجام دادن عمل باید تا آنجا که مورد نیاز است در اتاق عمل وقت بگذارد. چه مشهور باشید و چه نباشید، نتیجه نهایی شما بستگی به عوامل بسیاری از جمله، ویژگی‌های صورت، نوع پوست و ضخامت آن، آناتومی خاص بینی شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و دریافت مشاوره عمل زیبایی بینی و یا جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌ ۲۲۲۸۳۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

انجام عمل جراحی بینی در افراد مشهور چقدر رایج است؟


انجام جراحی زیبایی بینی در افراد مشهور کاملا رایج به نظر می‌رسد، اما تعداد کمی از آنها در واقع تصدیق می‌کنند که قبلا جراحی زیبایی داشته‌اند. از آنجا که اغلب از افراد مشهور عکس‌های زیاد گرفته می‌شود مقایسه‌ی عکس‌های قبل و بعد آنها راحت است و همچنین می‌توانید متوجه شوید که جراحی زیبایی بینی داشته‌اند یا خیر.

ملاحظات هنگام انجام عمل زیبایی بینی در فرد مشهور


اغلب افراد مشهور نمی‌خواهند پس از جراحی بینی به طور چشمگیری متفاوت شوند. آنها به دنبال بهبود و افزایش هارمونی در صورت خود هستند اما نمی‌خواهند هیچ کدام از ویژگی‌های اصلی هویتی که قبلا باعث معروفیت آنها شده است را تغییر دهند. با استفاده از آخرین فن‌آوری، جراح اطمینان می‌دهد که می‌تواند برای همه بیماران خود دقیق‌ترین و درست‌ترین جراحی که به ایجاد نتایج پیش بینی شده و رضایت بخش کمک می‌کند، ارائه دهد. یکی دیگر از مزیت‌های این شیوه‌ها این است که زمان بهبودی اغلب کوتاه‌تر است، بنابراین به فرد مشهور این امکان را می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن فعالیت‌های خود را از سر بگیرد.

متقاضی


تقریبا هر کسی واجد شرایط جراحی زیبایی بینی است، اگرچه باید برای مشخص شدن محدودیت‌های خاص خود با پزشک مشورت کنید. از آنجا که ساختار اسکلتی بینی باید کاملا تشکیل شده باشد، جراحی زیبایی بینی عموما بر روی نوجوانان انجام نمی‌شود. از دیدگاه زیبایی، جراحی زیبایی بینی ممکن است برای افراد دارای بینی با شرایط زیر مناسب باشد:

انواع جراحی زیبایی بینی


هنگامی که جراح پلاستیک جراحی زیبایی بینی انجام می‌دهد دو روش وجود دارد که می‌تواند انتخاب کند، عمل بسته و باز بینی.

عمل بسته بینی

noseacter1 عمل بینی سحر قریشی، الناز شاکردوست، محسن یگانه!!؟؟

در این روش، جراح در داخل ستون بینی را برش می‌دهد، قطعه عمودی پوست سوراخ‌های بینی را از هم جدا می‌کند. سپس پوست و سایر بافت‌ها را بالا می‌آورد تا از استخوان جدا شوند و امکان دسترسی بیشتر به داخل بینی  را به جراح می‌دهد. رینوپلاستی بسته حداقل تهاجمی است و بافت جای زخم باقی نمی‌گذارد.

عمل باز بینی

noseacter2 عمل بینی سحر قریشی، الناز شاکردوست، محسن یگانه!!؟؟

عمل باز بینی به جراح حتی دسترسی بیشتری به ساختار استخوان می‌دهد. در این روش، پزشک یک برش افقی را در سراسر ستون بینی ایجاد می‌کند تا نوک بینی بتواند برداشته شود و شکل بگیرد. این روش کمی بافت جای زخم و احتمالا یک جای زخم کوچک پایین بینی به جا می‌گذارد که پس از چند ماه ناپدید می‌شود.

طرز عمل بینی


روش‌ها تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شوند، که به بیمار این امکان را می‌دهد تا در طول عمل جراحی بخوابد. هنگامی که بیمار بیهوش شد، جراحی شروع می‌شود. اینکه پس از آن چه اتفاقی رخ می‌دهد به نوع عمل بینی بیمار، بستگی دارد. برخی ممکن است نیاز به برش‌های کوچک در داخل سواخ بینی داشته باشند که به جراح امکان می‌دهد که بتواند پوست را بلند کند و ساختار را به صورت دلخواه برداشته یا اضافه کند.

پیوند به منظور اضافه کردن شکل به یک بینی کوچک یا باریک استفاده می‌شود. اگر بینی بزرگ یا پهن نیاز به کوچک شدن داشته باشد، جراح از استخوان‌بر برای برداشتن استخوان موجود استفاده می‌کند. این ابزار شبیه یک اسکن کوچک است و با دقت مورد استفاده قرار می‌گیرد تا استخوان‌های بینی را با دقت برش دهد. استخوان اضافه نیز می‌تواند با استفاده از وسیله‌ای مانند سوهان ناخن به نام سوهان تراشیده شود.

هنگامی که بینی با توجه به نیازهای بیمار تغییر شکل داده شد، برش‌ها بسته می‌شوند و تامپون در بینی قرار می‌گیرد تا بینی شکل جدید خود را حفظ کند و خونریزی و تورم را کاهش دهد. پس از قرار دادن تامپون بینی چسب زده شده و به منظور حفظ شکل جدید بینی در طول مرحله اول بهبودی گچ  گرفته می‌شود.

بهبودی


noseacter3 عمل بینی سحر قریشی، الناز شاکردوست، محسن یگانه!!؟؟

علیرغم داشتن روشی نسبتا ساده سرپایی، ممکن است بیمار نیاز به دوره‌ی بهبودی داشته باشد. بعضی جراحان به بیمار خود توصیه می‌کنند که تا مدت ۷ تا ۱۰ روز پس از عمل جراحی،زمانی که تورم در حال کاهش یافتن است استراحت کنند. در طی چند روز اول بهبودی، به بیماران توصیه می‌شود خوابیده و سر خود را به سمت بالا بگیرند. این باعث کاهش تورم و جلوگیری از خونریزی در محل جراحی می‌شود. برای کاهش تورم و آرام کردن درد از یخ استفاده کنید. تا زمانی که پزشک دستور نداده است از ورزش کردن و سایر فعالیت‌های شدید خودداری کنید.

خطرات

اگر چه رینوپلاستی نسبتا بی‌خطر در نظر گرفته شده است، همانند همه‌ی جراحی‌ها، ممکن است در طی یا بعد از عمل خطر و عوارض رخ دهد. خطرات شایع در طول عمل بینی ممکن است شامل موارد زیر باشند:

  • عفونت
  • واکنش بد به بیهوشی
  • خونریزی
  • مشکل در تنفس
  • سوراخ در پره‌های بینی
  • بی‌حسی
  • جای زخم
  • خونریزی مکرر بینی

پیدا کردن جراح پلاستیک عالی


انتخاب جراح درست ممکن است برای هر روشی که در نظر می‌گیرید، دشوار باشد. با این حال، جراحی رینوپلاستی و جراحی زیبایی بینی می‌تواند یکی از پیچیده‌ترین انواع جراحی پلاستیک باشد. شما با ساختار چهره‌ای روبرو می‌شود که نمی‌تواند پس از جراحی پنهان شود. بینی تنها نباید مانند عمل سینه، شکم یا چشم، بافت و پوست نرم را درست کند، بلکه استخوان و غضروف هم باید اصلاح شود. صرف نظر از جنبه‌های عملکردی یا تنفس بینی که اگر اصلاح نشود باید لحاظ شوند. یافتن جراحی که نه تنها راه به دست آوردن بینی زیبا و رضایت بخش را بداند، بلکه بتواند از نظر تنفسی و مجرای هوادهی بینی را خوب حفظ کند بسیار مهم است. باید از نزدیک جراح را برای صحبت در مورد ملاحظات و نتایج حاصل ملاقات کرده و عکس‌های دیجیتالی را با او مرور کنید.

برای دیدن گالری جدید تصاویر جراحی زیبایی بینی کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید.
عمل بینی سحر قریشی، الناز شاکردوست، محسن یگانه!!؟؟
۱ از ۱ رای
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *