لیزر مونالیزا تاچ

تغییراتی که بر کیفیت زندگی خانم ها تاثیرگذار است

یائسگی:

یائسگی زنان یک حالت طبیعی است و به طور معمول برای خانم های بالای ۴۵ سال رخ خواهد داد. البته برخی از خانم ها بر اثر عمل جراحی خارج کردن رحم و یا در اثر شیمی درمانی و بعضی بیماری های خاص و ژنتیک ممکن است دچار یائسگی زودرس شوند.دلایل مختلفی سبب می شود که بانوان کاندیدای مناسبی جهت انجام اعمال جراحی نباشند ، برای رفع مشکلات فوق لیزرمونالیزا تاچ ارائه شد .

download

آتروفی ناحیه تناسلی:

طی یائسگی مسیر تناسلی بانوان در اثر کاهش تولید هورمون استروژن در معرض آتروففی قرار می گیرد.

نشانه های آتروفی ناحیه تناسلی:

خشکی، درد و خونریزی حین مقاربت، سوزش و خارش واژن، تغییرات ظاهری، تغییر PH بافت، افزایش احتمال رشئ میکروبهای بیماریزا و قرار گرفتن در معرض عفونت ها.

تغییری که در مسیر ادراری، خشک و ملتهب شدن مجرا اتفاق می یفتد باعث میشود که فرد احساس تکرار ادرار کند.

در اثر این تغییرات علاقه و تمایل تعدادی از خانم ها به مقاربت کم می شود و بر کیفیت زندگی و روابط زناشویی به شدت تاثیر گذار است.

روشهای درمان آتروفی ناحیه تناسلی

هورمون درمانی: بعلت احتمال بروز سرطان این روش درمان با احتیاط بسیار زیادی صورت می گیرد. و از آنجا که این روش درمانی قطعی و دائمی نمی باشد فرد باید برای مدت زمان بسیار زیادی تحت تاثیر این نوع درمان قرار گیرد. یک روش HRT نیز وجو دارد (که به عنوان هورمون درمانی، هورمون درمانی یائسگی و روش جایگزینی استروژن نیز شناخته می‌شود) از هورمون‌های زنانه (استروژن و پروژسترون) برای درمان علائم شایع یائسگی و پیری استفاده می‌شود.

جراحی پلاستیک: هزینه درمانی بالا و همچنین ریسک های مربوط به جراحی

و اما جدیدترین و موثرترین درمان برای مشکلات مذکور در ناحیه ولو و واژن لیزر مونالیزا تاچ می باشد ، مراجعه کنندگان با تقبل قیمت لیزر مونالیزا تاچ با روشی امن و غیر تهاجمی روبرو می باشند که این عمل زیبایی واژن منجر به بازسازی مخاط واژن بطور سرپایی می شود.

لیزر مونالیزا تاچ

2AB2F4C8-BC72-56DD-76F435EB6FDF3407

لیزر مونالیزا تاچ کاملترین و بی نظیرترین تکنولوژی لیزر واژینال دنیا می باشد که فیلد پزشکی زنان را متحول کرده، و در بزرگترین و مطرح ترین مراکز تحقیقاتی پزشکی بین المللی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته و نتایج درخشانی در زیبایی واژن را به دنبال داشته است و مفتخر به دریافت بهترین تاییدیه های پزشکی از جمله FDA امریکا می باشد و لیزر مونالیزا تاچ روشی کاملا غیز تهاجمی برای درمان آتروفی واژن، درمان گشادی واژن و عمل های زیبایی تناسلی زنان است. و اما کاربردهای زیاد این دستگاه:

  • رفع سوزش و خارش
  • افزایش سفتی و مقاومت بافت
  • رفع مشکلات و دردهای مقاربتی
  • درمان بی اختیاری ادرار
  • روشن کردن پوست
  • کوچک کردن لابیا
  • زیبایی

ثابت شده است که لیزر مونالیزاتاچ تاثیر بسیار زیادی در تنگ کردن دیواره‌ی واژن، درمان عفونت زنان و بسیاری از مشکلات زنان در دوره‌ی بعد از زایمان یا دوره‌ی یائسگی دارد. منظور از مشکلات یا بیماری‌های زنان، مسائلی از قبیل خشکی واژن، آتروفی یا شل شدگی دیواره‌ی واژن، اضطرار زیاد برای ادرار کردن یا بی‌اختیاری ادرار، مقاربت دردناک و ابتلای مکرر به عفونت ادراری می‌باشد که به کمک این روش درمانی برطرف می‌شود. لیزر مونالیزا‌تاچ همچنین موجب جوانسازی کلی بافت واژن نیز می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *