عمل جراحی بینی گوشتی راهی برای اصلاح فرم غضروف و ضخامت پوست بینی

عمل جراحی بینی گوشتی راهی برای اصلاح فرم غضروف و ضخامت پوست بینی

دکتر محمدعلی اکبری جراحی بینی 13 عمل جراحی بینی گوشتی راهی برای اصلاح فرم غضروف و ضخامت پوست بینی

انجام عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی برای کسانی که از بزرگی بینی گوشتی و پهن خود رنج می‌برند، مناسب است. بینی‌های گوشتی در حالی باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس در فرد می‌شوند که با کوچک کردن آن می‌توان زیبایی و اعتماد به نفس را به شخص بازگرداند. عمل جراحی بینی گوشتی شاخه‌ای از راینوپلاستی بینی است و خطرات، مضرات و نیز فواید خود را دارد. برخی از شبکه‌های تلویزیونی استفاده از کوچک کنندهٔ بینی را برای بینی گوشتی توصیه می‌کنند که دستگاهی بس بی‌فایده و بیهوده است. یک پزشک سطح بالا می‌داند که چگونه برای درمان بینی گوشتی ظاهر بینی را به شکلی تغییر دهد تا مناسب و هماهنگ با سایر اجزای صورت شود.

همه شما از زیبایی خود مراقبت می‌کنید و از چهره زیبا لذت می‌برید. شما می‌دانید که امروزه بسیاری از جراحی‌های زیبایی در حال پیشرفت و اکثر زنان به این جراحی‌ها علاقه‌مند هستند. اما عمل جراحی بینی بیشتر از سایر جراحی‌های زیبایی احتمال انجام دارد و بسیاری از افراد، زیبایی صورت خود را با این عمل جراحی زیبایی به دست می‌آورند. عمل جراحی بینی یک جراحی زیبایی محبوب است و بسیاری از افراد دارای بینی گوشتی این جراحی را انجام می‌دهند. این مقاله به شما اطلاعات مفیدی در مورد عمل جراحی بینی خواهد داد.

بینی‌های گوشتی بزرگ و ناخوشایند بر روی چهره تأثیر منفی خواهند گذاشت. بینی گوشتی آن نوع بینی است که غضروف کم و ضخیم دارد. معمولاً افرادی که پوست چرب دارند، دارای بینی گوشتی هستند. با جراحی بینی، فرم بینی می‌تواند به خوبی تصحیح شود، اما این عمل جراحی نیاز به دقت بالای متخصص جراح بینی دارد. غضروف اضافی باید برداشته شود تا بینی تصحیح گردد. البته می‌توان بینی گوشتی را با اصلاح غضروف نیز شکل داد. دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن می‌تواند به شما برای اصلاح فرم بینی گوشتی کمک کند.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

۰۲۱۷۵۱۳۹۰۰۰

۰۲۱۲۲۲۸۳۰۰۰

 

 

تفاوت بین بینی گوشتی و استخوانی چیست؟

تفاوت بین بینی گوشتی و استخوانی عمل جراحی بینی گوشتی راهی برای اصلاح فرم غضروف و ضخامت پوست بینی

 

 

بینی انسان دارای ۳ لایه است:

 • لایه خارجی
 • اسکلت غضروفی استخوان
 • پوشش داخلی

لایه خارجی لایه‌ای اسکلتی است و در بالاترین بخش بینی که به غضروف نوک بینی می‌رسد، منتهی می‌شود. در قسمت پایین بینی، غضروف بینی درون سوراخ‌ها و تیغه‌ها تنها از پوست تشکیل شده است. به طور کلی، وقتی که ما از بالا به پایین بینی حرکت می‌کنیم، تأثیر پوست در شکل و ظرافت جراحی بینی افزایش می‌یابد و با توجه به نوع پوست و کیفیت آن، نتیجه رینوپلاستی بهتر می‌شود. بینی استخوانی دارای پوستی نرم است و بسیاری از مردم فکر می‌کنند که بینی استخوانی باید قوز داشته باشد. بینی متناسب دارای پوست بهتری است. برای متخصص جراح، عمل جراحی بینی استخوانی ساده‌تر از جراحی بینی گوشتی است. اگر بینی دارای قوز و کیفیت پوست بر روی نوک بینی کم باشد، به آن بینی گوشتی اطلاق می‌شود. از طرف دیگر برخی انواع بینی قوز ندارند اما آنها را در گروه بینی استخوانی به دلیل نوع پوست طبقه‌بندی می‌کنند. در مجموع نوع پوست تعیین کنندهٔ بینی گوشتی یا استخوانی است. هر چیزی که استخوان‌ها و غضروف‌های بدی دارد، بینی گوشتی است. بینی‌های گوشتی نسبت به بینی‌های استخوانی عمل جراحی سخت‌تری دارند. بینی‌هایی که پوستی انعطاف‌پذیرتر دارند و در بالای نوک بینی دارای ناهنجاری هستند، نوع استخوانی و بینی‌هایی که پوست بدتری نسبت به بینی استخوانی دارند، بینی گوشتی محسوب می‌شوند.

 بینی گوشتی جراحی زیبایی بینی گوشتی دکتر محمدعلی اکبری 72 عمل جراحی بینی گوشتی راهی برای اصلاح فرم غضروف و ضخامت پوست بینی

 

 انواع بینی‌های گوشتی

 

بینی‌های گوشتی را می‌توان در ۲ دسته طبقه‌بندی کرد:

بینی‌های گوشتی با منافذ بزرگی از غدد چربی

در برخی از بیماران با بینی‌های بزرگ، منافذ زیادی وجود دارد که غدد چربی فعال زیر آنها قرار گرفته‌اند. عمل جراحی لیزر، پیلینگ پوست و یا رژیم‌های کم نمک در این بیماران توصیه می‌شود. در بعضی موارد ممکن است متخصصین جهت کنترل چربی زیر پوستی، دارو تجویز کنند.

بینی گوشتی با غدد چربی کم

در برخی دیگر از بیماران، غدد چربی فعالیت کمتری دارند، اما پوست بینی ضخیم، قرمز و براق است. خوشبختانه عمل جراحی بینی در این مورد گزینه‌ای ایده‌آل است و در طی آن متخصص جراح یک اسکلت جامد را زیر پوست ضخیم بینی ایجاد می‌کند و بینی را بر اساس ترجیح بیمار شکل می‌دهد. در برخی موارد، متخصص جراح فضاهای خالی را پر می‌کند و پوست بینی را روی غضروف بر می‌گرداند تا از تجمع مواد ترشحی و بافت اضافی در نوک بینی جلوگیری شود.

 

مزایای جراحی بینی گوشتی

 

مزایای جراحی بینی گوشتی عمل جراحی بینی گوشتی راهی برای اصلاح فرم غضروف و ضخامت پوست بینی

 

عمل جراحی بینی گوشتی اگر توسط یک پزشک با تجربه انجام شود، بیمار از مزایای بسیاری برخوردار خواهد شد. یکی از مهمترین مزایای این نوع جراحی بینی این است که بینی زیبا می‌شود. همچنین تقارن صورت به خوبی ایجاد خواهد شد. جراحی بینی گوشتی اگر توسط یک متخصص انجام شود، فرد نتایج خاصی را با تکنیک‌های خاص خواهد دید. بعضی از مردم پس از جراحی نگران بروز احتقان بینی هستند، اما اگر این عمل مطابق اصول و توسط یک جراح متخصص انجام شود، این مشکل به وجود نخواهد آمد. تنها تفاوت جراحی بینی زمان مورد نیاز برای فیت شدن بینی است. مدت زمان مورد نیاز برای بینی گوشتی کمی طولانی‌تر از بینی استخوانی است، به خصوص اگر تغییرات زیادی در این بینی‌ها انجام گردد. علاوه‌بر تقویت غضروف، متخصص جراح تیغه‌های بینی را صاف و نازک می‌کند و بنابراین نتیجه خوبی مشاهده خواهد شد. البته باید توجه داشت کسانی که دارای یک بینی گوشتی هستند، باید انتظارات خود را کمی کاهش دهند. کمااینکه بینی گوشتی نمی‌تواند بیش از حد فانتزی باشد. البته متخصص جراح بینی تا حد امکان سعی خود را خواهد کرد و تا حد امکان نقص بینی را از بین می‌برد و مطمئناً نتیجه بسیار متفاوت خواهد بود و بعد از عمل جراحی بینی، صورت فرد زیباتر خواهد شد.

 

عمل جراحی بینی روی بینی گوشتی چگونه انجام می‌شود؟

هدف اصلی و مهم در جراحی بینی گوشتی این است که گوشت را کاهش دهیم و غضروف موجود در بافت یکی از قسمت‌های بینی، که اغلب در نوک بینی دیده می‌شود را برداشته و آن را به قسمت‌های دیگر بینی پیوند بزنیم که اساساً این عمل در ابتدای بینی انجام می‌شود. اساساً از غضروف نوک بینی برای اضافه کردن به قسمت‌های دیگر استفاده می‌شود. اگر غضروف در نوک بینی کم باشد یا در اثر ضربه آسیب دیده باشد، پزشک از غضروف اوریکل یا غضروف مهره‌ها استفاده می‌کند.

 

ترکیب روش جراحی برش نگهدارنده و برش پایه بینی برای باریک کردن بینی

در برخی شرایط بهتر است روش‌های جراحی برش نگهدارنده را با برش پایه بینی ترکیب کنیم تا به این ترتیب بتوانیم ناحیه سوراخ بینی را کوچک کنیم. از این روش‌های ترکیبی در عمل بینی گوشتی در زمانی استفاده می‌شود که نیاز به کاهش زیاد اندازه بینی وجود داشته باشد.

مدیریت جراحت باقی‌مانده از عمل جراحی بر روی ناحیه آلار

از آنجا که پوست اطراف سوراخ‌های بینی تقریباً چرب است، در برخی موارد پیشنهاد می‌شود که برای تسریع درمان آن از تزریق آستروئید رقیق شده در جای زخم استفاده کرد. در موارد دیگر، برای بهبود زخم جراحی و حداقل کردن جراحت آن می‌توان از لایه‌برداری پوست (صیقل دادن پوست) ۲ تا ۳ ماه پس از انجام جراحی رینوپلاستی بینی استفاده کرد.

 

بینی گوشتی جراحی زیبایی بینی گوشتی دکتر محمدعلی اکبری 31 عمل جراحی بینی گوشتی راهی برای اصلاح فرم غضروف و ضخامت پوست بینی

 

سوالات متداول مربوط به عمل جراحی بینی گوشتی

 

تصمیم‌گیری در مورد انجام عمل جراحی زیبایی یک تصمیم بزرگ است. بر خلاف عمل جراحی پزشکی ضروری، باید خطرها را با دقت مورد سنجش قرار داد تا اطمینان حاصل شود که این عمل ارزش صرف هزینه و زمان برای دستیابی به نتایج مطلوب و بهبودی کامل را خواهد داشت. در ادامه برخی از سؤالات متداول در مورد جراحی بینی مطرح شده‌اند.

آیا جای زخم‌های قابل مشاهده، باقی خواهد ماند؟

۲ روش جراحی بسته و باز برای عمل زیبایی بینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در روش بسته، برش‌ها درون بینی قرار می‌گیرند تا زخم‌ها قابل مشاهده نباشند. در روش باز یک برش در غضروفی ایجاد می‌شود که بینی‌ها را از یکدیگر جدا می‌کند. این برش اجازه می‌دهد تا پزشک به ساختار داخلی بینی دسترسی پیدا کند.

چه زمانی می‌توانم به محل کار یا مدرسه بازگردم؟

تا زمانی که سطح فعالیت در محل کار یا مدرسه معادل یک میز کار باشد، دوره بهبودی یک هفته‌ای برای بازگشت به کار باید برای از بین رفتن کبودی یا تورم کافی باشد. پزشک برای افرادی که به کارهای فیزیکی اشتغال دارند، یک جدول زمانی مراقبت بعد از عمل جراحی بینی جهت بهبود فراهم می‌کند که منطبق با محل کار یا سطح فعالیت اجتماعی است. این برنامه بیشتر به این بستگی دارد که آیا می‌خواهید این روش محرمانه باشد یا خیر. در این صورت، بازگشت به کار یا مدرسه بدون افزایش کنجکاوی همکاران یا دانش آموزان دیگر به ۲ هفته کامل جهت بهبودی نیاز دارد.

آیا می‌توان پس از عمل جراحی زیبایی بینی ورزش و تمرینات ورزشی را انجام داد؟

به منظور دستیابی به اهداف زیباشناختی و عملکردی در حد داشتن یک بینی بیورلی هیلز، بینی باید بدون هیچ گونه ضربه خوردن یا وارد آمدن استرس برای سال اول بهبود یابد. هفته‌های ابتدایی پس از درمان بسیار مهم هستند و در طول این زمان بایستی از فعالیت بدنی شدید برای حفظ فشار خون مناسب پرهیز شود. این بدان معنی نیست که از انجام تمام تمرینات ورزشی باید برای یک سال اجتناب کرد. پزشکان دستورالعمل‌های بهبود دقیق را برای بازگشت به فعالیت‌های عادی همراه با جدول زمانی مناسب و صحیح ارائه می‌دهند. ورزش کردن به صورت آرام برای حفظ گردش خون سالم مطلوب است.

چه کسی متقاضی ایده‌آل عمل جراحی زیبایی بینی است؟

هیچ معیار خاصی وجود ندارد که بهترین متقاضی را برای عمل جراحی زیبایی بینی تعریف کند. به طور کلی بیماران باید در سلامت کامل بوده و رشد و پیشرفت کاملی را نیز در صورت خود داشته باشند. بیماران جوان باید برای تعیین اینکه آیا ویژگی‌های صورت آنها هنوز در حال رشد هستند یا خیر، ارزیابی گردند، اما یک روش تشخیصی خوب این است که اگر اندازه کفش در یک سال تغییر نکرده باشد، ممکن است فرد به اندازه کافی برای انجام این روش مناسب باشد. یکی نوع دیگر از متقاضیان عمل جراحی زیبایی بینی کسی است که از نتیجه قبلی عمل خود ناراضی است. بسیاری از بیماران به خاطر شهرت پزشک برای ایجاد یک بینی طبیعی و مناسب نزد او می‌روند. انجام مجدد عمل جراحی زیبایی بینی مشکل‌تر است و نیاز به بالاترین سطح مهارت دارد. اگر شما در خصوص این که آیا متقاضی مناسبی برای عمل جراحی زیبایی بینی محسوب می شوید یا خیر نگران هستید، یک قرار ملاقات برای مشورت با پزشک خود بگذارید. او در مورد نیازهای خاص شما با مشورت در خصوص مسائل خاص مربوط به سلامت و بررسی بینی برای تعیین بهترین شیوه عمل، کمک خواهد کرد.

کپی فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است.

گالری تصاویر بینی گوشتی توسط دکتر محمدعلی اکبری 

به این پست امتیاز دهید.
عمل جراحی بینی گوشتی راهی برای اصلاح فرم غضروف و ضخامت پوست بینی
۴٫۵ از ۸ رای
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

102 دیدگاه ها

 1. سما می‌گه:

  من دماغ گوشتی خیلی بزرگی دارم و خیلی ناراحتم هیچ راه دیگه ای برای کوچک کردن بینی بجز جراحی نیست؟ من واقعا اعتماد به نفسم پایین هست.

 2. مریم می‌گه:

  سلام .آیا روشی وجود دارد که فقط پره های بینی را در آن کوچک کرد بدون دست زدن به باقی ساختمان بینی؟(در صورتی که فرد قبلن عمل بینی نکرده باشد.)

 3. حسین می‌گه:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدانم آیا در سنین ۴۰ سالگی بینی های گوشتی را هم میشود عمل کرد

 4. فاطیما فلاحی می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتتان بخیر
  میخواستم بدونم چقدر زمان میبره تا بینی گوشتی بعد عمل کاملا درست بشه؟
  هزینه عمل چقدر است؟
  و این که از روزی ک معاینه بشم تا عمل چقدر زمان میبره؟
  ممنون میشم ا ز پاسخگویی شما بزرگوار

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا یک هفته زمانی است که بینی شما بخیه دارد گچ و یا Splint دارد و نیاز به استراحت کامل دارید. سپس معمولا یک ماه و گاهی تا ۲ ماه نیاز به چسب زدن دارید. بعد از آن فعالیت طبیعی و بعد از ۳ تا ۶ ماه اجازه فعالیت ورزشی سنگین دارید.
   در مورد هزینه ها و زمان عمل چون متغیر هستند لطفا با مطب تماس بگیرید.

 5. امیر حسین می‌گه:

  سلام.آقای دکتر آیا برای شاغلینی که در مکان های پر خطر کار می کنند امکان جراحی وجود داره.آیا وسایل جانبی خاصی برای مراقت از بینی وجو دداره

 6. آقای میم می‌گه:

  می خواهم بینی گوشتی و گوش های برجسته خود را همزمان عمل کنم از طرفی فک پایین من هم کج است و انحراف کمی به سمت چپ دارد ، برای تشخیص عمل فک باید نزد شما بیایم یا باید ابتدا به متخصص ارتدونسی مراجعه کنم و سوال بعد اینکه می توان ابتدا بینی و گوش را همزمان عمل کرد و بعد سراغ عمل فک رفت؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   برای عمل فک لطفا به دندانپزشک متخصص جراحی فک و صورت مراجعه فرمایید.
   عمل گوش و بینی شما بطور همزمان و قبل از عمل فک امکان پذیر است.

 7. sahar می‌گه:

  سلام .من ی بار ب پزشکی معالجه کردم و گفت پوست بینیت کلفته و انتظار نداشته باشم زیاد تغییر کنه .ولی من تو عکسا بینی هاییو میبینم ک خیلی افتضاحن و بعد عمل خیلی خوب شدن .ایا ایشون خواستن من توقعم نره بالا یا …..؟؟؟
  واقعا برام مهمه چون اصلا اعتماد ب نفس ندارم و عذابم میده

 8. سارا می‌گه:

  سلام اقای دکتر روزتون بخیر
  من ۷ ماه پیش جراحی زیبایی انجام دادم ،بینی ی من گوشتی بود
  بنا به تشخیص دکتر یکی از پره های بینی من باز شد ،حالا بعداز ۷ ماه پره های بینی من از تمام رخ و نیم رخ کاملا باهم متفاوته
  به نظر شما درست میشه ؟؟
  چند وقت بعد از عمل اول میتونم عمل روتوش انجام بدم؟؟
  میشه لف کنید منو راهنمایی کنید؟

 9. serve می‌گه:

  با سلام و تشکر از حوصله تون
  من بینیم گوشتیه، ۸ سال پیش یه بار عمل کردم زیاد تغییر نکرد تازه یه کم هم کج شده.
  به نظرتون آیا با عمل مجدد امکان درست شدنش هست؟

 10. سارا می‌گه:

  سلام ببخشید من ۱۴ سالمه بینیم گوشتیه میخاستم ببنم تو این سن قابل عمل کردن هست بینیم

 11. afsan می‌گه:

  باسلام دکتر عزیز
  میخواستم بدونم تا چه زمانی طول میکشه که سوراخ های بینی که اندازه هم نیست مثل هم بشه؟ بعد از عمل

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   نمی شود دقیق گفت بسته به میزان و نوع و علت مشکل شما و کیفیت ماساژها و فاصله زمانی از زمان عمل دارد. ممکن است ظرف یک هفته مشکل رفع شود ممکن است نهایتا رفع نگردد و نیاز به عمل جراحی مجدد داشته باید.

   • اکبر نجاتی می‌گه:

    سلام
    آقای دکتر بینی بزرگ با پوست ضخیم و پره های بزرگ و پهن دارم میخواستم ببینم چقدر احتمال متناسب و کوچک شدنش هست

    • dr akbari می‌گه:

     سلام
     در اغلب موارد نتایج خیلی خوبی را داریم. ولی برخی موارد غضروفها خیلی ضعیف و پوست خیلی ضخیم و ساختار اسکلتی بینی ضعیف است نتایج ضعیفتر اند.

 12. الناز می‌گه:

  سلام جناب دکتر ، خسته نباشید

  بینی من گوشتی است و سربالا و اندازه روی بینی ام کوتاه است ( از قسمت مردمک چشم تا نوک بینی ام ۴/۵ cm حدود دوبند انگشت) و فاصله بینی و لب هایم زیاد است .
  من مشهدی هستم ، در مشهد به متخصص که مراجعه کردم گفتند برای عمل ، چون بینی ام غضروف زیادی ندارد ، باید از دنده غضروف برای بینی ام برداشته شود .
  نظر شما در مورد پیوند غضروف از دنده به بینی چیست ؟؟
  چطور در برخی از عمل های بینی ، شاهدبینی هایی کج و پره های غیر قرینه میشویم ؟
  از همین عواقب بعد ، که نکنه بینی ام کج یا پره های غیر قرینه داشته باشد خیلی میترسم و نگرانم . اگر لطف کنید راهنمایی کنید و نظر خود را بفرمایید ممنون میشوم .

  وقت های شما برای بعد از فروردین چگونه است که من حضورا مراجعه کنم .. سپاس

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   اگر عمل اولتان است من برای جراحی شما به غضروف دنده احتیاجی ندارم. در رابطه با تقارن بینی در خصوص دقت لازم به عمل می آید. برای گرفتن وقت ویزیت یا جراحی لطفا با شماره های مطب تماس بگیرید.

   • الناز می‌گه:

    اولین باره که میخوام بینیم رو عمل کنم ، اما چون روی بینیم کوتاه هست و بینی خیلی کوچکی دارم ان دکتر گفتند پیوند غضروف
    بنظر شما با این توصیفات نتیجه عمل جراحی زیبایی من رضایت بخش خواهد بود؟؟؟
    ویک سوال دیگر . میخواستم بدونم شما براتون نظر بیمار هم مهم است؟ چون بعضی دکترها نظر مریض براشون مهم نیست و اونجوری که بینی بهتره عمل میکنن.
    این مورد که قبل عمل قالب میسازن و میتونیم متوجه شیم بعد عمل بینی مون چه شکلی هست رو شما انجام میدید؟

    ممنون از صبر و حوصله و راهنمایی هاتون..

    • dr akbari می‌گه:

     سلام
     در عمل های زیبایی در نظر گرفتن خواسته بیمار و موارد فنی بطور همزمان از اصول کار می باشد و اگر مایل باشید از قالب هم می توانیم برای شما استفاده کنیم اگرچه تاثیر فاحشی در نتیجه عمل نخواهد داشت.

 13. گلی می‌گه:

  سلام
  آیا بعد از عمل ورم و کوفتگی زیادی روی صورت ایجادمیشه. یکی از دوستانم که عمل کرده بود زیر چشمهاش خیلی باد کرده و کبود شده بود و تقریبا یک هفته طول کشید تا به حالت اول برگرده من از روزی که دوستمو دیدم دیگه جرات عمل کردن ندارم

 14. سهیل می‌گه:

  سلام
  بینی من گوشتی بود تقریبا سه سالی میشه عکس عمل کردم ولی نتیجه مطلوبی نگرفتم که یکی از ایراد های واضح عمل کجی بینیم هس تو عمل دوم همون ترمیم میشه نتیجه بهتری گرفت؟

 15. sasan می‌گه:

  سلام
  من ۳ سال پیش عمل جراحی بینی انجام دادم
  بینیم گوشتی هست بعد از عمل بالای بینیم بخش استخوانی زده بود بیرون و عرضش اضافه شده بود و پایین بینی افتادگی داشت
  در عمل ترمیمی قرار بود استخوان بالای بینی برداشته یا تراشیده شود و پایین افتادگی هم برطرف شود
  ولی با اضافه کردن بیشتر زیر پره میانی پایین تر هم اومد حتی سوراخ های بینی هم پایین آورده شده و نه تنها استخوان بالای بینی دست نخورده باقی ماند عرض بقیه ی بینی مخصوصا نوک بینی هم اضافه شد و این در حالی است که ارتفاع نوک بینی هم قبلا اضافه شده بود
  ( در ضمن عمل ترمیمی هم عمل باز انجام شده )
  بعد از عمل دلیلی که برای توجیح تراشیده نشدن اضافه استخوان داشتن این بود که وسایل لازم در اتاق عمل نبوده !
  خیلی ناراضی هستم از نتیجه عمل ، بینمیم از قبل از عملش هم بزرگتر شده
  اگر زیاد کردن ارتفاع نوک بینی برای باریک کردن نوک بینی هست چرا عرض بینی من با این حال اضافه شده؟
  آیا امکان برداشتن عرض اضافه شده هست ؟
  آیا افتادگی پایین بینی قابل اصلاح هست ؟

 16. سارا می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  امکان جراحی بینی بدون بیهوشی وجود داره؟

 17. غزل می‌گه:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من خیلی از اطرافیان شنیدم که عمل بینی مثلا تو زمستون بهتره. میخواستم بپرسم درسته؟ اصلا به فصل ربطی داره؟

 18. م.ر می‌گه:

  سلام من بینی بسیار بزرگی دارم وبالای بینیم هم بزرگه(استخوان بالای بینی)ایا میشه باتوحه به اینکه پایین بینی ترمیم میشه استخوان بالای بینی هم درست ومتناسب با جراحی بشه

 19. sepide می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
  من میخوام بینیمو عمل کنم بینی من گوشتی و ضخیمه میخواستم بپرسم چند درصد امکان تغییر در من وجود داره چون میخوام کوچیک باشه ؟اگه لازمه عکس بینیمو بفرستم تا بهتر نظر بدین.ممنون از زحماتتون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   نتایج جراحی بینی های گوشتی ما معمولا خیلی خوب است. شما می توانید تصاویر خود را از طریق تلگرام مطب ارسال بفرمایید.
   ۰۹۱۲۸۸۵۱۰۵۱

 20. sara می‌گه:

  سلام دکتر وقت بخیر من بینی بزرک و گوشتی دارم ولی درعمل درخواست دارم که فقط نوک بینیم حذف شه و بینی باریک نشه امکان پذیره؟؟

 21. عباسپور می‌گه:

  سلام آقای دکتر من تا به حال به چندین متخصص جراحی بینی مراجعه کرده ام و تمامشان گفته اند بینی ام را عمل نمی کنند . می گویند بینی گوشتی از نوع سه می باشد که پوستش کلفت و غضروفش کم می باشد و به جز سر بینی ام مشکل خاص دیگری همچون قوز و استخوان پهن ندارد می خواستم نظر شما هم در مورد جراحی بینی ام بدانم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   موارد فراوانی بوده اند که پزشکان دیگر نظر مساعدی درباره عمل جراحی آنهانداشته اند ولی من پذیرفته ام و نتیجه عمل جراحی خوب بوده است. بهر صورت با توجه به مطالبی که می فرمایید ممکن است نظر من هم مشابه آن پزشکان باشد. ابتدا باید بینی شما معاینه را معاینه و میزان موفقیت عمل بینی شما را بررسی کنم.

 22. سيامك می‌گه:

  سلام آقای دکتر آیا امکان عمل بینی گوشتی بدون بیهوشی عمومی برای اصلاح حالت بینی های گوشتی و پهن وجود دارد ؟ با تشکر

 23. فرزانه فراهانی می‌گه:

  سلام اقای دکتر وقت بخیر.ببخشیدمن بینی گوشتی باپوست ضخیم دارم وباچندین بارمراجعه به یکی از پزشکان جراح ایشون معتقدن که خیلی نتیجه درخشانی نداره ونبایدخیلی انتظارزیادی داشته باشم ولی من الان بین بیمارهای شما خیلی خیلی موارد بدتر ازخودم میبینم که عالی شدن .میخواستم بدونم بامراجعه من به مطب جنابعالی ایاامکان ترسیم فرم عمل کرده بینی من برای شما وجودداره .میخوام قبلش مطمین بشم .خیلی ممنونم

 24. عرفان می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید

  جناب دکتر بنده بینی گوشتی دارم دنبال عمل زیبایی عروسکی نیستم ولی میخواستم ببینم به نسبت قابل توجهی میشه کوچیک کرد ؟ ایا برگشت نداره؟
  با تشکر.

 25. سارا می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید من بینی گوشتی بزرگی دارم پوستم ضخیمه با عمل جراحی اندازش کوچیک میشه یا خیلی تغیری نمیکنه؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   در اغلب موارد نتیجه بینی های گوشتی به روشی که انجام من انجام می دهم بسیار خوب و موفقیت آمیز می باشد و بینی کاهش سایز قابل توجهی را دارد. ولی در هر صورت در این خصوص باید ویزیت و معاینه شوید.

 26. رضا می‌گه:

  سلام دکتر. من حدود یک سال هست بینی گوشتی خود را عمل کردم و پره های بینی من را دکتر گفتن نمیشه موقع عمل کوچک کرد و دوباره برای کوچک کردنش هزینه حدود دومیلیون و نیم را درخواست کردند و قبلش از من حدود ۷ میلیون گرفتند و رضایت هم ندارم چون هنوز گوشتی بودنش را داره و مثل عکسهای شما نیست و آیا میتوانم از نزدیک بیایم شما هم نظری بدهید و البته من انحراف هم داشتم و ایشان گفتن درست کردند ولی همچنان به سختی از بینی نفس میکشم.سپاس از شما اگر پاسخ دهید

 27. یکتا حسینی می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من دماغم در زمان کودکی ضربه خورده و حدود دو یا س میل ی قوض کوچیک وسط بینی ام خورده از روبرو مشخص نیست ولی از بغل معلومه خیلی کم نوک بینی ام تمایل ب چپ داره میخوام عمل کنم ولی نمیخوام فرم دماغم ب هم بخوره فقط مرتب بشه ایا امکانش هست و نمیخوام نمای دماغم فقطاز بغلدزیبا باشد میخوام از روبرو خوش فرم باشد.

 28. 2n می‌گه:

  با سلام اقای دکتر من۱۲ سال پیش جراحی کردم اما دوست دارم یه مقدار بینیم مثل قبل بلند تر بشه ایا امکانش هست؟

 29. رویا می‌گه:

  سلام دکتر خسته نباشید
  من بینی گوشتی دارم سر بینی ام قلمبه س و پره های بزرگی داره اما قوز دارنیست آیا با عمل جراحی بهبود پیدا میکنه؟جوری بشه بعد از عمل مشخص نشه که عملی هست میخوام طبیعی جلوه کنه ممنون از پاسختون

 30. علی می‌گه:

  سلام اقای دکتر.بینی من گوشتی ودارای انحراف بود.الان یک ماهه که عمل کردم .اوایل خیلی راضی بودم اما بعد از یک ماه استخوان بینیم دوباره رشد کرد.و الان داره رشدش بیشتر میشه.دقیقا همون قسمتی داره رشد میکنه که قبلا انحراف داشت.به نظر شما ایا این رفع میشه یا امکانش هست از رشد بیشترش جلوگیری کرد؟لطفا جواب بدین….با تشکر

 31. سلام من یک بار در ۱۵ سالگی عمل زیبایی کردم ولی فقط قوز بالای اون تغیر کرد و پایینش همچنان گندس.دوباره پیش هر دکتری میرم برای پایینش میگن چون دماغ من‌گوشتیه تغیره خیلی کمی پیدا میکنه خواستم ببینم شما میتونید کوچیکش کنید بدون افتادگی؟؟؟ممنون

 32. رضا رضوانی می‌گه:

  سلام و خسته نباشد
  من بینی گوشتی بزرگی دارم ، ارثی هم هست ، بعد از عمل معمولا چه مدت باید از ورزشها ی بدنسازی ، اجتناب کنم

 33. Nazanin می‌گه:

  سلام من جراحی فک‌انجام‌دادم‌الان بخوام بینی عمل‌کنم یعنی نمیشه؟

 34. ملیح می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر.طبق نظر پزشک من بینیم گوشتی و پوست ضخیمی داره و گفتن عمل نمیکنیم. ولی خودم حس میکنم واقعا عمل نیاز دارم. البته این چند مین دکتری که میگن بینیت نیاز به عمل نداره. مقدور شما عکس ببینید و نظر بدید؟ چون دوست دارم عمل بشه

 35. Roya می‌گه:

  درود برشما
  دختر من ۱۶ ساله است و ما به زودی سفر یک ماهه ایی به ایران خواهیم داشت.( متاسفانه ما در ایران زندگی نمی کنیم ). تصاویر گالری شما سبک طبیعی و مورد پسند دخترم بود. سیوالم اینست . آیا امکان انجام تمام مراحل پیش و بعد عمل در فرصت کوتاه یک تا یک ماه و نیم اقامت در تهران وجود دارد؟
  متشکرم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله عمل جراحی در زمان مورد نظر شما قابل انجام است. ولی اگر از طریق تلگرام یا تلفن از قبل هماهنگ بفرمایید خیلی بهتر است.

 36. ا------- می‌گه:

  سلام من مشکل ژنیکوماستی دارم اقای دکتر الان ۱۰ ساله این مشکل رو دارم سنم ۲۳ هست
  میخواستم بدونم با دارو میشه درمان کرد یا با عمل ؟هزینه و مخارجش چقدره فک کنم بدخیم نیست اما خیلی هم خوش خیم نیست متوسط شاید
  قد ۱۶۸ وزن ۵۸
  همه اطلاعات رو زدم که جواب بدین

 37. Mohsen می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر .
  من عمل جراحی سینوس و پلیپ و انحراف را انجام دادم میخواستم بدونم امکان جراحی زیبایی بینی گوشتی بعد از این عمل ها وجود دارد ? با چه فاصله زمانی از این عمل ها ?
  باتشکر

 38. تارا می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  من بینیِ کاملاً گوشتی دارم بعضی ها میگن بعد عمل هیچ تغییری نمیکنه شما چی صلاح میدونید؟
  بعضی هم میگن باید ٢بار عمل کنم

 39. حمید می‌گه:

  سلام جناب اقای دکتر خسته نباشید
  من ۱۶ سالمه و پسر هستم بینی من گوشتی هست و مشکل در نفس کشیدن دارم که به نتخصص مراجعه میکنم برای بینی و عملش همزمان میشه انجام داد ؟ بعد عمل تنفس به حالت عادی برمیگرده یاسخته؟
  اگر امکانش هست میتونم چون تهران نیستم براتون عکسمو بفرستم شما هم یه نظر بدین
  با تشکر
  ‌‌.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   عمل همزمان شما امکان پذیر است. و مشکل تنفسی شما همزمان با عمل زیبایی قابل رفع می باشد.
   شما می توانید تصاویر خود را به همراه اطلاعات تماس خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال بفرمایید.
   akbari444@gmail.com

 40. علی می‌گه:

  سلام خسته نباشین .
  من ۲۳ سالمه بینی گوشتی دارم .
  بینی من در قسمت بالا عریض هستش چند وقت پیش هم یه تصادف جزیی کردم یکم قورت پیدا کرد اما هیچ مشکل تنفسی ندارم . خواستم ببینم آیا عمل کنم عوارض تنفسی پیدا نمیکنم و ظاهر بینیم فرم خوبی میگیره ؟

 41. هانی می‌گه:

  سلام اقای دکتر..خسته نباشید .من ۲۶ سالمه میخوام دماغمو عمل کنم.دماغم گوشتی و شکستگی داره میترسم بد درست شه یا بعد عمل دوباره برگرده.افسردگی گرفتم از ترس برگشتش.اقای دکتر میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

 42. حسینی می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقت بخیر
  من بینی گوشتی دارم این ماه قصد دارم عملش کنم امکانش هست تصاویر بینی رو براتون ارسال کنم و از چه طریقی
  ممنون سپاس

 43. 111 می‌گه:

  سلام اقای دکتر بینی گوشتی که عمل شده میگن بعد مدتی به حالت اول بر میگرده آیا این حرف حقیقت داره؟

 44. سیامک می‌گه:

  سلام آقای دکتر. بینی من گوشتیه میخاستم عمل کنم. به نظرتون بهتر میشه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بینیهای گوشتی در اغلب موارد نتایج خوبی بعد از عمل دارند. در مورد شما باید ابتدا ویزیت و معاینه شوید تا وضعیت بینی شما بررسی گردد.

 45. احمد می‌گه:

  باسلام.بنده ۲۳سال دارم.من صورت کوچیکی دارم ولی بینی بزرگه و غضروف نوک بینیم معلومه وفکر میکنم بینیم گوشتی با پوست ضخیم باشه.به نظرتون امکان کوچک کردن و خوش فرم کردنش وجود داره؟

 46. حسین می‌گه:

  سلام
  من دماغ گوشتی بزرگی دارم و البته بدلیل پولیپ، انحراف تیغه و بزرگ بودن شاخکهای درون بینی شبها مشکل تنفسی هم دارم و معمولا برای تنفس مناسب باید فقط به یک جهت بخوابم، یک بار حدود ۱۵ سال پیش و بار دوم حدود ۵ سال پیش عمل اصلاح تیغه و شاخکها رو انجام دادم ولی هربار بعد از گذشت چند ماه به حالت اول برگشت. نظر دکترهای قبلب این بود که جراحی زیبایی باعث کاهش تنفس میشه و برای شرایط من قبل از بعبود تنفس اصلا توصیه نمیشه.
  به تظر شما برای رفع مشکل تنفس و کوچک شدن بینی چکار می تونم بکنم ؟
  متشکرم

 47. ریحانه می‌گه:

  سلام
  من۱۸ ساله وبینی من گوشتی هستش میخاستم بدونم اگه عمل کنم بینی من به حالت اولش برمیگرده یانه…و چند درصد ممکن برگرده..
  خیلی ممنونم

 48. بهنام می‌گه:

  سلام .بنده بینی گوشتی دارم و همچنین اکثر اوقات راه تنفسم گرفتگی دارد و بیشتر اوقات نمیتوانم بوهای محیط راحس کنم که با خوردن قرصهای سیتریزین یا کرتن نشکل رفع میشود .حال با عمل زیبایی آیا مشکل گرفتگی هم حل خواهد شد یا خیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *