لیفت صورت و پیشانی (بالا کشیدن صورت)

لیفت صورت و پیشانی (بالا کشیدن صورت)

زیبایی صورت

با بالا رفتن سن، پوست صورت ما استحکام و قابلیت ارتجاع خود را به خاطر کاهش قدرت عضلات از دست می‌دهد و این موضوع معمولاً باعث ایجاد چروک در پیشانی، ابروها و فرورفتگی گونه می‌شود و چروک‌های به نسبت زیاد بر روی پوست ایجاد می‌شود. مردان و زنان در اوایل دهه ۴۰ سالگی و ۵۰ سالگی با این تغییرات ناخوشایند مواجه می‌شوند. امروزه با کمک عمل جراحی لیفتینگ صورت می‌توان این آثار پیری و بالا رفتن سن را تا حد زیادی کاهش داد. فریب تبلیغات پر سرو صدای شرکت‌های آرایشی را نخورید، هیچ کرم لیفت صورت یا لوسیونی وجود ندارد که استفاده از آن پوست صورت را بکشد و محکم و سفت کند. این محصولات نه پوست صورت که پول شما را بالا می‌کشند.

در این مرکز متخصصان ما به شما مجموعه گسترده‌ای از راه‌های درمانی بدون عمل جراحی، برای لیفت صورت و پیشانی مانند لیفت صورت با نخ پیشنهاد می‌دهند. این روش‌ها در حقیقت تکنیک‌هایی با حداقل سطح تهاجم هستند و می‌توانند با اهداف زیبایی یا بازیابی جوانی و ظاهر طبیعی فرد، برای لیفت صورت، لیفت پیشانی، ابروها، گونه‌ها و یا فک مورداستفاده قرار گیرند. ما اعتقاد داریم که ایجاد چروک و مسائل مربوط به آن موضوعی طبیعی است، اما غیرقابل درمان نیست.

درمان‌های افتادگی پوست صورت و پیشانی


 a4 لیفت صورت و پیشانی (بالا کشیدن صورت)

شما می‌توانید با استفاده از روش‌های کشیدن پوست صورت که در ادامه آمده است، افتادگی پوست را تا حد ممکن درمان کرده و کاهش دهید:

لیفت نیمرخ

یک روش ایده آل برای لیفتینگ صورت، لیفت پیشانی و لیفت گردن برای مردان و زنانی است که به دنبال بازیابی ظاهر شاداب‌تر و جوان‌تر هستند. برای استفاده از این روش درمانی فقط به بی‌هوشی موضعی نیاز است.

لیزر لیپولیز

یکی از روش های لیفت صورت و بالا کشیدن پوست گردن استفاده از لیزر لیپولیزر است که در آن از لیزر برای برداشتن چربی و ضخامت پوست صورت، گردن و فک استفاده می‌شود. در روش کشیدن پوست صورت با لیزر لیپولیز، از پرتو لیزر برای برداشتن لایه‌های پوست صورت استفاده می‌کند و به همین خاطر دوره بهبودی و اثرات جانبی آن در مقایسه با روش‌های سنتی کمتر است. استفاده از این روش برای لیفت صورت و درمان افتادگی پوست صورت و صاف کردن قسمت‌های ناهموار صورت همچون گردن، خط فک و نیز نواحی مربوط به آن امکان‌پذیر است.

انتقال چربی (تزریق چربی)

یک روش لیفت صورت بدون جراحی است که برای بازیابی حجم پوست صورت با انتقال چربی از یک ناحیه بدن به ناحیه دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرد.

لیفتینگ صورت و لیفت پیشانی مایع

یکی از رایج‌ترین روش‌های شاداب کردن پوست بدون نیاز به عمل جراحی لیفتینگ گردن، صورت و بدن است که به بازیابی ظاهر پوست کمک فراوان می‌کند. در عمل لیفت صورت مایع از مواد طبیعی قابل تزریق پرکننده برای لیف ملایم و کشیدن پوست صورت برای کاهش چین‌وچروک و ناهمواری‌های آن استفاده می‌شود. نتایج حاصل از این روش دستیابی به یک ظاهر طبیعی و شاداب بدون نیاز به دوره ریکاوری و خطرات مربوط به جراحی لیفت صورت و جراحی کشیدن پوست صورت است. علاوه بر این از این روش برای پر کردن بافت نرم از بین رفته پوست به خاطر افزایش سن استفاده می‌شود. این روش کم تهاجمی، غیر جراحی و بدون درد است و با اختصاص ۴۰ دقیقه زمان برای آن شما می‌توانید ظاهر خسته و مرده پوست خود را به یک ظاهر جوان و شاداب تبدیل کنید.

رجوالیفت

روشی است که توسط موسسه رجوالیفت معرفی‌شده و با استفاده از آن می‌توان شادابی و طراوت پوست را بازیابی کرد. در این روش ترکیبی از تزریق پرکننده‌های پوستی برای افزایش حجم و روش لیزر، برای تجدید ساختار ، محکم و سفت کردن پوست صورت و لیفت صورت استفاده می‌شود و به‌این‌ترتیب می‌توان آسیب‌های واردشده به خاطر نور آفتاب یا سایر مشکلات احتمالی را برطرف کرد. با استفاده از این روش لیفت صورت می‌توان اطمینان داشت که فرد می‌تواند به یک ظاهر جوان و شاداب که همیشه موردنظر وی بوده، دست پیدا کند. این روش کشیدن پوست صورت بدون جراحی پوست، سریع و ساده است و با انجام آن بیمار با حداقل ناراحتی و دوره ریکاوری مواجه می‌شود. نتایج حاصل لیفت صورت به این روش به‌صورت باورنکردنی طبیعی است و برای سال‌ها دوام دارد. اگر شما به دنبال استفاده از یک روش مناسب برای بازیابی حالت طبیعی پوست خود هستید، این روش برای شما بسیار مناسب و مؤثر خواهد بود.

درمافیرم

یک روش برای کشیدن پوست صورت بدون جراحی تزریق بوتاکس است که برای لیفت صورت و کشیدن پوست گردن استفاده می‌شود. این روش یک شیوه جدید و ابتکاری برای تزریق بوتاکس با استفاده از میکرو دیلوشن برای بهبود وضعیت پوست و سفت شدن آن است که در آن همه اجزای صورت دست‌نخورده باقی می‌ماند. استفاده از این روش می‌تواند برای شما پوست سفت‌تر و کشیده‌تر در ناحیه صورت، پیشانی، گونه‌ها و گردن به همراه داشته باشد. علاوه بر این می‌توان از این روش به همراه پرکننده‌های سنتی و نیز تزریق استاندارد بوتاکس برای پر کردن صورت، لیفت و کشیدن پوست گردن استفاده کرد. هزینه بوتاکس صورت نیز به تعداد نواحی قابل درمان بستگی دارد.

لیفت پیشانی و ابرو با بوتاکس

تزریق بوتاکس صورت یکی از رایج‌ترین روش‌های غیر جراحی جایگزین برای لیفت ابرو (بالا کشیدن ابرو) و پیشانی است. لیفت ابرو با بوتاکس می‌تواند ناحیه ابرو را بالا کشیده و شکل دهد. همچنین روش بالا بردن ابرو می‌تواند باعث حذف یا کاهش چروک‌های پیشانی، خطوط زیر چشم، ورم‌های پوستی و همه چین‌وچروک‌هایی شود که ظاهر فرد را خسته و ناراحت نشان می‌دهد. نتایج حاصل از تزریق بوتاکس پیشانی و ابرو می‌تواند برای شما ظاهر شاداب و جوان به همراه داشته باشد، بدون اینکه نیازی به دوره ریکاوری وعوارض لیفت صورت و خطرات جانبی مربوط به عمل جراحی باشد.

1 4 لیفت صورت و پیشانی (بالا کشیدن صورت)

مزولیفت

که به‌عنوان مزوتراپی نیز شناخته می‌شود، روش درمانی است که در آن بدون درد، با تقبل هزینه کشیدن پوست ، تزریق‌های میکرو بر روی صورت جهت لیفتینگ صورت انجام می‌شود. این تزریق‌ها پوست را هیدرات می‌کند و به‌این‌ترتیب تولید کلاژن و الاستین را برای جوانسازی پوست با حداقل دوره ریکاوری و بهبود شبیه‌سازی می‌کند. در این حالت یک مجموعه از هشت درمان پایه معمولاً برای بیمار موردنیاز است و این درمان‌ها با اقدامات مراقبتی بعدی برای هر دو تا سه ماه همراه است.

پرسیژن تی اکس

یک روش درمانی و نوآورانه جدید برای کاهش مشکلاتی پوست صورت و گردن است که به‌طور تقریبی ۸۰% نتایج لیفت را با هزینه لیفت صورت مناسب به همراه دارد. لیفت صورت با نخ جدیدترین روش مطرح‌شده برای لیفتینگ صورت بدون جراحی است که در آن از لیزر برای درمان نواحی کوچک‌تر همچون نیمه پایین صورت و گردن استفاده می‌شود. در این روش لیفتینگ گردن با لیزر می‌توان لایه‌های چربی را برداشت و بافت پوست را سفت کرد. این روش درمانی برای بیمارانی بسیار مناسب است که با تقبل هزینه لیفتینگ صورت به دنبال حذف چربی در نواحی گردن، فک یا غبغب خود هستند. در این روش پوست تجدید ساختار می‌شود و فرآیند رشد و ترشح کلاژن آن شبیه‌سازی می‌شود که می‌تواند پوست ضخیم‌تر، سفت‌تر و پرتری را برای شما به همراه داشته باشد. با استفاده از این روش می‌توان به نتایج زیر دست پیدا کرد:

 • کاهش و معکوس کردن علائم پیری در بخش پایین صورت و گردن
 • سفت کردن پوست آویزان یا شل شده
 • هموار کردن چین‌و چروک پوست
 • برداشتن غبغب
 • تیز کردن خط فک در ناحیه پایین صورت
 • بازیابی طراوت و شادابی پوست صورت و گردن
 • جوان‌تر، شاداب‌تر و با طراوت تر کردن ظاهر شما ازنظر دیگران

لیفت با نخ

جدیدترین روشی که روند پیری را معکوس می‌نماید تکنیک جوانسازی و لیفتینگ صورت با نخ لیفت با نخ) است.

تکنیک جوانسازی و لیفتینگ با نخ، نوعی لیفتینگ صورت بدون جراحی بر مبنای جاگذاری نخ‌های آهسته جذب‌شونده در زیرپوست هست. این نخ‌ها به‌تدریج و طی چهار تا شش ماه تحلیل رفته و سرانجام ناپدید خواهند شد، اما در این مدت، تکثیر سلول‌های فیبروبلاست (سلول‌های سازنده الیاف کلاژن و الاستین که مسئول ایجاد و حفظ شکل و استحکام بافت‌ها هستند) و ساخت‌وساز کلاژن و الاستین و گسترش و نوسازی عروق را در پیرامون خود به‌شدت تحریک می‌کنند و باعث لیفت ابرو و صورت میگردند .

با توجه به اینکه زمان درمان بستگی به حجم نواحی تحت درمان دارد، روش درمانی لیفت با نخ معمولاً به یک ساعت زمان نیاز دارد. بیماران می‌توانند به فعالیت‌های عادی خود در طول ۱ تا ۳ روز پس از درمان بازگردند. نتایج حاصل از لیفت با نخ پس از ۴ هفته نمایان می‌شود و این بهبود وضعیت برای چهار تا شش ماه ادامه پیدا می‌کند.

لیفت پیشانی با آندوسکوپیک

2 2 لیفت صورت و پیشانی (بالا کشیدن صورت)

لیفت پیشانی با آندوسکوپیک بسیار رایج و متداول است. لیفتینگ صورت بدون جراحی نیازمند ۵ برش مخفی کوچک در مو است که هیچ جراحت آشکاری از آن پس از عمل باقی نمی‌ماند. این روش درمانی می‌تواند هر چیزی که بین خط مو تا ابروها وجود دارد را بالا بکشد. به‌این‌ترتیب لیفت پیشانی می‌تواند کل پیشانی فرد را کشیده و هموار کرده، کل ناحیه بالای صورت را شاداب‌تر و جوان‌تر کند. همچنین با استفاده از این روش می‌توان ظاهر ابرو و تقارن آن را اصلاح کرد. از جمله عوارض لیفت با نخ ممکن است بیمار با مقداری کبودی و ورم مواجه می‌شود. به‌هرحال بیمار معمولاً می‌تواند پس از حدود ۲ هفته احساس راحتی و بهبود کرده و به کار عادی روزمره خود بازگردد.

هایفوتراپی

هایفوتراپی مؤثرترین و مدرن‌ترین تکنیک عمل لیفت صورت به روش غیر جراحی می‌باشد که مکانیسم عملکرد هایفو با امواج صوتی اولتراسوند ساده (دقیقاً مثل دستگاه سونوگرافی معمولی) می‌باشد؛ بنابراین کاملاً ایمن و بی‌ضرر می‌باشد؛ یعنی روش هایفوتراپیهیچ نوع اشعه‌ای ندارد و فقط در یک جلسه کوتاه‌مدت (حدوداً ۴۵ دقیقه‌ای) بدون هیچ نوع درد غیرقابل‌تحملی به‌طور رضایت بخشی باعث کشیدن پوست صورت آن هم با نتیجه‌ای ماندگار می‌شود؛ بنابراین با هایفو تراپی می‌توان بدون جراحی (بدون هیچ نوع خونریزی) و آن هم فقط در یک جلسه صورت شخص را به‌طور واضح و محسوس آن هم با اثر ماندگار با استفاده از تکنولوژی جدید (HIFU) لیفت کنیم. گاها لازم است درمان هایفوتراپی در کنار سایر اقدامات درمانی و زیبایی مثل تزریق چربی یا تزریق ژل‌ هیالورونیک قابل جذب و … به‌صورت ترکیبی (درمان ترکیبی) برای شخص انجام شود تا نتیجه قابل قبولی از   هایفو تراپی حاصل شود.

میکرونیدلینگ یک راهکار بسیار مؤثر برای لیفت پوست گردن و صورت و جوانسازی شکل ظاهری و ساختار پوست شما به صورت کاملاً طبیعی و نیز برطرف کردن عوارضی از قبیل آثار کشیدگی پوست و جای جوش و آکنه می‌باشد. میکرونیدلینگ صورت که از آن با عنوان “تحریک کلاژن‌سازی” هم نام برده می‌شود، از طریق بهبود رنگ و ساختار پوست باعث جوانسازی و زیباسازی آن می‌شود و در عین حال نیازی به استراحت بعد از عمل نیز ندارد.

متأسفانه پارامترهای متعددی وجود دارد که در تخمین دقیق هزینه لیفتینگ صورت تأثیر دارد.میانگین هزینه لیفت ابرو و بالاکشیدن ابرو و پیشانی به روش و پزشک متخصص بستگی دارد. پزشکان کم‌تجربه ممکن است هزینه لیفتینگ صورت و ابرو را کمتر دریافت کنند، بنابراین برای برآورد درست قیمت لیفت صورت را از او بپرسید چون میزان هزینه کشیدن پوست صورت برای هر فرد متفاوت بوده و همچنین سوال کنید که تابه‌حال چند عمل انجام داده است. به خاطر داشته باشید که اجازه ندهید نگرانی شما بر سر قیمت لیفتینگ پیشانی سلامتی شما را به خطر بیندازد، اگر با یک جراح بی‌تجربه احساس راحتی نمی‌کنید پس به دنبال جراحی باشید که با او راحت‌ترید.

 روش های دیگری برای لیفت صورت ازجمله تزریق ژل و آراف نیز وجود دارد.

به این پست امتیاز دهید.
لیفت صورت و پیشانی (بالا کشیدن صورت)
۵ از ۲ رای
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

112 دیدگاه ها

 1. سارا می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  بنده دختری ۱۹ساله هستم با ابروان خوابیده لطفا بفرمایید باتوجه به سنم لیفت ابرو برام مناسبه ؟

 2. دیار می‌گه:

  سلام
  من ۳۷ سال دارم و قسمت وسط ابروهام تو گودی چشمم قرار داره و خیلی باریک است. ابروهام تقریبا شبیه تصویر اون آقا است یک کم کم پشت تره و می خوام به همون فرمی در بیاد که ایشون بعد از لیفت پیشانی با آندوسکوپیک انجام دادین. لطفا راهنماییم کنین که از کدوم روش بهتر میتونم استفاده کنم لیفت ابرو یا پیشانی یا کاشت ابرو و اینکه کدوم روش ماندگاریش بیشتره. لطفا زمان بهبودی رو برام توضیح بدین.
  با تشکر

 3. افشین افشار می‌گه:

  سلام خسته نباشید ،
  پسر هستم و بیست و هشت ساله از وقتی یادم میاد به خاطر چنس بد پوستم صورتم چروگ یادی داشته ، مخصوصا از قسمت پیشنانی
  به وطوری که ۴ خط عمیق کاملا پیشانیمو گرفته ، عمق این چروک ها به حدیه که حتی با انگشت دست به راحتی محسوسه
  الان سوالی که از شما دارم اینه که بهترین راه کار برای برطرف کردن چروک های پیشنانیم چیه ،
  در ضمن اگه صلاح بدونید میتونم عکس هامو براتون بفرستم
  ممنون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   راه های مختلفی برای رفع مشکل شما ممکن وجود دارد که بر اساس شرایط شما در معاینه و خواست شما شما از نتیجه نهایی متفاوت است. بنابراین پس از ویزیت می توان در مورد نوع درمان شما درست قضاوت کرد.

 4. soha می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  در جراحی لیفتینگ صورت پوست چه مقدار کشیده میشود؟
  آیا بر حسب میزان درخواست مریض پوست کشیده میشود؟
  لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید
  ممنون

 5. Amirali می‌گه:

  سلام
  من ۲۴ سالمه و قصد دارم قسمت انتهای ابروهام کمی بالا کشیده بشه لطفا بفرمایید امکانش لیفت برای من هست یا ن ؟

 6. مرتضی می‌گه:

  سلام ببخشید خواستم بدونم اگه بخوام لیفت ابرو انجام بدم پف چشام از بین میره؟
  باتشکر

 7. نازی می‌گه:

  سلام من ۵۰سالمه وصورتم افتادگی گونه داره ولی چروکش خیلی کمه .از چه روشی میشه نسبت به کشش پوست صورتم اقدام بشه؟ ضمنا بعضی روش های غیر جراحی رو رفتم ولی اثری نداشته

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   البته باید ابتدا معاینه شوید٬ ولی احتمالا برای شما از روش لیفت صورت و تزیق همزمان چربی می توان استفاده نمود.

 8. sahar می‌گه:

  سلام من ۳۵ سالمه خط خنده طرف راست صورتم کمی عمیق است با چه روشی میتونم این خطوط رو صاف کنم

 9. شاهمیری می‌گه:

  سلام. من خانمی ۳۰ ساله هستم درقسمت هایی از صورتم چروک ایجاد شده و گودی دور چشم من بسیار شدید شده است. چه روش بدون جراحی و راحتی رو برای من پیشنهاد میکنید؟

 10. خسرو پناهیان می‌گه:

  سلام دکتر
  من قصد دارم خط اخم وخنده دردوطرف بینی ولبم را بردارم با توجه به عمیق بودن خطوط چه روشی پیشنهاد میکنید

 11. pegah می‌گه:

  سلام من ۲۲سالمه چشم های ریزی دارم همچنین پف پلک هم دارم ایا روشی هست چشمانم درشت تر شوند؟

 12. سارا می‌گه:

  سلام من ۲۵ سالم هست خط لبخند دارم که البته در طرف راست کمی عمیق تر هست مشکل من چطور قابل حل هست؟
  ظمنا جای جوش هم دارم یعنی اسکار روش بدون لیزر هم برای درمان وجود دارد؟

 13. افشین افشار می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  پسر هستم
  ۲۹ سالمه
  از دوره نوجوانی ، پیشونیم ، چروک های عمقی زیادی داشت و داره
  به طوری که در حالت عادی و بدون اخمو خنده کامال مشهوده
  تو این مدت که پیگیر درمان شدم ، اولایل دوستان به من بوتاکس و پیشنهاد دادن ، ولی افاقه نکرد ،
  یعنی فقط یه چند ماه باعت میشد که نتونم اخم کنم ، همین
  الان سوالام اینه که لیفتیک پیشانی یا همون جراحی پیشنانی ، مناسب من هست یا نه
  ممنون

 14. مجید می‌گه:

  سلام ۲۶ سالمه و ابروهام از اول خیلی پایینه خیلی اذیت میشم و قیافم خیلی خشن شده.قصد دارم ابروهامو یک مقدار بالا بکشم.اقای دکتر میخوام بدونم همچین کاری امکان پذیر هست باتشکر…

 15. مریم می‌گه:

  سلام من ۲۰سالمه وبه خاطر عینک چشمام افتاده شده وزیر چشمام گود افتاده میخواستم بدونم چه راه حلی داره ایا لیفت چشم واسم عوارض داره ؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما می توانید از تزریق فیلرها ها یا برخی پروتزها استفاده بفرمایید. ممکن است عمل جراحی پلک هم بسته به شرایط شما برای شما موثر باشد.

 16. مريم می‌گه:

  باسلام
  دختری ٣۴ ساله هستم متاسفانه روی گونه هام جای اسکار جوش وجود داره، درمان های مختلفی رو امتحان کردم اما هیچکدوم رضایت منو جلب نکرد.این تو رفتگی ها اعتماد به نفسمو گرفته . بهتر دیدم پوست صورتمو بکشم که حداقل برای چندسال راحت باشم چون هر روشی فقط ٢٠درصد تاثیر داره که اصلا محسوس نیست . خسته شدم اینقدر این پوست بیچارمو لیزر و ساب سیژن کردم. میدونم که میکرونیدلینگ هم همین میزان تاثیر داره پس اونو پیشنهاد ندید لطفا
  کدوم روش برای من مناسبتره؟

 17. زهرا می‌گه:

  سلام. من خانمی ۳۰ ساله هستم با خط خنده ای به نسبت عمیق که در زمان خستگی عمیق به نظر میرسد. آیا لیفت صورت را پیشنهاد میدهید و اینکه آیا بعد از عمل جراحی صورت کبود خواهد شد؟ (لخته خون)

 18. Sara می‌گه:

  ببخشید من چشمای پف کرده و ریزی دارم بیست و نه سالمه و می‌خوام بدونم ایالیفت پیشانی و ابرو مناسب من هست یا عمل اپیکانتوپلاستی چشم؟چشمام حالت صورتم روخسته و عبوس نشون میدن ،میشه لطفاهزینه عمل های اپیکانتوپلاستی. و لیفت ابرو رو بفرمایید؟.مرسی

 19. معصومه مختاری می‌گه:

  سلام، آیا برای لیفت باید عمل جراحی انجام دادم. من پوستم احتیاج به لیفت داره و الان دقیقا زمانشه، لطف میکنید بگید ماندگاریش چقدره؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله باید عمل جراحی انجام دهید ماندگاری آن حدا قل ۱۰ سال می باشد البته این مطلب بسیار به مراقبتهای بعدی شما هم ارتباط پیدا می کند.

 20. Hassan می‌گه:

  سلام من پوست صورتم خیلی کش میاد کانال تلگرام دارید با ارسال تصویر بتونم جواب درستی بگیرم و نشون بدم صورتم چطوره با تشکر از سایتتون

 21. aliam می‌گه:

  سلام ۲۴سالامه پیشونیم خیلی بلنده با ۱ عمل ردیف میشه؟

 22. سارا می‌گه:

  سلام دکتر سال جدید رو به شما تبریک میگم و امیدوارم سرشار از موفقیت و پیشرفت برای شما باشه من ۳۸ سالمه و میخوام لیفت صورت انجام بدم کمی هم ابرو به سمت بالا باشه تو سایتهای مختلف مطالعه کردم با ماندگاری بالا فکر میکنم همان جراحی باشه شلی پوست صورت هست میخوام بدونم بعد از عمل چند روز نقاهت داره

 23. امیر حسین موسوی می‌گه:

  با سلام و عرض تبریک سال نو
  برای افرادی که موهای کم پشتی دارن و با سن ۳۲ سال ، امکان لیفت پیشانی و ابرو بوسیله تکنیک آندوسکوپیک وجود داره بدون مشخص شدن نقاطی که برش میدین ؟ پوست پیشانی افتاده و متمایل به سمت چپ شده در سمت چپ هم کمی فرو رفتگی در استخوان پیشانی هست.ممنون میشم راهنمایی بکنین

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   در مواردی که می فرمایید گاهی از روشهایی استفاده می نماییم که برشها را در خط رویش موها می دهیم و می توانیم جراحی را به شیوه ای انجام دهیم که خط رویش موها را ۲ تا ۳ سانتیمتر به جلو بکشیم. معمولا نقاط برش معلوم نمی شوند و با کمک روشهای گوناگون محو می گردند. در صورتی که آثار زخمها بطور کامل محو نگردد می توان بصورت محدود روی آنها کاشت مو انجام داد.

 24. سارا می‌گه:

  سلام از بین روشهای لیفت کدام ماندگاری بالاتری دارد ؟
  سن ۳۸ شلی پوست صورت خط کنار بینی تا گوشه لب و گودی چشم دارم مشخص و زیاد هست ممنون از پاسخ شما

 25. شیلا می‌گه:

  سلام خسته نباشید.عذر میخوام ۳۶ سال دارم و پوست صورتم چروک های ریز پیداکرده..میخواستم ببینم بهترین روش بدون جراحی برای لیفت پوست و از بین بردن چروکها چی هستن..با سپاس

 26. مینا می‌گه:

  سلام دکترعزیزم من۴۱سالمه صورتم اصن چروک نداره وافتاده نییت ففط شله خط خنده هم دارم میشه لیفت صورات انجام بدم دکترادیگه میگن نخ ن نخ میخام ن روشهای دیگه لطفابیام لیفت انجام میدید

 27. مینا می‌گه:

  سلام دکترعزیزم واقعاشمابی نظیریدبااین عملهای زیبایی ک انجام میدیدواعتمادب نفس همه روبالامیبرین دکترمن۴۱سالمه باچشمهای تقریباکشیده وخمارخیلی دوس دارم ب چشمام چاک بدم ولیفت ابروانجام بدم ایاباانجام لیفت ابرو وکشیده ترکردن چشم وبزرگترکردن چشم حالت چشمهام زیباتروخمارترمیشه چون نمیخام چشمام حالت بازپیداکنندمیخام کشیدگی وخماریشون حفظ شه ممنون

 28. مهلا می‌گه:

  سلام مهلا هستم اطلاع رسانیتون خیلی عالیه. ممنون. من ۳۸ سالمه بین دوابروم خطِ اخم دارم و خطِ خنده ام هم زیاد نیست ازارم میده روشی از لیفتینگ هست که تهاجمی نباشه و یه شاذابی و سفتی و ..راهِ حلِ مناسب برای برطرف کردن مشکلِ من به همراه داشته باشه

 29. roya می‌گه:

  باسلام آقای دکتر من چند بار برای رفع خط اخم بوتاکس انجام دادم ولی اصلا فایده نداره هنوز هم قابل روییت است ژل هم فایده نداشت.من ۲۸سالمه تنها جایی از صورتم که چروک داره همین خط اخمه که سمت راست قرار داره.لطفا راهنمایی کنید

 30. افروز می‌گه:

  سلام اقای دکتر مرسی از راهنماییاتون
  اقای دکتر واسه اسکار اکنه روش جراحی که پوستو صاف کنه چی پیشنهاد میکنید؟من اسکار اکنه هایی دارم که فقط چنتاشون از هرطرف گونه هام یکم عمیقن بقیه سطحین ولی کلا خیلی اعتماد بنفسمو اورده پایین حس خیلی بدی دارم افسرده شدم بخدا چندین ساله دارم لیزر co2 و اراف میکنم سابزیشنم انجام دادم پیلینگم انجام دادم اما اصلا تاثیری نداره خیلی ناامیدم واقعا درمانی که جواب بده به وضوح تاثیرشو ببینم چیه بگید که یه روش جراحی چیزی هست اینم بگم وقتی صورتمو بسمت شقیقه هام میکشم جای جوشا محو میشه وقتی دستمو ول میکنم باز دیده میشه
  ۲۳سالمه و صورت سبزه روشنی دارم لپامم تپله خطه خنده ام اصلا ندارم ممنون میشم بگید چه راهکاری انجام بدم

 31. سعید می‌گه:

  سلام اقای دکتر ، من بین وسط ابروهام و بینی م فرورفتگی وجود داره ، دوست دارم همسطح بینی م باشه . چه راهی وجود داره برای این کار؟ میخوام‌بدون جراحی و‌موندگار باشه . ممنون میشم از راهنمایییتون

 32. علی می‌گه:

  سلام پسری ۲۷ ساله هستم و دارای صورت گرد راهی هست برای کشیدن صورت که از حالت گردی بیاد بیرون.

 33. باقري می‌گه:

  سلام، وقتتون بخیر
  من ٣۴ سالمه و نسبتا پوست خوبی دارم، فقط بخاطر چاق و لاغر شدن و نوع پوستم گونه هام افتاده شدن مقداری و کمی غبغب دارم. قرصهای کلاژن ساز مصرف میکنم و rf هم انجام دادم ولی این افتادگی و تجمع چربی پایین صورتم ناراحتم میکنه. چه پیشنهادی دارید؟ آیا نخ به من جواب میده؟ شنیدم در حد دو میل بالا میبره فقط، جراحی چطور؟
  بسیار سپاسگزارم از وقتی که میذارید

 34. مینا می‌گه:

  سلام دکترعزیزم ایالیفت صورت باجراحی صورت حتمن مدتی بایدگن گذاسته شه نمیشه نگذاشت ایاچاک دادن ب چشم قیافه رومصنوعی میکنه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله بهتر است از گن استفاده کنید . چون به کاهش تورم و فرم دهی صورت شما کمک زیادی می کند.
   نیازی به برش اطراف چشم برای عمل لیفت صورت نمی باشد.

  • باقري می‌گه:

   بسیار سپاسگزارم از توحهتون، جناب دکتر ساکشن چربی که میفرمایید آیا برای افتادگی پوستم هم موثره، چون من علاوه بر گونه صورتم اطراف چانه حالت لپی و افتادس، تزریق ژل توی چونه انجام دادم ولی اونا مشخصن هنوز

 35. محسن می‌گه:

  سلام دکتر من ۴۲ سالمه خط خنده صورتم خیلی عمیق شده
  بارها هزینه کردم ولی خوب نشده ، دکتر از این موضوع خیلی رنج میبرم بنظر شما لیفتینگ صورت انجام بدم خوب میشه ؟
  با تشکر

 36. فائزه می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  من ۲۰ سالمه و خط اخم از کنار ابروی سمت چپ دارم که خیلی عمیقه واقعا اعتماد ب نفمسمو از بین برده
  چن وقتی هم هست که گاه و بیگاه ب طور ناخودآگاه ابروهامو میدم بالا
  نمیدونم حس میکنم داره فشار میاره ب پلک و چشمام
  باید چیکار کنم؟

 37. مینا می‌گه:

  سلام دکترجان جراحی لیفت صورت ب روش اندوسکوپیک انجام میدین وروش لیفت صورتSMASچگونه است

 38. مهسا می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من ۲۵ سالمه و احساس می کنم که صورتم مخصوصا قسمت گونه هام کمی ریخته به طوری که همیشه خسته به نظر میرسم
  می خواستم بدونم میشه با لیفت از بین ببرمش یا نه؟

 39. Rima می‌گه:

  با سلام اینجانب ۵۲ سالم هست میخواهم عمل لیفت انجام بدم به نظر شما کدام یک از این متد برایم بهتر است در ضمن من در ایران نیستم با تشکر

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا روش لیفت جراحی بهترین و موثرترین روش است. که ممکن است برای صورت٬ گردن یا پیشانیانجام شود. در خصوص شخص شما ابتدا نیاز است که معاینه شوید. میزان مشکل و خواسته های شما بررسی گردد و سپس اعلام نظر شود.

 40. ليلا می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  برای رفع مشکل شل شدن پوست صورت بر اثر لاغری چه باید کرد اصلا از پر کردن صورت با ژل و بوتاکس رازی نیستم

 41. مینا می‌گه:

  سلام اقای دکترمهربانم ایاکسی ک چشمهای کشیده وخماردادکشیدن چشم ازگیجگاه باجراحی چشمهارازیباتروگیراترمیکند ممنونم

 42. الی می‌گه:

  با سلام و آرزوی توفیق روز افزون
  آقای دکتر سمت چپ صورتم افتادگی داره به طوری که لبخندم کج میشه ( حدود یک سال و نیمه این اتفاق افتاده ) در عکس ها و فیلم ها خیلی مشخصه و این منو آزار میده . وقتی با دستم قسمت چپ صورتم رو به طرف چپ و بالا میکشم تازه لب و لبخندم درست میشه و کجیش از بین میره . سوالم اینه با هایفو یا لیفت میشه کجی لب رو درست کرد؟ چه مدت دوام داره و اینکه میتونید بفرمایید چرا یک طرف صورتم افتاده شده آیا بیماری خاصی برای عضلات صورتم پیش اومده که به این روز افتادم؟؟ برای تشخیص به چه تخصصی مراجعه کنم. لطفا حتما پاسخ بدید. ممنون از شما.

 43. سمیه می‌گه:

  سلام ، خسته نباشید اقای دکتر
  دوستانی دارم که بعد از عمل جراحی” بینی” ، گونه هاشون فوق العاده برجسته، گرد و زیبا شده بدون دردسر خاصی
  میخواستم بدونم با چه عمل جراحی میشود گونه ها رو به این روش بالا کشید ، بدون تزریق چربی
  چون من وقتی میخندم ،خیلی صورتم پر و تپله، اما در حالت عادی گونه هام خالیه
  با تشکر از هه زحمات شما

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   در عمل جراحی زیبایی بینی کار خاصی روی گونه ها انجام نمی شود ولی تغییرات بینی و تاثیر آن در ترکیب وزیبایی صورت گاهی چنین نمودی دارد.

 44. فائزه می‌گه:

  سلام من ٢۵سالمه چند وقت پیش خودم رو لاغر کردم و حالا قسمت پایین صورت و گونه هام افتاده شده البته این افتادگی تا حدودی به خاطر میکیک صورتم هم هست و از بچگی بوده خط لبخند هم دارم شما چه روشی رو برای لیفت شدن صورتم پیشنهاد میکنید که برگشت هم نداشته باشه؟ آیا RF صورت موثر هست؟
  مچکرم

 45. مهسا می‌گه:

  سلام
  من بیست و پنج سالمه و همیشه بخاطر ابروهام که انتهاشون خیلی بسته بود اذیت میشد مجبور میشم ک موهامو همیشه محکم با کش ببندم ک کنار ابروم کشیده بشن ،به نظر شما من لیفت ابرو اندوسکوپیک انجام بدم بهتره یا لیفت با نخ؟ روش اول دائمیه؟ احتمال نامتقارن شدن هست؟

 46. صبا شرفی می‌گه:

  سلام من شش ماهه عمل بینی انجام دادم می تونم لیفت با هایفو انجام بدم

 47. امیر می‌گه:

  سلام و خسته نباشید من ۳۸ سال سن دارم وسط پیشونیم گودی داره و پوستم هم چروک شده هنگام خنده هم بغل چشمام چروک میشه و گودی چشمام هم زیاد شده چه راهکاری پیشنهاد میکنین ممنون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   البته باید ابتدا ویزیت شوید و مشکل شما بطور کامل بررسی گردد. ولی احتمالا لیفت پیشانی به شما کمک کند. البته ممکن است بطور همزمان به کارهای دیگری نیاز داشته باشید.

 48. امید می‌گه:

  سلام دکتر میخواستم بدونم که ایا بعد از جراحی لیفت ابرو و پیشانی و جلو کشیدن موی سر تا چند وقت نمیتوان ابرو ها رو تکون داد و بالا و پاییین برد ایا مشکلی امکان داره برای بالا و پایین بردن ابرو ها به وجود بیاد ?

 49. الهام می‌گه:

  سلام..۲۸ سالمه..ی طرف گونه جای جوش مونده..پوست صورتمم ی کم شل..لیفت گزینه ایی خوبی میتونه باشه؟

 50. پریسا می‌گه:

  سلام
  ۳۸ سالمه و صورتم اصلن چروک و خط نداره ولی پلک بالا و ابروهام حالت افتادگی داره و از آنجایی که بلغاروپلاستی فاصله چشم و ابرو را کمتر می کنه می خواستم بدونم لیفت پیشانی و ابرو گزینه خوبی است؟
  اگر بعد از عمل پیشانیم بزرگتر شد چند وقت بعد می تونم کاشت مو برای کوتاه کردن پیشانیم انجام بدم و آیا این دو در یک زمان هم امکان پذیر است؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله لیفت ابرو به شما توصیه می گردد. البته بعد از لیفت ابرو پیشانی شما بلندتر نمی گردد. ولی اگر در حال حاضر پیشانی شما بلند است می توانید بطور همزمان عمل جراحی کوتاه کردن پیشانی را انجام دهید.

 51. سارا می‌گه:

  سلام, وقت بخیر ,بنده بیست و سه سالم هست, و برای لیفت ابرو بوتاکس کردم, بوتاکس ترمیمی هم انجام دادم. ولی اصلا ابروهایم لیفت نشده و پیشانیم فقط سر شده و اخم نمیتونم بکنم,ولی ابروهایم تکان نخورده اند. در ضمن الان ابروهایم رو بالا میدهم ابروی سمت راستم خیلی بالاتر از سمت چپم قرار میگیرد. من چه کنم؟

 52. لیلا می‌گه:

  سلام
  من ۳۴ سالمه و پشت پلکهام خیلی خط داره و گوشه هاش افتاده ست.
  و با اینکه وزن بالایی ندارم اما غبغب دارم!
  برای رفع این دو مسئله چه پیشنهادی میدید ؟
  سپاسگزارم

 53. ahmadpour می‌گه:

  باسلام و تشکر ..اقای دکتر من ۳۵ سالمه و چندسالی هست که خط خندم کاملا نمایان شده و واقعا ازار دهندس چون پوست سفتی ندارم و هیچ کاری هنوز انجام ندادم چون تاثیر مثلا ژل رو دیدم تو بقیه که خب اصلا فایده ای نداشته ..چندوقتیه که تبلیغات هایفو رو میبینم و میخوام ببینم برای من مناسبه و نتیجه میگیرم ؟

 54. حنا می‌گه:

  سلام
  آیا لیفت smas با بیهوشی موضعى اماکن پذیره؟ (براى پوست هاى با افتادگى کم)

 55. حنا می‌گه:

  سلام
  ممکنه عمل لیفت صورت Smas و ابرو و عمل کانتوپلاستى لترال در یک جلسه انجام بشه ؟
  ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *