نشانه های عمل جراحی موفق و ناموفق بینی

نشانه های عمل جراحی موفق و ناموفق بینی

عمل بینی موفق

برای دیدن گالری جدید تصاویر جراحی زیبایی بینی کلیک کنید

بینی می‌تواند یکی از مشخص‌ترین ویژگی‌های روی صورت باشد. حتی بی‌قاعدگی نسبتا کوچک بینی می‌تواند ظاهر را به طور عجیبی تغییر دهد. چیزی به عنوان بینی بی‌عیب وجود ندارد و یک بینی درخور همه‌ی صورت‌ها نیست. معیارهای فرم بینی ایده‌آل این است که نامعلوم باقی بماند و با اجزای اطراف صورت هماهنگ شود. هدف از انجام تمام عمل‌های بینی ایجاد ظاهری طبیعی برای بینی است و به دیگر اجزای صورت امکان معنی دادن بهتر به زیبایی برای قابل توجه بودن می‌دهد. در عمل بینی موفق، چشم‌ها درخشان‌تر، لب‌ها پرتر و گونه‌ها گردتر به نظر می‌رسند. این روش می‌تواند شکل و اندازه بینی را تغییر دهد، و آن را کوچکتر، صاف‌تر یا تصحیح شده‌تر و زیبا کند.

تنظیم مراحل برای یک عمل رینوپلاستی موفق در مشاوره‌ی اولیه آغاز می‌شود. اطمینان از اینکه بیمار آنچه از جراحی باید انتظار داشته باشد را درک می‌کند بسیار مهم است. جراح باید برای افراد توضیح دهد که چه محدودیت‌هایی در طول عمل جراحی دارند و چه نتیجه‌ای می‌گیرند. به عنوان مثال، بیماران با پوست ضخیم در برابر پوست نازک اغلب می‌توانند انواع مختلف نتایج را انتظار داشته باشند. اطمینان از اینکه فرد می‌داند که چه فرایندی را پشت سر خواهد گذاشت، مهم است. برای داشتن عمل موفق بسیار مهم است که بیماران به دستورالعمل‌های قبل و بعد از عمل دقیق پایبند باشند. جراح زیبایی بینی تمام مراحل و شرایط لازم برای داشتن یک عمل بینی موفق را برای شما توضیح خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص یا جهت رزرونوبت می‌توانید با شماره‌ ۲۲۲۸۳۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

نشانه‌های جراحی موفق بینی


اگر به هر دلیلی ظاهر بینی خود را دوست ندارید، عمل جراحی بینی ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. عمل بینی یک روش زیبایی است که به بهبود ظاهر بینی کمک می‌کند. مشکلات مختلفی وجود دارد که عمل بینی می‌تواند به اصلاحشان کمک کند. به طور کلی این روش برای متقاضیانی مفید است که:

صرف نظر از اینکه از ظاهر بینی‌تان خوشتان نمی‌آید جراحی بینی می‌تواند به بهتر کردن اندازه و فرم بینی کمک کند تا حس اعتماد به نفس جدیدی به شما بدهد. اما چه زمانی جراحی بینی موفق است؟ اینجا توضیح می‌دهیم که چه موقع عمل بینی موفق و چه موقع ناموفق اند.

اصلاح عیب و نقص در عملکرد

ممکن است به دلیل نقص مادرزادی، بیماری یا حادثه دچار انحراف بینی باشید. در ابتدا انحراف بینی ممکن است کمی رنج‌آور باشد. تنفس‌تان ممکن است صدای خس خس یا صوت کشیدن بدهد. در نهایت، ممکن است به درستی نفس کشیدن، خوابیدن یا عملکرد مانند یک آدم معمولی برای شما دشوار باشد. بی‌خوابی می‌تواند هرگاه که برای استراحت دراز می‌کشید باعث خستگی، افسردگی و نگرانی شود. جراحی موفق بینی ممکن است شامل کوچک کردن هر گونه خار استخوانی در حفره سپتوم باشد. غضروف بد شکل قدیمی ممکن است برداشته شده و با غضروف به خوبی شکل گرفته شده جایگزین شود. ظاهر، تنفس و خواب شما باید بهبود یابند.

بهبود ظاهر

اکثریت قریب به اتفاق افرادی که تحت عمل جراحی تغییر شکل بینی قرار می‌گیرند، صرفا می‌خواهند ظاهرشان را بهتر کنند. اگر چه واقع‌بین بودنتان بسیار مهم است. موفق‌ترین جراحی زیبایی بینی می‌تواند قوز بینی و کجی را رفع کند یا فرو رفتگی‌ها مانند بینی فرو رفته را پر کند. تغییر شکل بینی ممکن است شامل اضافه کردن یا از بین بردن بافت باشد که می‌توانید یکی از این دو را انجام دهید. ممکن است بینی‌ را بخواهید که بهتر با چشم و گونه و لبهایتان هماهنگ شود. استانداردهای زیبایی به نوعی ذهنی هستند، بنابراین رضایت از نتایج اهمیت دارد.

افزایش اعتماد به نفس

signrino11 نشانه های عمل جراحی موفق و ناموفق بینی

اعتماد به نفس شما بر اساس دیدگاه شما و دیگران است. رینوپلاستی یکی از شایع‌ترین روش‌های جراحی‌های زیبایی می‌باشد. افراد اغلب از نتایج این عمل راضی خواهند بود. شانس موفقیت عمل بینی با جراحان برگزیده‌ی عالی افزایش می‌یابد. عمل بینی می‌تواند برای بهبود زندگی، عملکرد و زیبایی مورد استفاده قرار گیرد. هم روابط اجتماعی و هم تجاری شما ممکن است به طور چشمگیری بهبود یابند. موفق‌ترین جراحی بینی می‌تواند تغییری در زندگی باشد.

حفظ تعادل چهره

signrino2 نشانه های عمل جراحی موفق و ناموفق بینی

حفظ تعادل چهره و هماهنگی موضوعی کلیدی است و هر جراح با تجربه همیشه نه فقط بینی را بلکه کل چهره را ارزیابی می‌کند. بنابراین برای مثال، تعادل چانه و استخوان گونه مورد مطالعه قرار گرفته و کل صورت بررسی می‌شود تا تعیین شود که آیا روش اضافی باید در رابطه با عمل بینی انجام شود یا خیر.

نتیجه‌ی ظاهر طبیعی عمل بینی

کلید موفقیت در عمل بینی ایجاد بینی با ظاهر طبیعی است. اگر جراحی خوب انجام شود و بهبودی پیچیده و سخت نباشد، قطعا می‌توانید بینی عملی با ظاهر طبیعی داشته باشید. کلید دستیابی به نتایج طبیعی حفظ پایه‌ی حیاتی غضروف در بینی است.

بدون جای زخم

عمل بینی را می‌توان با دو روش انجام داد. یکی روش عمل بسته بینی است که در آن تمام برش‌ها در داخل بینی پنهان می‌شوند. روش دیگر روش عمل باز بینی است، که در آن یک برش کوچک پنهان در پره وسطی بینی ایجاد می‌شود. این برش به خوبی بهبود می‌یابد و نباید نگران کننده باشد. یک روش بهتر از روش دیگر نیست. بهترین روش برای شما نوعی است که جراح با آن راحت‌تر باشد بطوری که بتوان به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کرد. عمل بینی که خوب انجام شده باشد نباید جای زخم قابل مشاهده به جای بگذارد. حتی در روش عمل باز بینی، جای زخم به طور معمول قابل مشاهده نیست.

نیازی به عمل بینی مجدد یا اصلاح نیست

signrino31 نشانه های عمل جراحی موفق و ناموفق بینی

هنگامی که بینی خود را از طریق عمل جراحی اصلاح می‌کنید، نیاز به یک عمل اصلاحی ثانویه را پیش‌بینی نخواهید کرد. متاسفانه، اگر روش اولیه توسط جراح ماهر انجام نشد، این دقیقا همان چیزی است که می‌تواند رخ دهد. عمل بینی مجدد هنگامی که جراحی قبلی خراب شده است یا نتایج دلخواه‌تان را به شما نداده است، لازم می‌شود. به طور طبیعی، اگر از نتایج عمل بینی خود راضی نباشید، اعتماد به نفس‌تان فورا کاهش می‌یابد. با این حال، عزت نفس پایین تنها نگرانی نیست، بلکه باقی مانده استخوان یا غضروف اضافی می‌تواند باعث عوارض شود و نفس کشیدن را دشوار کند.

نتیجه


شما بدون مصاحبه کردن کسی را استخدام نمی‌کنید، پس چطور بدون اینکه اول با جراح زیبایی صحبت کنید او را انتخاب می‌کنید؟ هنگامی که گزینه‌های جراحان زیبایی خود را محدود کرده‌اید باید با هر یک از آنها قرار ملاقاتی تنظیم کنید. در طول این مشاوره، جراح رینوپلاستی شما باید در مورد هزینه درمان، سلامت عمومی، خطرات احتمالی و اینکه آیا خواسته‌های شما واقع‌بینانه هستند یا نه، صحبت کند. اگر نه، ممکن است بخواهید جراح را از لیست خط بزنید. جراح بینی باید شما را در مورد آنچه قبل، در طی و پس از عمل رخ می‌دهد مطلع کند و باید بتواند دستورالعمل‌های واضحی را برای بهبودی و مراجعات بعدی ارائه کند. بنابراین شما می‌توانید به جراح اعتماد کنید و مطمئن شوید که نتیجه جراحی بینی شما موفقیت آمیز است.

برای دیدن گالری جدید تصاویر جراحی زیبایی بینی کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *