هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی

هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

برای دیدن گالری جدید عکس جراحی بینی کلیک کنید

در مقاله زیر می توانید جزئیات بیشتری در مورد  نحوه محاسبه هزینه عمل جراحی بینی را مطالعه کنید.

اگر برای جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) و جراحی بینی استخوانی برنامه ریزی می کنید مسلماً برآورده قیمت و هزینه عمل بینی یکی از اولویت های شما خواهد بود. هزینه جراحی بینی بستگی به فاکتورهای زیادی دارد که در ادامه به آن ها پرداخته شده است. این مقاله به شما کمک می کند که برای برنامه ریزی عمل جراحی زیبایی بینی بتوانید کمترین هزینه ها و خرج عمل و حداقل قیمت را برآورده کرده و سپس نسبت به آن اقدام نمایید.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی 2 هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی

جراحی عمل زیبایی بینی ( رینوپلاستی یا راینوپلاستی ) می تواند باعث بهبود ظاهر بینی، اصلاح عملکرد آن، یا هر دوی این موارد شود. عمل جراحی اصلاح عملکرد بینی معمولاً شامل اصلاح ساختار بینی برای بهبود عملکرد تنفس است که بخشی از قیمت عمل بینی و هزینه آن یا تمام مبلغ هزینه عمل بینی می تواند مشمول بیمه خدمات درمانی باشد. به هر حال، عمل های جراحی بینی انجام شده برای افزایش زیبایی و بهبود ظاهر معمولاً مشمول بیمه نیستند و هزینه آن باید توسط خود فرد بیمار پرداخت شود.

برای بسیاری از ما، هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی زیاد و چشمگیر است و معمولاً برای پرداخت این هزینه نیاز به تامین منابع مالی مورد نیاز وجود دارد. به خاطر این که هزینه پرداختی بابت جراحی بینی یک سرمایه گذاری زیربنایی و اساسی در زندگی فرد است، برای بیماران اهمیت دارد که با عامل های احتمالی تاثیر گذار بر هزینه جراحی زیبایی بینی آشنا باشند و از یک جراح عالی برای انجام عمل استفاده کنند تا به این ترتیب امکان دستیابی به نتایج مورد انتظار پس از عمل جراحی افزایش پیدا کند.جراحی بینی به صورت بیهوشی انجام می شود و درد عمل بینی حین عمل اصلا حس نخواهد شد ولی بعد از عمل کمی درد احساس می شود.

انتخاب یک جراح با تجربه

انتخاب یک جراح با تجربه1 هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی


تجربه متخصص عمل بینی و اعتبار وی می تواند تاثیر زیاد بر هزینه عمل جراحی زیبایی بینی داشته باشد. شما باید زمان زیادی صرف بررسی سابقه کاری یک جراح کنید تا به این ترتیب بتوانید بهترین دکتر جراح زیبایی را تشخیص دهید.

بی هوشی

بی هوشی به شما کمک می کند در طول عمل جراحی بینی گوشتی و استخوانی ریلکس باشید و هیچ دردی در طول عمل احساس نکنید. این حالت ریلکس همچنین به جراح امکان می دهد فعالیت های مورد نظر را به سادگی و بطور موثر بر روی بیمار انجام دهد.

در عمل جراحی متخصص بی هوشی و پرستار هوش بر هر دو می توانند فرآیند بی هوشی شما را اداره و مدیریت کنند. متخصص بی هوشی پزشکی است که برای فعالیت های بی هوشی آموزش دیده و می تواند علائم حیاتی شما را در طول عمل جراحی کنترل کند. پرستار هوش بر نیز یک فرد متخصص آموزش دیده است که می تواند همین مسئولیت را برای بیمار بر عهده داشته باشد. استفاده از خدمات متخصص بی هوشی یا پرستار هوش بر بستگی به تشخیص جراح و ترجیح فرد بیمار دارد. برخی از جراح ها فقط با پزشک متخصص بی هوشی کار می کنند. در ضمن، برخی بیماران نیز احساس راحتی بیشتر هنگام استفاده از خدمات پزشکان متخصص بی هوشی دارند.

از مــــــــــا بپـــرسیــــــــــــــــد

درمورد جراحی بینی گوشتی چه‌ می‌دانید؟ از ما بپرسید و پاسخ بگیرید

 

مقدار درمان

مقدار درمان و پیچیدگی آن نیز می تواند منجر به افزایش هزینه ها و قیمت عمل جراحی بینی شود. بطور خلاصه، یک عمل جراحی پیچیده به زمان بیشتری نیز دارد و به همین دلیل هزینه آن بیشتر از یک عمل جراحی به نسبت ساده است. عواملی که می توانند باعث پیچیده شدن عمل جراحی شوند شامل موارد زیر هستند:

 • انجام چند عمل جراحی بر روی بینی فرد
 • نیاز به پیوند غضروف برای تقویت بافت های ضعیف
 • پوست بسیار ضخیم یا بسیار نازک بیمار
 • گرفتگی بینی
 • انحراف بینی

موقعیت جغرافیایی

موقعیت جغرافیایی محل انجام عمل رینوپلاستی بینی می تواند بر هزینه جراحی بینی عقابی تاثیر جدی داشته باشد. استانداردهای جراحی بیمارستان و نهادهای اعتباردهی و اطمینان بخشی برای ارزیابی امکانات و خدمات جراحی سخت گیرانه هستند. با وجودی که شما ممکن است جراحان متخصص بیشتری در شهرهای بزرگتر پیدا کنید، اما می توان جراحان باتجربه و معتبر در همه نقاط کشور پیدا کرد که هزینه عمل بینی استخوانی آنها به نسبت از هزینه افراد متخصص ساکن در شهرهای بزرگ بیشتر است.

هزینه های قبل و بعد از انجام عمل جراحی

جراحی بینی هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی

به دلیل اینکه جلسات ملاقات برگذار شده با دکتر متخصص قبل از عمل بینی و بعد از آن نقش اساسی در یک جراحی زیبایی بینی موفقیت آمیز دارد، شما باید برنامه ریزی مناسب برای انجام این ملاقات ها و به دست آوردن درک مناسب از عمل بینی داشته باشید. شما باید بطور کامل از هزینه اولیه این مشاوره ها، جلسات آماده سازی و نیز معاینه های بعد از انجام عمل آگاهی داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید قیمت جراحی بینی خود را درست محاسبه کنید.

اگر تصمیم به انجام عمل جراحی بینی داشته باشید و همچنین درباه‌ی بارداری فکر می‌کنید یا به تازگی زایمان داشته‌اید، پیش از جراحی یک جلسه‌ی مشاوره ترتیب داده می‌شود. در این جلسه می‌توانید تمام سوالات خود را در رابطه با جراحی بینی و بارداری بپرسید.جراحی بینی در بسیاری از موارد غیر قابل برگشت است. بنابراین باید مطمئن شوید که پیش از انجام آن تمام اطلاعات مورد نیاز درباره‌ی وضعیت خود را کسب کرده‌اید. برخی از سوالات زیر می‌توانند تردیدهای شما را از بین ببرند.

پس از هر عمل جراحی، بیماران باید آمادگی مناسب برای پرداخت هر گونه داروی مسکن مورد نیاز در طول دوره ریکاوری داشته باشند. این هزینه ها به طور معمول در محاسبه هزینه جراحی بینی استخوانی منظور نمی شوند. برای بهبود سریع تر بیمار در این مرحله می توان از روش های درمانی هموپاتی (هومیوپاتی) نیز استفاده کرد. در این رابطه جراح می تواند به شما درباره داروهای تجویزی و هموپاتی (هومئوپاتی) توضیح دهد و به این ترتیب شما احتمالاً می توانید هزینه این داروها را در درمان خود مد نظر قرار دهید.

برای بیماران خاص، می توان از بسته های پس از عمل جراحی نیز استفاده کرد. این بسته ها شامل آرنیکا و سایر روغن ها، گاز و نوار استریل، یک بسته یخ، و یک اسپری باز کردن بینی است. اگر جراح شما این اقلام را برای شما قبل و بعد از عمل بینی توصیه نکرد، شما می توانید از آنها در طول دوره درمان استفاده کنید. همچنین توصیه می شود بیماران برای چند روز اول بعد از عمل جراحی زیبایی بینی از داروهای ضد تهوع نیز استفاده کنند.

هزینه های قبل از عمل شامل موارد زیر می باشد:

 • سی تی اسکن
 • آزمایش خون
 • عکس آتلیه

و هزینه های بعد از عمل نیز شامل:

 • ویزیت ماه اول، هر هفته
 • ویزیت سال اول، هر سه ماه
 • ویزیت سال دوم، هر ۶ ماه

سایر هزینه های اضافی مربوط به عمل جراحی بینی(رینوپلاستی)

بسیاری از بیماران در سه یا چهار ماه اول پس از عمل جراحی رینوپلاستی با افزایش جوش در صورت مواجه می شوند. برای حل این مشکل توصیه می شود بیماران از محصولات مراقبت از پوست صورت که دارای کیفیت بالا هستند در طول این دوره استفاده کنند. این محصولات می توانند قیمت و هزینه ای بالا داشته باشند. جراح شما می تواند استفاده از ماده مناسب برای شستن صورت و مرطوب نگه داشتن آن برای جلوگیری از ایجاد جوش را به شما توصیه کند.

همواره بیماران ممکن است با ایجاد لکه های تیره در صورت یا تیره شدن پوست پس از عمل جراحی مواجه شوند. لکه های تیره معمولاً با از بین رفتن التهاب و ورم صورت از بین می رود. برای تسریع در فرآیند درمان این لکه ها، بیماران می توانند از روش های لیزر درمانی استفاده کنند که قیمت و هزینه ای جدا دارد.

در این رابطه برخی از هزینه های غیر مستقیم دیگر نیز وجود دارد که شامل از دست دادن حقوق و مزایای کاری در مدت زمان دور بودن از محیط کار و به دست آوردن سلامتی پس از انجام عمل جراحی است. اگر برای انجام این عمل نیاز به مسافرت دارید، شما باید هزینه سوخت، بلیط هواپیما، رزرو اتاق در هتل، و سایر هزینه های مورد انتظار دیگر در مسافرت را نیز در هزینه درمان خود مد نظر قرار دهید.

پوشش بیمه

بیمه های درمانی معمولاً فقط هزینه انجام عمل جراحی بینی به خاطر اصلاح عملکرد بینی را پوشش می دهند. برخی بیماران می توانند با پرداخت هزینه بیمه ماهانه از این خدمات استفاده کنند. عمل جراحی بینی برای اصلاح عملکرد معمولاً برای بهبود عملکرد تنفسی بیمار انجام می شود. شرایطی که در این نوع عمل جراحی اصلاح می شوند شامل موارد زیر هستند:

 • تنگ شدن دهلیز بینی که در آن دیوارهای جانبی بینی شروع به حرکت به سمت داخل می کنند و به این ترتیب راه تنفس فرد مسدود می شود. در این حالت جراحی اصلاح عملکرد بینی می تواند موقعیت این دیوارهای جانبی را در محل مناسب آنها تثبیت کند و به این ترتیب امکان تنفس راحت را در اختیار بیمار قرار دهد.
 • مخروط داخلی بزرگ در بینی که نیازمند حذف بخشی از بافت داخلی این مخروط است و می تواند در هر یک از دو طرف سوراخ های بینی قرار داشته باشد. این مخروط ها وظیفه تمیز کردن هوا در زمان عبور آن از بینی را بر عهده دارند. زمانی که این مخروط ها بسیار بزرگ باشند، می توانند از عبور هوا جلوگیری و ممانعت کنند. به این ترتیب جراح می تواند اندازه این مخروط ها را کوچک کند تا به این ترتیب امکان تنفس مناسب برای فرد بیمار ایجاد شود.
 • جراحی بینی شکسته
 • انحراف جداره جدا کننده منافذ بینی که در این وضعیت جداره بینی به یک طرف متمایل می شود و به این ترتیب جلوی تنفس صحیح فرد را می گیرد.

برای استفاده از خدمات بیمه برای عمل جراحی اصلاحی بینی، جراح شما می تواند مدارک مورد نیاز را با استفاده از چند روش خاص در اختیار شما قرار دهد. برای مثال سی تی اسکن ناهنجاری های موجود در بینی شما را که برای دیگران قابل مشاهده نیست، نشان می دهد. با استفاده از روش آکوستیک رینومتری می توان از وضعیت داخل بینی بیمار یک تصویر تهیه کرد. از روش رینومانومتری می توان برای تعیین سطح و میزان عبور هوا از سوراخ های بینی استفاده کرد. در برخی موارد، شرکت های ارائه دهنده بیمه خدمات درمانی بیماران را ملزم می کنند که نشان دهند سعی در بهبود مشکلات عملکرد بینی خود با استفاده از سایر روش های درمانی داشته اند. این روش ها می توانند شامل استفاده از آنتی هیستامین ها، تزریق ضد آلرژی، و نیز استفاده از اسپری استروئید باشند.

نتایج عمل جراحی زیبایی بینی: کیفیت مهمتر از هزینه است

به خاطر داشته باشید زمانی که برای انجام عمل جراحی بینی استخوانی برنامه ریزی می کنید، ارزان تر بودن قیمت به معنی بهتر بودن نیست! در این رابطه باید به مسائل با اهمیت تر همچون سلامتی، ایمنی، و کیفیت نتایج حاصل از عمل بینی استخوانی توجه خاص داشت. شما ممکن است تصمیم بگیرید از خدمات ارزان تر یا ارائه شده توسط جراحان کم تجربه تر استفاده کنید، اما انجام این کار می تواند تاثیرات منفی بر نتایج حاصل از عمل داشته باشد و حتی در برخی موارد نتایج نامطلوب در نهایت به همراه داشته باشد. علاوه بر این استفاده از این خدمات می تواند با هزینه های اضافی بعدی برای اصلاح مشکلات احتمالی ایجاد شده پس از عمل همراه باشد. هر چند هزینه و قیمت عمل جراحی بینی می تواند گران به نظر برسد، اما نتایج به دست آمده پس از عمل در صورت موفقیت آمیز بودن می تواند توجیه کننده هزینه پرداخت شده باشد. عمل جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) می تواند ظاهر بینی شما را بهبود بخشد و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. به این ترتیب شما می توانید به نحوی زندگی کنید که در حالت عادی بدون ایجاد تغییرات مورد نیاز، امکان آن برای شما هرگز وجود نخواهد داشت.

قیمت جراحی بینی آقایان و خانم ها به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که در بالا ذکر شدند. برای بررسی دقیق هزینه ها و قیمت ها با پزشک خود تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید برای یک عمل رینوپلاستی موفق کیفیت را فدای قیمت و هزینه ها نکنید تا بتوانید با چهره ی جدید دلخواهتان تا آخر عمر شاد باشید.

درباره ی جراحی بینی بیشتر بدانید

در جلسه مشاوره رینوپلاستی چه چیزهایی گفته می‌شود؟

در جلسه‌ی مشاوره، جراح در مورد مشکل بینی شما و انتظاراتی که از این جراحی دارید سوالاتی می‌کند و پس از آن به شما توضیح می‌دهد که آیا در واقعیت چنین اهدافی با رینوپلاستی محقق می‌شود یا خیر. یک جراح خوب می‌داند که چه نوع رینوپلاستی برای شما مناسب است و با توجه به خصوصیات و ساختار استخوانی چهره شما بهترین انتخاب را انجام می‌دهد. وقتی صحبت به رینوپلاستی می‌رسد، باید تاکید کنیم که یک سایز و یا یک مدل برای همه مناسب نیست – این جراحی کاملا امری شخصی است.

رینوپلاستی چگونه انجام می‌شود؟

رینوپلاستی چگونه انجام می‌شود؟ هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی

رینوپلاستی را می‌توان هم به روش باز و هم به روش بسته انجام داد. در تکنیک باز، یک برش کوچک در داخل و بین دو سوراخ بینی داده می‌شود و پوست بینی عقب کشیده می‌شود تا غضروف و استخوان بینی مشخص شوند. در روش بسته، برشها درون سوراخهای بینی انجام می‌شوند. روش انتخاب شده میزان جراحت و مدت زمان جراحی شما را تعیین خواهد کرد.

بعد از عمل باید انتظار چه چیزی را داشته باشم؟

بعد از عمل باید انتظار چه چیزی را داشته باشم؟ هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی

هنگامی که از حالت بیهوشی در می‌آیید، بینی شما با گاز استریل پانسمان شده است و شما باید از دهان خود نفس بکشید. ممکن است از اسپلینت یا گچ برای محافظت از شکل جدید بینی استفاده شود که البته پانسمان روی همه آنها را می‌پوشاند. احتمالا اطراف چشم‌ها متورم و کبود خواهد شد. این مسئله کاملا طبیعی است و بعد از گذشت یک هفته از بین می‌رود. تورم اکثرا طی دو هفته تا یک ماه برطرف می‌شود و باقیمانده تورم تا یک سال بعد کاملا از بین می‌رود.

چه زمانی گچ بینی باز می‌شود؟

گچ یا اسپلینت معمولا هفته اول بعد از جراحی باز می‌شود و ممکن است کمی درد داشته باشد.

چه موقع می‌توانم نتایج را ببینم؟

بینی شما تا یک ماه و نیم حساس و متورم خواهد بود. به تدریج همانطور که تورم کاهش می‌یابد، شکل واقعی بینی مشخص می‌شود. حدود ۹۰ درصد تورم تا سه ماه پس از جراحی از بین می‌رود و باقیمانده به آرامی تا سال آینده برطرف می‌شود.

خطرات رینوپلاستی چیست؟

حتی اگر بهترین و ماهرترین جراح هم عمل رینوپلاستی را انجام دهد، باز هم جراحی خطراتی با خود دارد. مشکلات بیهوشی خیلی کم پیش می‌آید، اما امکانش وجود دارد. خطرعفونت همیشه با هر گونه جراحی همراه است، البته مسائلی مانند خونریزی و جای زخم هم ممکن است مشکلاتی برای بیمار به وجود آورد.

چه مدت باید قبل از جراحی رینوپلاستی اصلاحی منتظر بمانم؟

اگر رینوپلاستی اولیه برای شما رضایت بخش نبوده است، ممکن است بخواهید برای اصلاح مشکلات زیبایی یا عملکردی مجددا عمل رینوپلاستی را انجام دهید. اکثر جراحان توصیه می‌کنند حداقل یک سال قبل از رینوپلاستی اصلاحی صبر کنید. چون در طی یک سال تورم به طور کامل از بین می‌رود و بافت بینی هم بهبود پیدا می‌کند و نرم می‌شود. جراحی رینوپلاستی اصلاحی پیچیده‌تر و گران‌تر از رینوپلاستی اولیه است و کاری نیست که بتوان به راحتی از عهده آن برآمد.

برای دیدن گالری جدید عکس جراحی بینی کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید.
هزینه و قیمت عمل جراحی زیبایی بینی
۴٫۰۴ از ۶۷ رای
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری
دکتر محمد علی اکبری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن پس از فراغت از تحصیل دوره پزشکی عمومی، عازم کشور آمریکا گردیدند. در آمریکا پس از گذراندن امتحانات مربوطه با کسب رتبه عالی موفق به اخذ مدرک ECFMG و عضویت در نظام پزشکی آمریکا گردیدند. ایشان در آنجا دوره جراحی عمومی را گذراندند و پس از بازگشت به کشور وارد رشته گوش و حلق و بینی شده با رتبه عالی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند و فعالیت خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت متمرکز نمودند. ایشان همچنین دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک صورت و زیبایی بینی را نزد اساتیدی چون دکتر Most در دانشگاه سان فرانسیسکو، دکتر منیک در دانشگاه آریزونا و دکتر پله در دانشگاه رم گذراندند.

470 دیدگاه ها

 1. رویا می‌گه:

  سلام آقای دکتر از اینکه اطلاعاتی مفید در رابطه با هزینه ها در اختیار ما گذاشتید ازتون ممنونم

 2. ناشناس می‌گه:

  عالی بود، ممنون از دکتر اکبری

 3. حسین می‌گه:

  من پیش ایشون رفتم و بینی ام رو عمل کردم و از کارشون راضی هستم

 4. سحر می‌گه:

  آقای دکتر سلام
  درمورد عمل بینی گوشتی٬ برمیگرده؟؟

 5. Ali می‌گه:

  سلام اقایه دکتر …میخاستم بدونم بینی غضروفی رو هر دکتری میتونه در بیاره یا ن

 6. غریبه می‌گه:

  با سلام خدمت شما یه سوال ایا اونهایی که اهدا عضو داشتن هم میتونن جرای پلاستبک انجام بدن و چه خطراتی داره لطفا پاسخ بدید من ۲۴ سالمه و خانم هستم ایا بعدا برای باردار به مشکل بر نمیخورم لطفا پاسخ بدید ممنون میشم خیلی برام مهمه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ممنوعیت خاصی در مورد کسانی که اهداء عضو داشته اند برای راینو پلاستی وجود ندارد. برای بارداری هم در آینده مشکلی نخواهید داشت.

 7. محمد می‌گه:

  مطالب خوبی رو مطالعه کردم متشکرم.

 8. Amanollah می‌گه:

  آقای دکتر سلام
  می خواستم بدانم برای جراحی آیا می توانیم از خارج از ایران هم وقت بیگرم؟
  این عمل شما چند روز طول میکشد؟
  متشکرم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله با ایمیل یا تلگرام با مطب تماس بگیرید.
   برای عمل صبح روز جراحی به بیمارستان یا مرکز جراحی تشریف می آورید و معمولا ۲ ساعت پس از عمل ترخیص می گردید. و پس از یک هفته آتل و بخیه برداشته می شوند.

   • مبینا می‌گه:

    سلام دکتر خسته نباشید،
    من ۱۷ سالم هست و میخوام عمل زیبایی انجام بدم بینی کوچیکی دارم و استخونی اما یه برامدگی دارم میخاستم ببینم هزینه اینک این برامدگی رو فقط بردارم با عمل کامل بینی یکیه؟
    بیمه تامین اجتماعی میتونه پرداخت کنه هزینه رو اگه شکستگی باشه؟
    و اینکه بازگشت داره چون سنم ۱۸ نشده؟

   • شیوا می‌گه:

    وقت بخیر
    ایا امکان مشاوره انلاین برای بیماران خارج از کشور وجود داره؟

    • dr akbari می‌گه:

     سلام
     شما می توانید تصاویر خود را به همراه شماره تماستان را به تلگرام ما بفرستید و به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.
     ۰۰۹۸-۹۱۲-۸۸۵۱۰۵۱

 9. وحید می‌گه:

  سلام به دوستان، تخصص آقای دکتر واسه بینی گوشتی چطوره؟؟؟
  قیمت عمل حدودا چقد میشه؟؟؟

 10. آیلین می‌گه:

  سلام آقای دکتراکبری کارتون عالیه من باحرف دوستان موافقم ولی میگم منم دماغم احتیاج به عمل داره بادستمزدش راه میاید دیگه؟

 11. رها می‌گه:

  درضمن اقایه دکترمن دفترچه بیمه تامینه اجتماعی دارم مشموله بیمه میشم یانه؟؟؟یاکلازیبایی مشموله بیمه نمیشه

 12. Armenak می‌گه:

  سلام. من تو دبیرستان توپ به بینیم خورد از اون موقع یه برامدگی روی بینیم هست. الان ۲۰ سالمه
  بیمم هزینه کل عمل های منو میده اما پول عمل زیبایی رو نمیده. این الان زیبایی حساب میشه یا شکستگی? اگه زیبایی میشه
  میشه تو بیمه شکستگی زد تا هزینشو بیمم بده?

 13. علیرضا می‌گه:

  من بینیم زیاد بزرگ نیست ولی این کارا میشه بازی کردن با خلقت خدا دیگه خود دانی یعنی تو میگی من این بینی که خدا بهم داده نمیخوام تاحالا فکرش کردین گناه بزرگی

  • ایلناز می‌گه:

   پس شما بیمار بشید هم دنبال درمان نمیرید؟!! چون این بیماری از جانب از خداوند هست!! خداوند امکان پیشرفت علم پزشگی رو فراهم کرده

 14. لیلا می‌گه:

  سلام من براعمل مجددوقت میخوام واگه اشکالی نداره هزینه عمل چقدمیشه ممنون ازصبوریتون برای پاسخ به سوالات

 15. محمد می‌گه:

  سلام من دومآه بینیمو عمل کردم کار ایشون واقعا خوب بود دستشون درد نکنه اون هایی که میخوان بینیشونو عمل کنن پیش ایشون عمل کنن مطمعن باشید راضی خواهید بود

 16. مریم می‌گه:

  سوالی داشتم دکتر من فکر میکنم ک پلیپ داشته باشم اگرجراحی پلیپ انجام بدموبعدبخوام ک زیبایی انجام بدم جراحی زیبایی باعث این نمیشه ک تنفسم سخت بشه وفرقی باپلیپ داشتن نکنه؟برای من خیلی مهم هست ک درکنارزیبایی ب راحتی نفس بکشم برای همین مسئله هست ک تا الان اقدام ب جراحی نکردم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا جراحی زیبایی بینی درجهت ارتقاء تنفس و زیبایی به صورت همزمان صورت می پذیرد. بنابراین تفس شما بعد از عمل بهتر خواهد شد. اگرچه در ابتدا ممکن است بعلت التهاب بصورت موقت کمی مشکل تنفس داشته باشید.
   در هر صورت به شما توصیه می گردد بعلل تکنیکی بهتر است هر دو عمل را بصورت همزمان انجام بدهید.

   • سمیه می‌گه:

    سلام جناب دکتر.منم پولیپ و گرفتگی بینی دارم.از وقتی یادم از بینیم نفس نمیکشم درست و بینیم همیشه گرفتس و خروپف دارم.من ۱۰سال پیش پولیپمو عمل کردم ولی یکی دو ماه بعد برگشت و دکتر گفت فورا باید عمل کنم.ب دلایلی عمل نکردم. دو سال پیش دکتر دیگه ای رفتم همینجوری معاینه کرد و گفت نیاز ب عمل نیس باید دارو همیشه استفاده کنی.من مایلم عمل زیبایی انجام بدم.اگه نیاز باشه پولیپ و زیبایی کنار هم.آیا عمل زیبایی باعث بهبود تنفس و بهتر شدن اون میشه؟برداشت من از صحبتتون این بود.و سوال دیگم من ک پولیپ و حساسیت دارم و عطسه های شدید گاهی این خطری نداره برا بعد عمل زیبایی .چون بار اول بعد عملم ک هنوز باند رو بینیم بود عطسه وحشتناکی شب عمل داشتم.ممنونم از راهنماییتون

    • dr akbari می‌گه:

     سلام
     البته شما باید قبل از جراحی درمان دارویی را شروع کنید و تا مدتی بعد از جراحی ادامه دهید. اگر نیاز به عمل جراحی برای بهبود تنفس چه پلیپ و چه انحراف داشته باشید٬ این جراحی معمولا همزمان با عمل زیبایی قابل انجام است و وضعیت تنفسی شما بعد از جراحی بهبود پیدا می کند.

 17. ابراهیم می‌گه:

  سلام.
  در مورد عکس ها لطفا بفرمایید چرا عکس ها کیفیتشون پایینه؟ چرا عکس های قبل از عمل طبیعی هستن و عکس های بعد از عمل آرایش و رتوش شدن؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   علت این است که عکسهای قبل از عمل در آتلیه گرفته می شوند و کیفیت بالاتری دارند و بصورت استاندارد بدون آرایش گرفته می شوند. در حالی که عکسهای بعد از عمل در مطب و با کیفیت پایینتر گرفته می شوند.

 18. faeze می‌گه:

  اقای دکتر ما ک تو شهرایی دور هستیم چطوری میتونیم ازکارتون استفاده کنیم.اومدن ب تهران خودش ی هزینه اس.وهمچنین نبود جاه و مکان

 19. صندلی نیلپر می‌گه:

  راز یک زندگی زیبا این است:
  که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.
  ممنون بابت مطالب خوبتون!

 20. فرهاد می‌گه:

  باسلام تیغه بینی ام سوراخ شده وحفره بزرگی داخل بینی ام بوجود آمده وبینی ام انحراف داره میخواستم بپرسم هزینه عمل جراحی ام چقدر میشه وآیا من میتوانم بینی ام در بیمه تامین اجتماعی هم عمل کنم یانه؟

 21. علیرضا می‌گه:

  سلام اقای دکتر من چطور با شما تماس داشته باشم

 22. خانم میم می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  وقتتتون به خیر
  گالری عکسارو که نگاه میکنم فقط میگم خوشبحال افرادی که پیش شماعمل بینی انجام میدن.چقدرکاراتون عالیه.چقدرطبیعی وخوشگل شدن.حسودیم شد.
  آرزومه بتونم یه روزپیش شمابینیموعمل کنم.
  کاش شهرستانام یه دکترخوب مثل شماداشتن کاش هزینه ی جراحی بینی اینقدرگرون نبود وبیمه بهش تعلق میگرفت.به خدا جراحی بینی برای بعضیاواقعالازمه.
  براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

 23. فائزه می‌گه:

  سلام اقای دکتر میخواستم ادرس مطب رو بپرسم

 24. هاست ویندوز می‌گه:

  بسیار عالی!
  سپاسگزارم بابت زحماتی که میکشید و مطالبی که در سایت قرار میدید.

 25. صدف می‌گه:

  سلام اقای دکتر میخواستم اگه میشه حداقل و حداکثر هزینه جراحی رو بدونم؟؟؟؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   چون نیاز افراد و نوع کاری که برای آنها انجام می شود متغیر است نرخ عمل جراحی شما در هنگام ویزیت و مطابق با تعرفه های مصوب وزارت بهداشت تعیین می گردد.

 26. آزاد می‌گه:

  با سلام
  بنده ۲ سال پیش عمل انحراف انجام دادم متاسفانه افتادگی بینی پیدا کردم
  در ضمن بینی بنده استخوانی و عقابی شکل هست.
  با توجه به اینکه بنده شهرستان میباشم امکان ارسال عکس از بینی و نتیجه برای عمل زیبایی وجود داره ؟ ممنون

 27. آقای لام می‌گه:

  آیا صورتی که چاق باشد و عمل جراحی بینی صورت بگیرد بعد از لاغر شدن صورت، شکل بینی با توجه به فرم صورت بزرگتر دیده می شود ؟ برای اینکه چنین اتفاقی نیفتد چه کار می کنید؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   سایز بینی با توجه به وضعیت فعلی ٬ نوع مشکلات موجود و اجزای ثابت صورت شما مثل چشمها تنظیم می گردد و چاق و لاغر شدن تاثیر چندانی روی آن ندارد.

 28. امیرحسین می‌گه:

  آقای دکتر سلام
  من یکبار عمل جراحی زیبایی پیش دکتر … انجام دادم ولی راضی نیستم من بخوام یکبار دیگه عمل کنم شما انجام میدید؟ و …
  تشکر

 29. مختاری می‌گه:

  با سلام دکتر من فوتسالیست هستم و میخواهم عمل زیبایی بینی انجام دهم بعد از عمل ایا میتوانم بازی کنم یا نه

 30. سمانه می‌گه:

  سلام آقای دکتر من میگرن دارم وسردردم میزنه به استخوان بینیم.یعنی همیشه همراه با سردرد ،درد استخوان بینی هم دارم ،ممکنه بعدعمل زیبایی درد بینیم بیشتر بشه؟؟چون من واقعا تحمل ندارم ریسک کنم بعد دردم بیشتربشه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   با توجه به زمینه میگرن شما و اینکه سیر پس از جراحی در افراد متفاوت می باشد٬ در این مورد توصیه می کنم نظر پزشک نورولژیست ( متخصص مغز و اعصاب) خود را بپرسید.

 31. فرامرز جباری می‌گه:

  آقای دکترسلام
  خسته نباشید.من کارمندارگان دولتی ام.خاستم بدونم قسطی هم عمل میکنید؟ مشکل مالی دارم.ساکن خوزستانم اماتعریف کارشمارا خیلی شنیدم.بعدش انشاله دعوتت میکنم روستامون جای باصفاییه بامردم خونگرم وآریایی

 32. سعید می‌گه:

  سلام. من می خوام انحراف بینی و زیبایی را با هم عمل کنم لیفت صورت و پروتز گونه هم میشه با بینی عمل کرد؟

 33. Mohammad می‌گه:

  سلام
  خسته نباشید.
  اگر عمل جراحی بینی انجام دهم می توانم کشتی بگیرم؟

 34. فرانک می‌گه:

  سلام آقای دکتر من ۲سال میخوام عمل کنم اما بخاطر پایین بودن فشارخونم خانوادم نمیزارن.آیا فشار پایین برای جراحی خطر داره؟

 35. P.z می‌گه:

  سلام دکتر.یه دختر ۱۶ ساله هستم .بینیم از نظر شکل استخوان خوش فرم و سربالاس ولی گوشتیه. فرم بدی گرفته.رشدشم کامل شده.جراحی لازمه یا راه حل های دیگه ای هم هس؟

 36. امیرحسین می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر.
  یک سوال داشتم.
  نامزد من میخواهد عمل زیبایی بینی انجام دهد.بنا به شنیده هاش که میگن عمل زیبایی بینی انجام بشه موقع زایمان به مشکل بر میخوره و مجبور میشه سزارین کنه.
  آیا این حرف صحت داره و فردی که عمل انجام داده هنگام زایمان دچار مشکل میشود و بینی ایشون دچار تغییرات و یا حتی ترکیدگی میشود؟
  ممنون میشم پاسخ بدهید

 37. حسام می‌گه:

  سلام عرض می کنم ٬ از خداوند منان براش شما سلامتی ارزو میکنم ٬یک سوال برای من پیش اومده که چند درصد از هزینه عمل زیبایی بینی را می توان به درمان اختصاص داد و بیمه شامل ان میشود..!؟ ممنونم جناب دکتر

 38. ل می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  ممنون از مطالب خوبتون
  من دختری ۱۶ ساله هستم. با بینی استخوانی٬ میخواستم ببینم سنم این امکان رو میده که تابستون امسال عمل کنم؟؟

 39. آتریسا می‌گه:

  سلام ببخشید علت اینکه بعضی بینی ها بعد عمل نا متقارن میشن و یه سوراخ بینی از اونیکی بزرگتره چیه… من میخوام عمل کنم اما میترسم نامتقارن شه بینیم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   نا متقارن شدن سوراخهای بینی بعد از عمل به عوامل زیر مرتبط است:
   ۱. اگر قبل از عمل سوراخهای بینی شما نا متقارن باشد٬ قطعا جراح سعی می کند شکل و اندازه سوراخهای بینی را به هم نزدیک کند. ولی گاهی با توجه با ساختار سه بعدی و پیچیده بینی این عمل کار بسیار شاقی است و ممکن است مقداری از عدم تقارن باقی بماند. این عدم تقارن ممکن است در عمل های بعدی اصلاح گردد.
   ۲. اگر سوراخهای بینی شما قبل از عمل کاملا مشابه هم هستند یکی از عوامل زیر باعث عدم تقارن سوراخها می شود
   الف: اگر جراح هنگام باز سازی اسکلت و غضروفهای بینی شما تقارن را رعایت نکند و یا به دلایلی نتواند این تقارن را بوجود بیاورد.
   ب: اگر دو طرف بینی شما پوست بصورت غیر قرینه برداشته شود.
   ج: اگر زخمهای شما هنگام جوش خوردن به صورت غیر قرینه جوش بخورند.

 40. ایوب می‌گه:

  سلام دکتر خسته نباشید
  من خواننده ام عمل بینی روی صدام تاثیرنمیذاره؟
  بعدمیشه هزینه عمل رو قسطی داد؟؟

 41. مسلم می‌گه:

  سلام اقای دکتر بنده بینیم رو باید عمل کنم چون قوز داره . میشه یه دکترخوب تو اهواز معرفی کنید.ممنون

 42. محسن می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من انحراف بینی دارم و داخل بینیم همیشه خشکه وقتی کاغذ دستمالی میکنم داخل بینی یکم خون میبینیم، سوراخ بینی سمت راستمم کوچیکتره چیکارکنم دکتر؟

 43. آرش طایی می‌گه:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای دکتر اکبری عزیز خسته نباشید .
  آقای دکتر من پسری ۱۸ ساله هستم ، ، بینی ام بزرگ و گوشتی یا استخوانیه،
  پدرم کارمند بانک ملت است . خاستم بدونم قسطی هم عمل میکنید؟
  مشکل مالی دارم.ساکن اصفهانم اماتعریف کارشمارا خیلی شنیدم…
  ضمنا دکتر عمل گوشی استخوانی برمیگرده ؟!
  ایا توی سن ۱۸ مناسب میشه عمل کرد یا زوده ؟!

  • dr akbari می‌گه:

   با سلام به شما دوست عزیز
   قسطی هم عمل نمی کنیم اما قراردادی با بانک ملت داریم که به متقاضیان جراحی٬ وام و تسهیلات تعلق می گیرد.
   پس از جراحی بینی شما هیچوقت به حالت اول بر نمی گردد.
   بعد از ۱۶ سالگی جراحی زیبایی بینی بلامانع است. البته در دختر خانمها کمی زودتر هم می شود جراحی را انجام داد.

 44. شکوفه شفیعی می‌گه:

  سلام و خسته نباشید. من نوک بینیم پایینه. یعنی زمانی که میخندم میاد پایین. تیغه بینیم صافه و در کل به جز این مورد افتادگی با بینیم مشکلی ندارم. میخوام بدونم میشه بدون اینکه به تیغه دست زده بشه و یه عمل جراحی کامل صورت بگیره فقط این نوک افتاده اصلاح بشه؟ ممنونم

 45. melody می‌گه:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من بینی کوچک و خوش فرمی دارم فقط میخوام نوک بینیمو بالا ببرم و ایراد دیگه ای نداره
  میخواستم بدونم هزینه اش دقیقا چقدر میشه و روش طبیعی برای بالا بردن بینی هست یا نه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله امکان جراحی شما وجود دارد و می شود بینی شما را طبیعی درآورد.
   هزینه ها بعد ازویزیت و معاینه بینی شما تعیین می شوند

 46. علیرضا می‌گه:

  با عرض سلام
  اقای دکتر من بینیم در نوجوانی انحراف پیدا کرده به طوری که شکل کلی بینیم از قرینه بودن در امده و با مراجعه پزشکان مختلف فرمودند که پولیپ خفیفی هم دارم و نظریکی از پزشک ها این هست که حدودا شش ماه تا یک سال بعد از عمل این شکل انحراف گونه برخواهد گشت و به طور کل بی حوده خواهد بود
  می خواستم لطف بفرمائید نظرتان را درباره عواقب بعد از عمل و بازگشت شکل قبلی را برای یه همچنین بینی رو بدونم

  باتشکر از توجه و صبوری شما
  شادکام و پیروز باشد

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   البته بینی وقتی انحراف داشته باشد مشکلترین بینی برای عمل کردن از نظر تکنیکی می باشد. ولی در اغلب مواقع می توانیم انحراف را بطور کامل از بین ببریم یا درصد آنرا بطور قابل ملاحظه ای کاهش دهیم.

 47. محمد می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر
  چند تا سوال داشتم
  ۱ بعد از عمل تا چه مدتی باید بینی بسته باشد ؟
  ۲ بعد از عمل بینی درد شدید هم میگیرد ؟
  ۳ مشکلی بعد از عمل پیش نمیاد از نظر تنفس ، عطسه کردن ، یا هر مشکل دیگه ای ؟
  ۴ من شهرستان هستم ولی از تهران خیلی دور نیسم از طریق تلگرام میشه عکس بینیمو بفرستم و از هزینه ها باخبر بشم ؟
  .ممنون میشم اگر پاسخ بدید .

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ۱ بعد از عمل تا چه مدتی باید بینی بسته باشد ؟ بعد از یک هفته پانسمان برداشته و بخه ها کشیده می شود
   ۲ بعد از عمل بینی درد شدید هم میگیرد ؟ اغلب خیر
   ۳ مشکلی بعد از عمل پیش نمیاد از نظر تنفس ، عطسه کردن ، یا هر مشکل دیگه ای ؟ گاهی ممکن است مشکل یاد شده در روزهای ابتدایی بعد از عمل وجود داشته باشد که قابل درمان هستند.
   ۴ من شهرستان هستم ولی از تهران خیلی دور نیسم از طریق تلگرام میشه عکس بینیمو بفرستم و از هزینه ها باخبر بشم ؟ در مورد بینی شما اظهار نظر می گردد ولی قیمتها فقط پس از ویزیت و معاینه بینی شما و بصورت حضوری اعلام می گردد.

 48. فرهاد می‌گه:

  با سلام من سال ۹۰ جراهی بینی انجام دادم که متاسفانه از ابتدای امسال بین دو بینی یعنی قسمتی که عینک روی بینی میمونه بنده دچار حذف چربی شده بینیم بطوریکه با دست کامل قابل لمس هستش استخوان انتهای بینیم میخواستم ببپرسم آیا امکان تزریق چربی هست و شماهم این کارو انجام میدین و چقدرهزینه داره

 49. sardar ahmadi می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  نوک بینی من خیل پایین وپهن است امکان بالا بردنش هست؟

 50. sahar می‌گه:

  سلام اقای دکتر.بینی من انحراف تیغه داره .. پلیپ هم دارم .ایا میشه فقط جراحی زیبایی کنم ؟؟یا باید پلیپ و انحراف برطرف بشه تا جراح زیبایی کنم؟؟
  و بینیم گوشتیه اگه از دستگاه آیدان استفاده کنم کوچیک میشه؟؟یا اینکه آیدان تاثیری نداره؟؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما می توانید جراحی زیبایی و پلیپ را همزمان انجام دهید.
   دستگاه هایی نظیر آیدان هیچگونه مبنای علمی ندارند٬ و توصیه نمی گردند.

 51. سارا می‌گه:

  سلام آقای دکتر.من دو ماه پیش عمل کردم بینیم گوشتی بود و شکستگی داشت اما فقط شکستگیش برطرف شده و ظاهرش هنوز پهن و گوشتیه. ممکنه ورم داشته باشه؟ همه میگن دیگه بیشتر از این کوچیک نمیشه.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بیشتر بینی های گوشتی قابلیت کوچکتر شدن را بصورت قابل ملاحظه ای دارند. نمونه های فراوانی را در سایت می توانید ببینید.

 52. کاربر می‌گه:

  سلام آقای دکتر من سابقه جراحی باز قلب دارم که در ۷ سالگی بوده و متولد ۶۸ هستم آیا می‌تونم مشکل انحراف بینیم رو با جراحی زیبایی حل کنم و آیا خطری نداره.

 53. اسی می‌گه:

  سلام آقای دکتر عزیز، بینی من در کودکی دچار شکستگی شد و بعداز اون همیشه آبریزش بینی دارم و همینطور یه برآمدگی روی بینیم هست حالا سئوال من از خدمت شما اینه که آیا با جراحی علاوه بر برآمدگی بینیم آبریزش بینیم هم قابل درمان هست یا خیر ؟
  با تشکر فراوان از شما

 54. azix می‌گه:

  سلام …اقای دکتر ایا زیر سن قانونی مثلا ۱۷ و با رضایت والدین عمل میکنین؟

 55. Mohammad می‌گه:

  سلام برای افرادی مثل من که در ایران نیستن چطوری میشه روند عمل و بعد عمل ؟
  ممنون میشم اگه در این بابت هم اطلاعاتی بدید

 56. Zohreh می‌گه:

  سلام آقای دکتر ببخشید من ۲۶سالمه بعضی وقتا ک استرس میگیرم تپش قلب پیدامیکنم آیا میشه با این شرایط بینیمو جراحی زیبایی بکنم؟

 57. mahsa می‌گه:

  سلام ببخشید آقای دکتر گفتید که آزمایش خون هم گرفته میشه اگه کسی کم خونی داشته باشه یا ضعیف باشه عمل براش مشکلی نداره؟

 58. مهنا می‌گه:

  سلام من ۱۷سالمه و کنکوری هستم
  میخوام سال ۹۶بینیم رو عمل کنم
  به نظرتون به درسم لطمه وارد نمیشه؟
  حدودا چقدر وقت میبره که کاملا خوب شم؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما یک تا دو هفته بیشتر نقاهت ندارید ولی با توجه به استرسهایی که جراحی ها زیبایی بعضا دارند توصیه می شود جراحی را بعد از کنکور انجام دهید.

 59. علیرضا اکبری می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من ۱۶ سالمه ایا بنده هم می تونم عمل بینی داشته باشم یا باید بعد دو سه سال عمل کنم؟؟؟
  و ایا عمل زیبایی بینی عوارضی داره یا نه؟؟؟

 60. نرگس صاحب اختیاری می‌گه:

  سلام آقای دکتر. روز به خیر. خواهر من بینی گوشتی دارد و یکسال و نیم پیش عمل کرده ولی نتیجه دلخواه نگرفته. یعنی بینیش هنوز بزرگ به نظر میرسه. بیست و پنج سالشه. اگر به شما مراجعه کنه؛ شما عمل ترمیمی را براش انجام میدین؟ با توجه به اینکه یکی از پزشکان گفتن که باید غضروف از دنده هاش برداشته بشه.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله عمل ترمیمی انجام می دهم. معمولا نیاز به برداشتن غضروف نیست و اگر لازم باشد از گوش بر می داریم و در مواقع نادری نیاز به غضروف دنده می باشد.

 61. امین می‌گه:

  سلام آقای دکتر من چند سال پیش تصادفی داشتم که باعث شد غضروف بینی ام بشکنه و یک تورفتگی از نیم رخ نمایان بشه ولی استخوان نشکسته و ضمنا در تنفس هم دچار مشکل شدم.یکبار هم عمل کردم ولی بدون شکافتن پوست روی بینی که فقط کمی تنفسمو بهتر کرد.
  آیا میشه به حالت قبلیش برگردونم؟هزینش چقدر میشه؟در ضمن بیمه تکمیلی هسنم میشه ازش استفاده کنم؟

 62. گلی می‌گه:

  سلام،
  جناب دکتر من ایران زندگی نمیکنم و بهار برای ۳ هفته میام و تصمیم دارم عمل زیبایی روی بینی ام انجام بدم. میخام بدونم آیا میتونم توی این ۳ هفته کارهاشو انجام بدم؟ وآیا بابت چک آپ و مراقبتهای بعد عمل به مشکلی برنخواهم خورد؟
  ممنونم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله٬ جراحی شما امکان پذیر است. شما می توانید از طریق تلگرام مطب هماهنگی های لازم را بطور کامل انجام دهید که در ابتدای ورودتان به ایران جراحی شما انجام شود. و تا پایان اقامتتان در ایران تحت نظر باشید و هنگام بازگشت وضعیت مناسبی داشته باشید..

 63. و.ق می‌گه:

  با سلام…اقای دکتر من دختری ۲۶ ساله هستم…بینی م بزرگ نیست…مشکل تنفسی ندارم…شکستگی نداره…اسیب ندیده…استخوانی نیست…گوشتی نیست…فقط از فرمش بدم میاد…فقط عمل زیبایی میخواد…میخواستم ببینم ایا میشه خیلی طبیعی عمل کرد؟ ممنون اقای دکتر.

 64. حمید می‌گه:

  سلام
  آقای دکتر من بیماری dvt دارم و یکبار سکته کردم ۳۵ سال دارم روی بینی یک برآمدگی دارم راهنمایی کنید

 65. ناشناس می‌گه:

  سلام دکتر
  بینی من دوره ابتدایی موقع بازی یه ضربه خورده و از همونجا یکم کج شده و بینیمم میشه گفت گوشتیه.با توجه به اینکه یه سینوزیت خفیفی هم دارم میتونم عمل جراحی رو بینیم انجام بدم و میشه هردو رو باهم انجام داد؟و اینکه هزینه مربوط به اون شکستگی رو بیمه میده یا همش رو خودم باید بپردازم؟
  قبلا از راهنمایی شما ممنون و سپاسگزارم

 66. محمود می‌گه:

  سلام دکتر اخرین وقت عمل قبل از عید کی میشه .ایا تو تعتیلات عمل می کنید

 67. Sepide می‌گه:

  سلام دکتر من ٢ بار بینیم رو عمل کردم اما هنوز از فرمش راضی نیستم هردوبار هم پیش یک دکتر بوده که به نظر من اهمیتی ندادن الان میخوام یک مقدار قوس به بینیم بدم واینمه از در برو استخوان بالای غضروف بینیم پهنه میخوام کاملا به شکل عروسکی باشه برای مراجعه پیش شما هزینه ترمیمی گرفته میشه از من یا رینوپلاستی.ممنون

 68. مهتاب می‌گه:

  سلام اقای دکتر من از پایین که به بینیم نگاه میکنم یکی از سوراخای بینیم کوچیک و یکی بزرگ هست و به طرف راست مایل شده آیا ین انحراف بینی هستش؟
  آدرس وتلفنتونو میشه بزارید

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله ممکن است مربوط به انحراف بینی باشد.
   آدرس: تهران ،فرمانیه، نرسیده به چهارراه پاسداران، جنب بیمارستان فرمانیه، ساختمان پالازو، پلاک ۱۸، طبقه اول، واحد ۲
   ۰۲۱-۲۲۲۸۳۰۰۰

 69. shirin می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  آقای دکتر من پولیپ بینی دارم . یک مقدار تو دماغی صحبت میکنم و البته شبها موقع خواب با مشکل نفس کشیدن مواجه میشم
  دکتر که رفتم گفت به مرور زمان اگر عمل نکنم دچار میگرن میشم و سر دردهای شدید
  الانم هر بوی ک به مشامم میاد دچار سردرد میشم
  لازم ب ذکر ۱ بار بینیم شکسته دوران کودکی البته خوشبختانه دکتر خیلی خوبی استخوان بینی جا نداخت و جوش خورد
  شکل وظاهر بینیم شبیه عمل کرده هاس
  میخواستم بدونم با عمل پولیپ تو ظاهر بینیم تاثیر داره ؟
  با تشکر

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   عمل پولیپ بینی به تنهایی تاثیری در ظاهر آن ندارد. ولی با علائمی که می فرمایید احتمالا درمان دارویی به شما کمک می کند نه عمل جراحی.

 70. معین می‌گه:

  دکتر جان ممنون‌میشم‌اگر این‌سوال رو هم‌جواب بدید که میشه بینی رو طبیعی درست کرد نمیخوام خیلی معلوم باشه و آیا مشکل تنفسی برای کسی که ورزشکار باشه پیش‌نمیاد

 71. z.n می‌گه:

  یه سوال داشتم دکتر بینی من ضربه دیده و یه شکستگی کوچیک پیش اومده میخواستم بدونم سن عمل برای این شرایط دقیقا چند سالگی هست و من الان ۱۵سالمه.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بعد از شکستگی تقریبا ۲ هفته برا ی جا اندازی آن زمان دارید. بعد از آن باید عمل جراحی زیبایی بینی انجام دهید. که برای دختران بعد از ۱۴ سالگی و برای پسران بعد از ۱۶ سالگی قابل انجام است.

 72. Mobina می‌گه:

  سلام آقای دکتر من یه دختر ۱۷ ساله هم و بینیم کمی گوشتیه و چرب حموم ک میرم بینیم کمی کوچیک میشه و بعد یک روز بزرگ دوباره من باید چیکار کنم ایا عمل لازمه یا کوچیک میشه بینیم فقط چربه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بنظر می آید بتوانیم با جراحی به شما کمک کنیم. و می توانید برای ویزیت و مشاوره تشریف بیاورید تا دقیقتر شما را راهنمایی کنم.

 73. m می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  من کشتی گیر هستم و شایند چند بار بینی م شکستگی و ضرب خوردگی داشته و پولیپ و انحراف بینی دارم
  آیا بعد از عمل میتونم این ورزشو ادامه بدم با توجه به اینکه احتمال ضربه زیاده؟

 74. رضا می‌گه:

  سلام
  من پسر ۲۱ ساله هستم
  در ۱۰ سالگی با بینی از بارفیکس افتادم و بینیم به طرز فجیعی شکست و کج شد. در همون سن یک عمل انجام دادم که کجی بینی رو تا حد زیادی تونست جبران کنه اما با این حال هنوز هم تیغه ی بینیم کمی انحراف داره و یکمم قوز بینی دارم و همیشه احساس میکنم دماغم پره. به نظر شما الان میشه دوباره عمل کرد و اگر میشه ایا زیبایی محسوب میشه یا نه؟ ینی از خدمات بیمه میتونم استفاده کنم؟

 75. سارا می‌گه:

  سلام.
  من دختری ۳۰ ساله هستم.سال ۸۷ یه بار عمل کردم.بینیم گوشتیه.ولی اصلا راضی نیستم.من شهرستان هستم اینجا دکتر رفتم گفته باید از غضروف گوشت بردارم و راستش ظاهراً نگران بود که خوب دربیاد. خودمم خیلی از نتیجه ش میترسم.شما ممکنه راهنماییم کنین. آیا براتون عکس بفرستم؟ و اگه برای عمل بیام تهران تا چند روز باید اونجا بمونم؟

 76. محسن می‌گه:

  سلام اقای دکتر خداقوت میگم بهتون.بنده تو شهرستان زندگی میکنم میخواستم ببینم اگ بیام مطبتون چقد طول میکشه به بنده نوبت عمل بدید و مطلب دیگ اینک از زمان عمل تا مرخص شدن چقد طول میکشه و بعد مرخص شدن بازهم لازم است که دوباره مزاحمتون بشیم؟.ممنون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا به بیمارانی که مشکل زمانی دارند کمک می کنیم که در اسرع وقت کارشان انجام بگیرد. عمل یک روزه انجام می پذیرد و معمولا یک هفته بعد نیاز به مراجعه مجدد می باشد. البته بیمارانی که بتوانند مراجعه کنند را تا یکماه هر هفته ویزیت می کنیم.

 77. رضاکشاورز می‌گه:

  سلام اقای دکتر من سرکار دماغم ضربه دید با انبر اهنی ودماغم خون اومد وتا مدتی درد داشت وبینیم غوز پیدا کرد وهردوسورا خ بینیم کیپ گرفته شده وزشت هم شدم آیا بینی من شکسته است ؟؟؟

 78. Mohamad می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید .من ۱۶ سال دارم و بینی گوشتیه و تو بلوغم اگه الان عمل کنم بعد یه مدت احتمال داره دوباره رشد کنه یا به حالت قبلی برگرده؟؟؟؟؟؟

 79. مهدی می‌گه:

  سلام
  ببخشید عملتون درد هم داره ؟من به اندازه کافی اتاق عمل رفتم و واقعاً میترسم.

 80. زیبا ملکی می‌گه:

  سلام آقای دکتر با توجه به اینکه من شاغل هستم اگر جراحی زیبایی انجام دهم چه مدتی نمیتونم سرکار برم و اینکه تا چه مدتی باید بینی بسته باشه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما بعد از جراحی به یک هفته استراحت در منزل نیاز دارید و بعد از این مدت اسپلینت و بخیه های شما برداشته می شود و تا یکماه نیاز به چسب زدن دارید.

 81. زهرا می‌گه:

  سلام ببخشید می خواستم بدونم هزینه ی عمل بینی برای کسی که در کودکی شکاف لب داشته البته الان درمان شده و فقط عمل مجدد بینی مانده است چند میشود؟؟؟

 82. مریم می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید من ۲۱ سالمه و میخوام با یه بار عمل مشکلات بینیم حل بشه و شهرستان هستم وسخته برام که تا تهران بیام و نظر تون رو بدونم درمورد عمل بینیم بینی من مشکلات زیادی داره ایا امکانش هست عکس ارسال کنم تا نظرتون رو بگید

 83. شاهین می‌گه:

  با سلام
  اقای دکتر ایا خرخر درمان قطعی دارد ؟؟

 84. بهمن می‌گه:

  با سلام و عرض ادب من آریان هستم
  جناب آقای دکتر من ۵ سال پیش بینی گوشتی خود جراحی و کو چکش کردم ولی دو باره بینی من بزرگ شده البته نه به بزرگی قبل من از پزشک قبلی که از دوستان بود و استاد یار دانشگاه در قسمت گوش و حلق و بینی هم بود خواسته بودم که بینی را کوچکترش کند و به فرمی که من میخواهم حدالامکان در آورد ولی او آنطور که خود تر جیه دادعمل کرد
  حال پر سش من از شما اینست که آیا در صورت امکان پزشکی آیا شما بینی مرا آنطور که من میخواهم عمل میکنید؟
  چون معمول بر اینست که دکتران میگویند بینی جدید باید به صورت فرد بخورد و طبیعی بنظر بیاید ولی برای من تنها آنچه را که میخواهم در آینه ببینم مهم است ( کوچکترین بینی ممکنه که نکش کمی به سمت بالا باشد)

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ما معمولا برای جراحی ۲ اصل را در نظر می گیریم. اول اصول فنی و حرفه پزشکی را که مطابق آن نباید سلامت بیمار تحت تاثیر قرار بگیرد. و دوم خواست بیمار را. معمولا فصل مشترک این دو در جلسات ویزیت مورد بحث قرار می گیرد و در صورت توافق طرفین جراحی انجام می پذیرد.

 85. علی می‌گه:

  سلام آقای دکتر من سه سال پیش عمل زیبایی بینی انجام دادم و متاسفانه یک طرف از بینی من فرو رفته شده و برام سخته که دوباره زیر تیغ عمل جراحی برم آیا راه حلی براش وجود دارد؟ باتشکر

 86. haniye می‌گه:

  سلام اقای دکتر من ساکن المان هستم و برای عمل زیبایی لازم هست که ایران بیام. سوال من اینه که عمل چه مدت زمان نیبره و من چه مدت باید تحت نظر دکتر باشم؟ از چه سنینی اجازه عمل دارن؟ و ایا میتونم از اینجا تناس بگیرم و قرار ملاقاتی رو تنظیم کنم؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   حداقل یک تا دو هفته بعد از جراحی لازم است تحت نظر باشید. ولی ترجیحا اگر یک ماه بتوانید تحت نظر بمانید بهتر است. معمولا بعد از ۱۶ سالگی ما می توانیم عمل جراحی را انجام بدهیم. اگرچه برای خانمها کمی زودتر ( بعد از ۱۴ سالگی) جراحی امکان پذیر است. شما می توانید با از طریق تلگرام مطب و یا ایمیل هماهنگی های لازم را برای جراحی به عمل آورید.

 87. مهلا می‌گه:

  سلام اقای دکتر، من خیلی دوست دارم بینی ام را عمل کنم اما میترسم مثلا اطرافیان میگن فلانی رفته عمل کنه بینیشو رفته توی کما و از اینجور حرفا در ضمن مشکل سینوزیت زیاد دارم زمستون ها هم به مشکل تنفسی بر میخورم بخاطر سینوزیتم میشه راهنماییم کنید

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   عوارضی مانند رفتن به کما پس از عمل جزو عوارض بیهوشی می باشند که بسیار بندرت پیش می آیند. تا کنون بیماران من چنین مشکلی نداشته اند. در مورد سینوزیت می توانید به مطب مراجعه کنید تا درمان مناسب برای شما صورت گیرد.

 88. ش م می‌گه:

  سلام
  ۱۶ سال دارم و بینی ام استخوانیه … میخواستم بدونم با توجه به اینکه ساکن شهرستان هستم ، چه مدت باید تهران حضور داشته باشم (حداقل زمان ممکن) تا چک آپ و جراحی و سایر فرایند های بعد عمل صودت بگیره؟

 89. فرناز می‌گه:

  سلام
  میخواستم بپرسم اگر بخوام وقت عمل بگیرم چه مراحلی داره؟ زود وقت می دین ؟ و اینکه بینی گوشتی که سر آن شیار داره راحت عمل میشه؟ جوری که طبیعی به نظر برسه؟ عکس هام را می تونم توی تلگرام یا ایمیل بفرستم؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   میخواستم بپرسم اگر بخوام وقت عمل بگیرم چه مراحلی داره؟ زود وقت می دین ؟ معمولا در فروردین و اردیبهشت سریعتر می توانیم وقت عمل بدهیم.
   اینکه بینی گوشتی که سر آن شیار داره راحت عمل میشه؟ جوری که طبیعی به نظر برسه؟ بینی با مشخصانی که شما می فرمایید معمولا نتایج خوبی دارد و می توان آنرا بسیار طبیعی در آورد.
   عکس هام را می تونم توی تلگرام یا ایمیل بفرستم؟ شما می توانید تصاویرتان را از طریق تلگرام یا ایمیل ارسال بفرمایید.

 90. مهسا می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  بینی من استخونی و نسبتا بزرگ هم هست،و از بچگی در اثر ضربه کج شده،و الان که ۲۰ سالم شده واضح شده این انحراف،
  آیا بعد از عمل به حالت قبلش بر میگرده؟
  ضمن اینکه میخوام عمل زیبایی هم بکنم همزمان امکان پذیر هست؟

 91. نيما می‌گه:

  با سلام. بنده بینیم در کودکى شکست. و باتوجه به شکستگى شدید هم استخوان بالاى بینى من و هم غضروف نوک بینیم شکستگى شدید داره و انحراف شدیدى هم داره. از سال ها قبل هم دچار سینوزیت شدید هستم (تقریبا تمام سینوس هام درگیرن) و دکترا مىگن حتما باید اندوسکوپى کنم. حالا سه تا سوال داشتم یکى اینکه با توجه به این شکستگى شدید بینى من چقدر امکان بهبود هست؟ دوم اینکه آیا میشه عمل جراحى زیبایى و اندوسکوپى رو با هم انجام داد و نتیجه لازم حاصل میشه؟ سوم اینکه اگر بخوام اندوسکوپى و جراحى زیبایى رو جدا انجام بدم اصلاح انحراف داخلى بینى با اندوسکوپى انجام میشه یا جراحى زیبایى؟ چون به من گفتند باید انحراف بینیت در جراحى اندوسکوپى اصلاح بشه تا سینوزیتت کامل رفع بشه. با تشکر فراوان از شما.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   برای بررسی میزان نتیجه نیاز به معاینه و بررسی وضعیت فعلی شما هست. هر دو عمل همزمان قابل انجام است و معمولا ارجح همین است. عمل انحراف بینی شما در صورتی که بخواهید اعمال بینی را به شکل مجزا انجام دهید. قابلیت گنجاندن در هر دو عمل را دارد.

 92. حسن پزشکی می‌گه:

  سلام سال نو مبارک آقای دکتر
  من روز ۲۴ اسفند ۹۵ حدود ۱۵ روز پیش ضربه محکمی به بینی من خورده طوری که از هر دو حفره بینی کمی خون اومد و حفره سمت چپ بینی گفته و در آینه مشخصه که غضروف میانی از قسمت ابتدای بالا انحراف پیدا کرده اما از بیرون هیچ تغییری بینی من نکرده آیا این مشکل رو میشه بدون عمل جا انداخت؟ و آیا شما زحمت این کارو به عهده می گیرید؟ تشکر.

 93. امیر می‌گه:

  سلام
  من قبلا برای انحراف بینیم عمل کردم و طی جراحی تیغه بینیم سوراخ شده
  آیا میتونم بدون افزایش قطر سوراخ عمل زیبایی انجام بدم؟

  ممنونم

 94. حسین می‌گه:

  با سلام خدمت دکتر اکبری.ببخشید دماغ من شکستگی داره تقریبا سه بار شسکته بخوام برای عمل زیبایی اقدام کنم بیمه میتونه هزینه شکستی رو کاهش بده.توضیحات بالا شفاف بودن ولی من درست متوجه نشدم.
  درضمن شهرستان هستم و زمان برام خیلی مهمه و اگ بتونم بدون اینکه ب مطب بیام و امادگی های اولیه رو انجام بدم خیلی خوب میشد.
  با سپاس فراوان

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بیمه تکمیلی بخشی از هزینه های عمل شما را که مربوط به قسمت درمانی و نه زیبایی باشد پرداخت می کند.
   برای هماهنگی های قبل از عمل لطفا با مطب تماس بگیرید.

 95. مجید می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  من در حدود ۱۰ سال پیش چندین بار بینیم شکسته
  الان میخواستم ببینم هزینه حدودی جراحی بینی شکسته چقدر میشه؟ و اینکه ایا بیمه تامین اجتماعی این جراحی رو قبول میکنن که مزاحم شما بشیم؟
  و اگر قبول میکنن چند درصد از هزینه رو پرداخت میکنن؟

  ممنون اگه جواب بدید

 96. میثم می‌گه:

  با سلام و عرض ادب
  جناب آقای دکتر بنده با مشکل انحراف بینی، خر و پف و سینوزیت همراه بوده و بینی بنده عقابی شکل می باشد که به این دلایل دچار مشکلات تنفسی و در نهایت سردردهای میگرنی نیز می شوم، لطفا بفرمایید از شهرستان چه مدت زمان می برد می برد تا عمل های بنده بهمراه زیبایی انجام بگیرد و آیا این جراحی ها بصورت همزمان میتواند بشکل موفق و برگشن ناپذیری انجام بگیرد؟ و هزینه این عمل حدوداً چه مبلغی می شود؟

 97. کیوان می‌گه:

  سلام ، ،آقای دکتر ممنون بابت توضیحات کافیتون .من مشکل انحراف و زیبایی دارم.فقط برای ماهایی که مشکل پرداخت نقدی و یکجا کل هزینه ها رو داریم تسهیلاتی دارید(دفترچه تامین اجتماعی داریم)؟!

 98. m.s.g می‌گه:

  سلام
  من ۱۳ سالمه و انحراف بینی دارم و خیلی رو این موضوع حساسم.
  سنم برای عمل مناسبه ؟
  هزینه اش چقدره ؟
  بیمه شامل جراحی انحراف میشه ؟

 99. ف می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما آقای دکتر می خواستم بپرسم عمل بینی من فقط زیبایی می باشد وهیچکونه مشکلی ندارد آیا با داشتن بیمه تکمیلی می شود درصدی از هزینه ها راشامل بیمه نمود با تشکر

 100. محمدی می‌گه:

  سلام پدر من پولیپ داره حدود دو ساله از دهان نفس میکشه الان طوری شده آلژی شده همش زیر اکسیژن میره میخاستم ببینم چقد هست هزینه عمل پدرم بیمه دانا داره چکار باید کنیم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   با توجه به اینکه جراحی بینی ایشان درمانی محسوب می شود. از بیمه تکمیلی برای پرداخت هزینه ها می توانید استفاده بفرمایید و شما باید فرانشیز را طبق تعرفه بیمه تکمیلی بپردازید.

 101. سارا می‌گه:

  سلام
  آقای دکتر اکبری ممنون می شم اگر بفرمایید چند سال تجربه جراحی زیبایی بینی را دارید؟

 102. مممممممم می‌گه:

  سلام چرا بعضی ها بعد از عمل بینی هایشان باید سال بعد هم دوباره عمل کنند

 103. الهه می‌گه:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید.من ۴ ماهه بینیمو مل کردم طرف چپ بینیم فرورفته شده ولی طرف رلست استخونیه.نیمرخ طرف استخونی خوبه ولی نیمرخ طرفی که فرورفته هست قوز داره. از روبرو هم قسمت فرورفتگی باعث دتیکه دیده شدن بینیم میشه. با عمل ترمیمی میشه درست کرد؟ قسمت فرورفته باچی پر میشه؟ عمل سختیه؟

 104. سحر درویش وند می‌گه:

  سلام اقای دکتر روزتون بخیر می خواستم ببینم که من پولیپ دارم می تونم از بیمه استفاده کنم و بینیمو جراحی کنم چون از نظر مالی یکم برایم مشکل هستش و بینیم شکستگی هم داشتم

 105. amir می‌گه:

  سلام اقای دکتر من بینیم یکم انحراف داره میخاستم بدونم ایا به مرور زمان امکانش هست که انحرافش بیشتر شه؟

 106. لیلا می‌گه:

  سلام آقای دکتر،من مشکل خاصی ندارم،البته قصد دارم در آینده بینیمو عمل کنم،ان شاالله که بتونم توسط شما این کارو انجام بدم..راستش از اینکه شما این همه با حوصله کامنتهارو خونده وجواب میدین فوق العاده خوشحالم ومتشکر..
  ان شاالله همیشه سلامت وموفق وسرافراز باشید.

 107. فریبا می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر اقای دکتر من فرم بینیم و دوس دارم کمی گوشتیه ولی راضیم تنها چیزی ک الان اذیتم میکنه از چهار پنج سال پیش سمت راست بینی و لبم کج شده مث حالت کسی ک سکته میزنه ی سمت صورتش میره اون حالتی…تیک عصبیم دارم گاهی اوقات احتمال میدم بخاطر همونه ک ی سمت صورتم اینجوری شده…حالا میخوام بدونم عمل کنم این مشکل .حل میشه لبامم از حالت کجی در میاد ؟؟؟؟؟؟

 108. Mobin tgv می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  دماغ نوع گوشتی رو میشه خوب عمل کرد؟؟؟

 109. معصومه می‌گه:

  سلام وقت بخیر اقای دکتر من ۱۸سالو ۵ماهم هست بینم دست انداز داره پماد یا دارویی وجود نداره که بخوام اینو برطرف کنم یا حتما باید عمل کنم؟؟؟!!!!!
  بینیم خودش متناسب صورتم کوچیک هست اگه عمل کنم میشه ی نخود تو صورتم
  ولی بخاطر این دست اندازا رنج میبرم خیلی

 110. Fateme می‌گه:

  سلام آقاى دکتر من ١۶ سالمهو دخترم و تیغه دماغم کج شده. یک سال پیش هم افتادم و بینیم فکر میکنم شکست چون کج شد و برآمدگى پیدا کرد. حالا اگه بخوام عمل زیبایی هم باهاش داشته باشم هزینش زیاد میشه ؟تقریبا چقدر میشه ؟

 111. parisa می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  من ۱۶ساله ام و استخوان بالای بینیم بسیار خوش فرم و بدون هیچ قوزی نشان داده میشه فقط قسمت پایین بینی حالت گوشتی و نازیبایی رو به خود گرفته
  خانواده اظهار نظر کردن بخاطر سن بلوغه و تا ۲۰سالگی درست میشه چون خواهرمم همینجوری بوده ولی حالا بینی زیبایی داره و باتوجه به اقوام ک عمل جراحی داشتن گفتن که بینی گوشتی بعد از عمل زیبا نمیشه…!
  آیا درسته؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   نتایج بینی گوشتی ما اغلب بسیار خوب است. اگر چه من در مورد کوچک شدن بینی شما تا ۲۰ سالگی با شما موافق نیستم ولی شما می توانید تا آن زمان منتظر بمانید.

 112. غزل می‌گه:

  سلام خسته نباشید .من خیلی نیاز دازم که بینیم رو عمل کنم ولی فوق العااااده از عمل و محیط بیمارستان میترسم . نمیدونم چیکار کنم .میشه بهم کمک کنید؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا این ترس در افراد وجود دارد ولی معمولا سیر بسیار ملایم تر از آنچه تصور می شود طی می گردد.و اغلب بیماران حتی هیچ دردی پس از جراحی ندارند.

 113. parastesh می‌گه:

  سلام دکتر خسته نباشید میخواستم بدونم این قرار دادی ک انجام شده با بانک ملت برای وام دهی ب متقاضیان لازم به چه شرایطو مدارکی است ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری دراین زمینه بدید ک شبه ها از بین بره و اینکه بانک کل هزینه جراحیو شامل وام میکند یا بخشی از اون رو ,
  خیلی ممنون از اطلاعاتتون

 114. بهرام می‌گه:

  ببخشید آقای دکتر بینی من هم کجه و هم استخون داره میخواستم بدونم اگه عمل کنم چند روز باید استراحت کنم و سر کار نروم؟و بعد عمل کبودی دور چشم هم مشاهده میشه؟ممنون

 115. رسول می‌گه:

  سلام دکتر
  من رسول هستم دانشجوی دکتری مدیریتی لطفا جهت هماهنگی برای معاینه و مشاوره شماره تماستون رو لطف میکنین.

 116. مهدی می‌گه:

  سلام جناب اقای دکتراکبری خسته نباشید.من بینبم به علت پلیپ انحراف داره میخواستم ببینم اگه عمل زیبایی کنم بیمه تقبل نمیکنه هزینش رو. شما میتونید بزنید عمل شکستگی بینی که بیمه هزینش رو قبول کنه؟هم بیمه ی تامین اجتماعی دارم هم بیمه ی تکمیلی دی sos باتشکر

 117. محمد حسین می‌گه:

  سلام ببخشید اقای دکتر اکبری
  یک سوأل داشتم من در سن ۵سالگی تصادف کردم ودماغ من شکست واون موقع چون کوچیک بودم گفتن وقتی رشد بدنی کامل شد باید عمل کنه الآن میخواستم عمل کنم هزینش میخواستم بدونم چند میشه.

 118. حمید می‌گه:

  سلام اقای دکتر میخواستم بدونم هزینه عمل بینی گوشتی از بینی های استخونی کمتره و شنیدم بعد ۱ سال بینی گوشتی بعد عمل خودشو نشون میده درسته

 119. @ می‌گه:

  سلام..بینی من باریک و بزرگ هستش ، میخواستم بدونم با عمل درست میشه؟ممنون میشم جواب بدید

 120. شهریار می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  میخاستم بدونم من بیشتر موقع ها نمیتونم با دماغم نفس بکشم یعنی کیپ میشه مخصوصا تو هوای گرم؟
  با عمل خوب میشه یا داروییه مشکلم؟
  دوره درمان چند روزه خوب میشه

 121. محمد اميدي می‌گه:

  سلام اقای دکتر،عمل زیبایی بینی و اتوپلاستی گوش رو میشه یکجا انجام داد؟

 122. mn می‌گه:

  سلام
  من بینی استخوانی دارم از طرفیم نمیخوام بعد عمل خیلی تو چشم یا به اصطلاح مشخص باشه که عمل زیبایی انجام دادم
  امکانش هست که بعد عمل بینی طبیعی دیده شه؟

 123. سنا می‌گه:

  با سلام
  طول مدت بیهوشی برای جراحی زیبایی بینی حدودا چه قدر می باشد؟

 124. negar می‌گه:

  سلام اقای دکتر من ۱۷ سالمه و دخترهستم و مشکل قوز بینی دارم میخواستم بدونم اگه امسال تابستان عمل کنم مشکلی برای درس خواندنم ک کنکوری هستم و درسام سنگینه ایجاد نمیکنه خیلی ممنون میشم پاسخ بدید.

 125. ویدا می‌گه:

  سلام
  من بینی ای پهن و گوشتی دارم و میخام ک کوچک و جمع و جور بشه
  عمل جراحی بینی درد زیادی داره؟
  و تا چه مدت باید بخیه روی بینی بماند؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   من جراحی بینی های گوشتی را انجام می دهم و نتایج آن معمولا بسیار خوب و قابل قبول می باشد. معمولا درد پس از جراحی مختصر است. وشما تا یک هفته بخیه خواهید داشت.

 126. سلام وقت بخیر دکتر جان شما کدام بیمارستانها و کلینیک ها عمل انجام میدین؟؟ ی سوال دیگه اینکه بینی ک شکستگی داره حتماً باید عمل زیبایی شه یا امکانش هست ترمیم شه

 127. White می‌گه:

  سلام دکتر
  من ۲۶ سالمه میخوام بینی مو جراحی کنم. دیابت نوع ۱ دارم ولی a1c های دو ساله اخیرم در محدوده نرمال بوده آیا مجاز به عمل هستم ؟

 128. پاکدل می‌گه:

  سلام جناب دکتر ، وقت شما بخیر
  میخواستم بپرسم شما بغیر از مطب تو کدوم بیمارستان عمل میکنید باتشکر

 129. حسین می‌گه:

  سلام دکتر وقتتون بخیر میخواستم بدونم بینی گوشتی قابل عمله یا نه ؟ اگه عمل میشه چقد احتمال داره موفقیت آمیز باشه و چقد احتمال داره ک عوارض داشته باشه

 130. علی می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من ۱۵سالم هست و در حدود ۱۲سالگی تصادف کردم و بینی ام شکست و همون وقت بهش تو جه نکردیم ولی الان خیلی بینی بزرگ شده میخواستم ببینم چقدر هزینه عمل و آیا در این سن میتونم بینی ام رو عمل کنم

 131. سعيد می‌گه:

  سلام آقای دکتر اکبری خسته نباشید . من بینیم گوشتی هستش تو دیده . با یک طرف بینیمم نفس میکشم همیشه و یک طرفش بسته هستش ، حالا میخوام عملش کنم ، این ترسو دارم که میگن بینی های گوشتی برگشت پذیرن و اینکه چون مشکل تنفسیم دارم و بیمه نیروهای مسلح میتونم از بیمه هم کمک بگیرم ؟ ممنون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بینی های گوشتی اگر با روش مناسب عمل شوند برگشت نخواهند داشت. مشکل تنفسی شما هم همزمان برطف خواهد شد. در مورد بیمه بسته به شرایط بیمه ای شما ممکن است هزینه قسمت درمانی شما را پس از عمل به شما برگردانند .

 132. ایناز می‌گه:

  سلام .
  میخواستم بدونم یه سری از این التهابات کوچیکی ک معمولا تیره هستن و نوک بینی هستند بعد از عمل رفع میشه؟
  و اینکه من تینیجرم و ممکنه اگه اواخره ۱۷ سالگیم عمل کنم اون التهابات بیشتر شه؟
  ممنون.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   من دقیقا متوجه سوال اول شما نشدم. ولی در صورت پس از ۱۶ سالگی و در خانمها حتی پس از ۱۴ سالگی عمل جراحی زیبایی بینی قابل انجام می باشد.

 133. پریسا می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من بینیم گوشتی هست دنبال دکتر خوبم ک سایت شما رو دیدم فقط میشه هزینه تقریبی عمل رو بگین یا اگ امکانش باشه عکس بینیم رو بفرستم تا هزینه تقریبی رو بفرمایین
  و در ادامه اینکه چند وقت بعد نوبت عمل میدین

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   هزینه ها پس از ویزیت و معاینه و بررسی شرایط بینی شما اعلام می گردند. در صورت شما می توانید تصاویر خود را برای اظهار نظر از طریق تلگرام مطب ارسال بفرمایید.
   ۰۹۱۲۸۸۵۱۰۵۱

 134. عیسی می‌گه:

  سلام خسته نباشی دکتر با عرض ادب
  من بینیمو دوهفته پیش پزشک دیگری عمل کردم موقعی که چسب روشه ظاهرش خوبه ولی موقعی که میخوام چسبو عوض کنم انگار حالت مصنوعی داره ایا این بخاطر ورمه؟ با تشکر منتظر جواب شما هستم

 135. Aliakbar می‌گه:

  با سلام خدمت آقای دکتر
  آقای دکتر من ورزشکار هستم، کشتی فرنگی کار میکنم، منتهی دماغ عقابی شکل دارم، میتونم عمل کنم با توجه به این که ورزش هم میکنم؟ بعد از عمل تا چه مدت نمیتونم ورزش کنم؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید ?

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ما بعد از ۶ ماه از عمل جراحی اجازه ورزش سنگین را می دهیم. ولی برای ورزشهایی که درگیری دارند و احتمال ضربه به بینی وجود دارد توصیه به عمل تا زمانی آن ورزش را ادامه می دهید نمی شود.

 136. شقایق می‌گه:

  سلام اقای دکتر. من بینی گوشتی دارم و ۱۸ سالمه. میخواستم ببینم اگه بینیم عمل کنم طبیعی میشه؟

 137. Elmira می‌گه:

  با سلام خدمت آقای دکتر
  من دختر ۲۱ ساله هستم.بینی کوچیکی دارم که به خاطر زدن عینک هم روس سپتوم بینی ام یک قوز کوچیک درست شده هم نوک بینی ام مقداری افت کرده.البته از بچگی تنفس از راه بینی برام مشکل بود و صدا دار نفس میکشیدم و سینوزیت هم دارم.آیا این امکان وجود داره که بینی من کاملا طبیعی عمل بشه در حدی که کسی متوجه نشه جراحی انجام دادم؟

 138. yeganeh می‌گه:

  سلام
  آقای دکتر من خیلی دوسدارم بینیمو عمل کنم اما واقعا خیلی ام میترسم،میخواستم بدونم این ترس مشکلی تو بیهوشی و عمل ایجاد نمیکنه؟؟یا دارویی هست ک بشه استرسمو کم کنه؟؟
  ممنون

 139. سارا می‌گه:

  باسلام خدمت شما
  بینی من هم انحراف داره و هم عقابی شکل است. اما از لحاظ تنفسی خداروشکر مشکلی ندارم. می خوام عمل زیبایی انجام بدم.این عمل در یک مرحله انجام میشه?

 140. مرادی می‌گه:

  با عرض سلام و ادب خدمت شما
  دکتر جان بنده در عرصه دوبله و گویندگی مشغول به کار هستم سوالی که از شما داشتم اینه که ایا عمل جراحی زیبایی بینی میتونه روی تن صدا تاثی داشته باشه یا به عبارتی باعث تغییر صدا بشه؟
  مرسی

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا خیر تاثیر سوئی روی صدای شما نخواهد داشت. بخصوص اگر عمل جراحی بینی بیشتر با هدف ارتقاء و حفظ راه هوایی بینی انجام شود.

 141. امین می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  بینی من یه بینی گوشتی و پهن هست با یه انحراف شدید
  ایا میشه برای این بینی کاری کرد?

 142. mobin .. می‌گه:

  سلام آقای دکتر من ۱۹سالمه و بینی من استخوانیه در۹سالگی شکسته شد و یک هفته بعدش عمل شکستگی انجام دادم و اون ک هیچ تغییری نکردم بعدشم به مرور زمان جای شکستگی بیشتر رشد کرده است ویکمم انحراف دارد آیا در این سن مشکلی نیست عمل زیبایی انجام بدم؟ممنون مرسی

 143. Armin می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من بینیم نزدیک به دوبار شکشته و دومین بار که شکست یه انحرافی هم توش به وجود اومد که به همین دلیل نمیتونم خوب از مجرای سمت چپ نفس بکشم خواستم بپرسم الان مثداری از هزینرو بیمه پرداخت میکنه یا نه؟
  چون هم واسه زیباییه و هم واسه تنفس

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   اگر بیمه تکمیلی داشته باشید می توانید از آن جهت پوشش هزینه های قسمت درمانی خود استفاده بفرمایید البته نه قسمت زیبایی عمل جراحی.

 144. یوسف می‌گه:

  سلام اقای دکتر من ۱۸سالمه دانشجوهسم درشهرستان نایین بینیم استخونی و گوشتی و از نیم رخ کجه هیچ شکستگی نداره ولی مثل عقاب میمونه اگر عمل کنم چون تهران نیستم برای مراقبت بعد از عمل و مشاوره چیکار کنم تهران هیج جایی هم ندارم به نظرتون چیکار کنم میتونم بیام پیش شما

 145. M می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر و خسته نباشید
  میخواستم ببینم سما خدمات پوستی هم انجام میدید ؟
  میکرودرمی و میکرو نیدلینگ
  و اینکه اول باید خدمات پوستی انجام بشه بعد بینی یا برعکس ینی اگر یکیشون اول باشه موقع انجام بعدی مشکلی واسه پوست یا بینی که اول بوده پیش نمیاد؟
  ممنون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله٬ درمانهای پوستی هم برای شما در مرکز ما قابل انجام می باشد. و تقدم و تاخر آن بسته نیاز شما و نوع درمان هنگام ویزیت تشخیص و تعیین می گردد.

 146. Neda می‌گه:

  سلام
  دکتر من انحراف بینی دارم روشی هست که بتونم انحرافم را جراحی کنم که به ظاهر بینی صدمه ای نخوره یعنی جراحی بسته باشه امکانش هست ایا؟

 147. ازاده می‌گه:

  سلام و روز بخیر
  من دوبار بینیما توسط یک پزشک عمل کردم ولی متاسفانه بار هم خوب نشده . مشکل دارم . الان اگر بخوام دوباره جراحی کنم هم از نظر هزینه مشکل دارم و هم می ترس . به نظر شما باید چه کار کنم؟

 148. احسان می‌گه:

  سلام.خسته نباشین
  اقای دکتر یسوال داشتم.خواستم بگم که بینی من هم شکسته و هم یخورد نیاز به زیبایی داره.خواستم بدونم با یکبارعمل انجام میشه یا عمل بیشتری میخواد؟؟

 149. أيهان می‌گه:

  سلام:
  من ۳۲ سالم هست،در سال ۸۵ بخاطر انحراف ستون فقرات (اسکولیوز) ریه ام مورد جراحی قرار گرفته،بخاطر این بیماری در نفس کشیدن یه خورده مشکل دارم،تصمیم دارم که بینی ام رو جراحی زیبایی کنم،نظر شما در این مورد چیست؟آیا در آینده مشکلی پیش نمیاد؟و…

 150. mousavi می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  ببخشید اقای دکتر من ۲۵سال سن دارم و دو بار جراحی بینی داشتم
  ولی از جراحی های انجام شده رضایت ندارم
  میخواستم بدونم مشکلی برای جراحی سوم نیست؟

 151. آشنا می‌گه:

  سلام ممنون از صبر و حوصله شما
  من بینی کاملا استخوانی و عقابی همراه با شکستگی کوچکی در روی آن هستم و از نمای جلو باز است حفره های بینیم هم کشیده هست و میخوام گردتر شود سوال من از شما اینه که آیا این مشکلات در یک جلسه برطرف میشه و دوم در مورد منافذ بازی که روی پوست بینی ام دارم یا با جراحی بینی این مشکل برطرف میشه ؟و سوال آخر اینکه آیا امکان جراحی بینی و ترمیم سوراخ پرده گوش همزمان وجود داره یا نه؟ ممنون

 152. مجتبی می‌گه:

  سلام وقت بخیر آقای دکتر
  من ۲۷ سالمه ارتودنسی انجام دادم ۴ ماهه میخواستم ببینم میتونم عمل زیبایی بینی انجام بدم تو این مدت

 153. محمد می‌گه:

  با سلام خدمت شما بینی من یک بار شکسته و استخون بینیم شکل ظاهری بدی پیدا کرده امکانش هست بشه از بیمه استفاده کنم یا نه اگه میشه چه بیمه پاسخگو هست

 154. نیما می‌گه:

  سلام من بینیم ۵سال پیش شکسته و عمل کردم اما نه زیبایی اما الان قسمت بالایی بینیم تو رفته هست بیمه تکمیلیه هزینه رو پرداخت میکنه؟
  سنم ۱۶ساله میتونم عمل کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید؟

 155. چیکا می‌گه:

  با عرص سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم بینی گوشتی بعد از عمل به تزریق احتیاج داره؟ من شهرستان هستم ایا میتونم قبل اینکه برای معاینه بیام در تلگرام عکس بینیم رو بفرستم و بفرمایید تقریبا چقد هزینه داره؟

 156. mohadese می‌گه:

  سلام آقای دکتر من بینیم گوشتیه واز نیمرخ کوچیکه ولی از تمام رخ بزرگه و به اصطلاح کوفته ای میخواستم بدونم اگر عمل کنم بد نمیشه?برگشت نداره?هزینش حدودا چقدره

 157. sara می‌گه:

  سلام روزبخیر
  اقای دکتر من دچار بیماری آسم خفیفم و هراز گاهیم از اسپری استفاده میکنم میخواستم بپرسم که ایا میتونم عمل بینی انجام بدم؟و این که اگه قرار باشه از شهرستان بیام و شما زحمت این عملو بکشین میتونم راحت برگردم خونه؟یا باید چند روزی تهران بمونم؟

 158. ترگل می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید آقای دکتر، من ناراحتی قلبی دارم و میخوام بینیمو عمل کنم، میخواستم بپرسم بینیمو عمل کنم حین عمل برام مشکل پیش نمیاد

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا در شرایطی مانند شما ما نظر متخصص مربوطه ( در مورد شما متخصص قلب ) را می پرسیم.
   که پاسخ آنهاسه حالت دارد:
   ۱. اجازه عمل می دهند
   ۲. اجازه نمی دهند
   ۳. شرایطی را که در آن امکان عمل وجود دارد مثلا با مصرف داروی خاصی یا … را اعلام می کنند.
   و ما مطابق نظر آنها عمل می کنیم.

 159. ف . ا می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من۳۱سالمه بینی گوشتی دارم تاحالا عمل نکردم از عمل بینی و بیهوشی ترس دارم دوست دارم بینی عمل کنم …
  میشه بگین بعداز عمل بینی صدا تنفس میده یانه؟؟؟اینو چند نفر بینی عمل کرده پرسیدم گفتن بینی تنفس صدا میده

 160. محمد امين می‌گه:

  سلام اقای دکتر من ۱۶ سال دارم . یه برامدگی رو بینیم دارم و یکمم داره بینیم انحراف پیدا میکنه ایا باید بزارم سنم برای عمل ۱۸ بشه یا مهم نیس

 161. ندا می‌گه:

  سلام به شما و روزتون بخیر
  آقای دکتر من دماغم گوشتی بود و در سال ۹۳ عمل کردم من میخام دوباره عمل کنم نه اینکه راضی نباشم راضی هستم ولی پره های بینیم گوشتیه و طبیعی دراوردن و تو عکس بزرگ دیده میشه ..حالا موندم پیش دکتر قبلیم برم یا پیش شما کاراتونو دیدم مورد پسندم بود

 162. کورش می‌گه:

  سلام وقتتون بیخر
  آقای دکتر بینی من استخوانیه و عضروف نوک بینیم سالمه ۲ دفعه دچار شکستگی شدم میخواستم بپرسم بعد عمل اگر باز هم دچار شکستگی بشه امکان عمل مجدد هست یا نه؟ و اینکه بعد هر عمل دوره استراحت چند وقته؟

 163. fatima می‌گه:

  سلام جناب دکتر من۲۳ سالمه ودیابت نوع ۱ دارم آیا میتونم عمل بینی انجام بدم؟

 164. بهنام می‌گه:

  با سلام و عرص ادب خدمت جناب دکتر
  من یه سوال از خدمتتون داشتم بینی من انحراف داره و میخوام عمل زیبایی انجام بدم ولی میترسم که بعداز بیهوشی دیگه به هوش نیام آیا همچین چیزی وجود دارد؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   این احتمال وجود دارد ولی بسیار ناچیز است. به تقریبا به همان میزان که ممکن است هنگامی که از عرض خیابان می گذرید. با اتوموبیلی تصادف کنید.

 165. Tayebe می‌گه:

  سلام اقایه دکتر توروخدا جوابمو بدید
  من دماغم از رو برو هیچ مشکلی نداره.فقد از نیم رخ غضروف داره و یکم هم به طرف پایینه.میخواستم بپرسم اگه عمل کنم دماغم خوب در میاد؟
  ینی بهتر میشه یا بدتر؟؟و اینکه ۱۸ سالمه…

 166. کریم می‌گه:

  سلام اقای دکتر اکبری :
  یک سوال داشتم خدمتتان. من شهرستان هستم سن من بالای ۵۰ سال هست وازبچگی مشکل شکل بینی دارم آیا بااین سن هم می تونم جراحی بینی انجام بدم .ممنون میشم پاسخ بفرمایید

 167. کریم می‌گه:

  سلام اقای دکتر اکبری خسته نباشی .سوالم اینه که من سنم بیش از ۵۰ ساله می تونم عمل بینی انجام بدم وموفقیتش چقدر هست .باتشکر

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله در این سن هم می توانید جراحی را انجام دهید و نتیجه هم خوب است . ولی در هر صورت این را باید در نظر داشت که فابلیت ترمیم بدن در سنین پایینتر بیشتر است.

 168. لیلا می‌گه:

  سلام آقای دکتر یک سوال داشتم من بینی گوشتی دارم که فرم بدی هم داره و میخوام عمل جراحی کنم با این اوصاف من میتونم با بیمه تکمیلی که دارم کارم پیش ببرم ؟؟

 169. علی می‌گه:

  سلام
  بینی من تاحدودی بزرگ ودراز وسوارخ بزرگ داره ولی تیغه ی اون کوتاهه میشه اونو کوچک وسوراخاشو تنگ کرد

 170. نوید می‌گه:

  ببخشید یک سوال سینوس و پولیپ اگه عمل شود ایا برگشتی دارد ممنون

 171. roya می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید بینی من کشیده است و مشکلی به اون صورت نداره فقط یک قوز کوچک روی بینیم بوجود اومده که از بچگی بوده .و حالت نیمرخ حالت بدی نشون میده.از عمل جراحی خیلی میترسم میخوام بدونم ایا امکان این هست که این قوز بینی من بدون عمل برطرف بشه و حالت طبیعیی پیدا کنه .شنیدم روشی هست که ؤل تزریق میکنن ایا این روش به مشکل من کمک میکنه؟ و آیا ماندگار هست یا نه؟ ممنون میشم اگه بهم پاسخ بدین

 172. آرش می‌گه:

  سلام آقای دکتر.وقت بخیر
  بنده حدود سه سال پیش بینیم رو عمل کردم و متاسفانه بر خلاف دلخواه خودم بینیم رو بصورت عروسکی عمل کرد.جدای از ظاهر بینی بنده از سه سال پیش تا الان مشکل آبریزش بینی و گرفتگی بینی دارم.ینی این مشکلات بعد از عمل بینی بوجود اومد برام.هر بارم رفتم پیش دکتر میگفتن که آلرژیه.در صورتیکه قبل از عمل همچین مشکلی نداشتم.قبل از عمل سینوزیت و انحراف تیغه بینی داشتم و بیشتر بخاطر این مساله عمل کردم ولی حالا واقعا پشیمون هستم که عمل کردم.اکثر دوستام میگن که بعد از عمل تو دماغی صحبت میکنم..سوراخهای بینیم رو هم تنگ کرده و بنده علت گرفتگی بینی رو همین مورد میدونم.خواستم بدونم با عمل مجدد میشه شکل بینی رو بصورت طبیعی کرد که از حالت عروسکی بیاد بیرون؟همچنین میشه مشکل تنفسی و گرفتگی بینی رو حل کرد؟واقعا کلافم کرده آقای دکتر.هر روز گرفتگی و آبریزش بینی و عطسه های مکرر.سپاسگذارم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   امکان جراحی بینی شما و تبدیل آن به یک بینی طبیعی وجود دارد. و بخشی مشکل شما آلرژی است که از قبل از عمل وجود داشته و ظاهرا بعد از عمل تشدید شده است و نیاز به درمان دارویی دارد.

 173. داود می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من میخوام عمل زیبایی بینی انجام بدم ولی واقعیتش یه نگرانی دارم که فرم صورتم حالت مردونگیش را از دست بده یعنی میترسم سربالایی بشه چون سربالایی بیشتر به خانمها میاد

 174. زرین می‌گه:

  با سلام و عرض خدا قوت.
  من ۳۶ ساله هستم و ۱۱ سال پیش بینی گوشتیم رو عمل کردم. از پروتز در نوک بینی استفاده کردن. اما بینی من سال به سال بزرگتر و بد شکلتر از اولش شد. پوستش ضخیم تر شده. سوراخهای بینیم خیلی کوچیک هستن، و پره های ینیم بجای حالت گرد دارای خط مستقیم عمودی هستن که روی بزرگتر جلوه دادن بینیم اثر گذاشته و همچنین دو خط چین و چروک در امتداد پره بینی بصورت عمودی تشکیل شده که انگار بخاطر سنگینی بینیم با به چپ و راست خوابیدن این چروکا ایجاد شده به مرور.
  مشکل اصلی من به جز ظاهر نازیبا، کیپ بودن متوالی بینیم هست بطوریکه مجبورم هر دو سه ساعت یه بار بینیم رو تخلیه کنم و دریچه داخلی ینیم حتی در حالت کاملا تخلیه شده موقع دم و بازدم کمی عمیق انگار وکیوم میکنه و نیمه بسته یا کامل می بنده. چندتا سوال داشتم از خدمتتون
  ——————————-
  ۱٫ با توجه به شرایطی که نوشتم آیا امکان بهبود وضعیت تنفس و همینطور زیبا سازی و کوچک کردن بینی برای من وجود داره؟
  ۲٫ با توجه به اینکه من شاغل و ساکن خوزستان هستم و مشکل مرخصی گرفتن طولانی و همینطور اسکان در تهران رو دارم، برای جراحی ترمیمی پیش شما چند روز باید تهران باشم؟ امکان ادامه روند رسیدگی بعد از عمل در خوزستان هست؟
  ۳٫آیا عکس و سیتی اسکن را می توان برای صرفه جویی زمان در خوزستان تهیه کرد و زمان معاینه حضوری آورد؟
  ۴٫ صورت من از ناحیه گونه و پایین آن دچار افتادگی شده امکان زیبا سازی صورت همزمان با این عمل برای من وجود دارد؟
  ——————————-
  با سپاس

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ۱٫ بله امکان جراحی زیبایی و کوچک کردن بینی شما وجود دارد.
   ۲٫ معمولا شما نیاز به مراجعه حد اقل دو نوبت ویزیت بعد از عمل به فاصله یک هفته از هم را دارید.
   ۳٫بهتر است سیتی اسکن را تهیه کنید ولی امکان تهیه عکس در همان روز در تهران وجود دارد.
   ۴٫ امکان جراحی گونه بطور همزمان وجود دارد.

 175. Selin می‌گه:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  بینی من در کودکی شکسته وچون همانطور جوش خورده تیغه بینیم کج شده وانحراف داره و سوراخ سمت راس تنگ تر از سوراخ سمت چپ می باشد وتنفسم یکم مشکل داره به علاوه درقسمت نوک بینیم غضروفش هم جابجاشده وحالت کجی پیدا کرده بنظر شما درصورت عمل هزینه عمل رو بیمه تامین میکنه یانه

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   اگر فقط عمل درمانی انجام دهید و ظاهر بینی هیچ تغییری نکند بیمه تکمیلی هزینه شما را می پردازد. اگر بخواهید عمل زیبایی انجام دهید و ظاهر بینی هم اصلاح گردد می توانید جراحی را انجام دهید و بعدا هزینه بخش درمانی را از بیمه خود دریافت نمایید.

 176. شيدااا می‌گه:

  سلام
  ببخشید من نمیخام بینیم رو عمل کنم به نظرم خوبه
  فقط میخاستم یکم کناراش جمع تر شه
  همچین چیزی امکان داره؟؟

 177. فرهاد می‌گه:

  سلام آقای دکتر من مبتلا به سرطان مغز استخوانAML هستم آیا در صورت نرمال بودن CBC میتونم جراحی بینی انجام بدم ؟

 178. mrym می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید…من دختر هستم و ۲ ماه دیگه ۱۶ سالم کامل میشه بینی ام هم گوشتیه…میتونم عمل زیبایی انجام بدم یا بینیم رشد میکنه؟خطری نداره؟

 179. Ras می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  من ۲۰ سالمه بینی من در بچگی احتمال میدم یکبار شکسته باشه و الان برامدگی روش ایجاد شده…نوک پهن داره تقریبا..من دارم خواننده میشم از این میترسم که روی صدام تاثیرمنفی بذاره ..ایا این احتمال هست؟من دانشجوی فیزیوتراپی دانشگاه تهران فقط اهل ارومیه هستم ،بعد عمل تا چند روز باید تهران بمونم؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بعد از عمل مشکلی از نظر خوانندگی ندارید ولی بینی شما ممکن است کمی بزرگتر در بیاید. شما یک هفته بعد از عمل نیاز به ویزیت دارید.

   • Ras می‌گه:

    سلام..با عرض معذرت
    من متوجه نشدم یعنی از لحاظ زیبایی بدتر میشود؟میتونم عکس بفرستم و نظر بدید؟…من خیلی تحقیق کردم توی اینترنت و به شما رسیدم…واقعا برام مهمه نظر شما هم از این نظر که ایا زیبایی بینی من نتیجه مثبت میده ؟…وهم اینکه هزینه اش چقدر میشه ؟(فقط هزینه عمل نه دارو و…)

    • dr akbari می‌گه:

     سلام
     خیر بهتر می شوید و بینی از قبل از عمل کوچکتر می شود ولی ممکن است پره ها را نسبت به حالت عادی کمتر جمع کنیم. برای هزینه باید ابتدا ویزیت شوید و وضعیت بینی شما بررسی گردد.

 180. سجاد می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  من بینی ام قبلا شکسته و چند ساله نمی تونم راحت نفس بکشم و در ضمن آسم خفیف هم دارم
  و چند ساله که حس بویایی و چشایی رو از دست دادم
  آیا بعد عمل بینی حس بویایی و چشایی بر میگرده یا نه ؟
  ممنون از شما

 181. میلاد. می‌گه:

  جناب آقای دکتر با عرض سلام و ادب و ممنون به خاطر پاسخگویی شما
  پسری سی و چهار ساله هستم. بینی گوشتی بزرگی دارم و فکر کنم مشکل انحراف تیغه داخلی هم داشته باشم. حقیقتش مزاحم شدم برای چند پرسش. اول آنکه آیا برای بینی گوشتی بزرگ عمل جراحی توصیه می شود یا خیر و احتمال زیبا شدن بینی در این حالت چند درصد است؟ خطرات و آسیب هایی مانند مرگ در حین عمل، تشنج در عمل و بعد از آن، ایجاد سردردهای دوره ای، ایجاد مشکل تنفسی و مشکل در خوابیدن، ایجاد گوشت اضافه و برگشت بینی به حالت قبلی و… که گاهاً در جراحی ها ایجاد می شود چقدر است. سوال سومم این است که متوسط هزینه عمل جراحی و درمان شخصی با شرایط بنده چقدر است. می بخشید سوالهای بنده مفصل بود ولی شاید اینها پاسخ مراجعان دیگر به این صفحه هم باشد و البته حضرتعالی به پرسشهای صفحه با محبت پاسخ داده بودید. ممنونم.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ۱- بسیاری از بینی‌های گوشتی نتایج بسیار خوبی پس از عمل زیبایی دارند که نمونه آنها در سایت موجود می باشد.
   ۲- احتمال خطرات جدی مانند مرگ و تشنج و… بسیار نادر است. ولی مشکلات خفیف‌تر و اغلب قابل رفع بعضا پیش می آیند.
   ۳- درمورد هزینه ها همانطور که قبلاً گفته آن حتما باید ابتدا معاینه شوید و شرایط بینی شمابررسی گردد.

 182. moin می‌گه:

  سلام
  اقایه دکتر
  من اگه بخوام عمل بینی کنم ایا تاثیری تو صدام داره
  چون الان احساس میکنم با دماقم صحبت میکنم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   اگر گرفتی صدای شما مربوط به بینی شما باشد رفع می گردد.

   • احسان نوری می‌گه:

    سلام آقای دکتر من بینیم از نظر ظاهری خوب است البته به نظر خودم ولی من تنگی تنفس دارم یعنی بعضی وقتا کلا راه تنفسم که بینی است بسته میشود قبلا رفتم دکتر دکتر بهم گفت داخل بینی ات گوشت گرفته باید عمل بشه میخاستم بدونم اگر بخواهم عمل کنم تقریبا دوروبری چقد هزینه اش میشه ممنون میشم بگید

 183. اتوسا می‌گه:

  سلام اقای دکتر من بینی صاف و بدون قوز و سربالایی دارم امانوک بینی من یکم درازه و سوراخای بینیم هم کمی بزرگن میخاستم ببینم باعمل جراحی میتونم دماغ زیباتری داشته باشم و باتوجه به اینکه فقط همین دوعیب روداره هزینه عمل چقدرمیشه؟؟؟

 184. سلام اقای دکتر

  من ۲ ماهه پیش یه دکتر دیگه عمل کردم.واقعیتش بینیم یه طوریه.
  میدونم زوده واسه تصمیم گرفتن ولی خب میتونم بگم اصلا راضی نیستم و از الان تصمیم به عمل ترمیمی دارم.
  همه میگن تا ۶ ماه اولیه تغییرات زیادی میکنه.ایا درسته این حرف؟و سوال بعدی من اینه که شما عمل ترمیمی هم انجام میدید؟

  ممنون

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله بینی شما احتمالا دراین مدت تغییر می کند. در ضمن بافتهای شما فعلا آمادگی عمل مجدد را ندارد.
   من جراحی بینی ترمیمی انجام می دهم.

 185. ایمان افشنگ می‌گه:

  سلام آقای دکتر. وقت شما بخیر.
  من قبلاً بینی ام رو عمل کرده ام.
  امکان عمل کردن دوباره هم وجود داره؟

 186. روناک می‌گه:

  سلام دکتر زیر هجده سال هم عمل می کنید؟؟

 187. امیر حسین می‌گه:

  سلام
  من چند سال پیش تصادف کردم و بینیم دچار قوز و بزرگی غیر معمول شد ولی عمل نکردم و تا حالا باش کنار اومدم، دیروز یه نفر مشت محکمی به بینیم زد و قسمت بالای بینیم خیلی بزرگ شده و تقریبا نمیتونم نفس بکشم، چند روز بعد ضربه میتونم عمل کنم؟ و آیا ورم و بزرگی غیر معمول به خاژر شکستگی‌ه؟ چون دکتر توی بیمارستان عکس بینی رو دید و گفت که فقط یه ترک کوچک داره. و اینکه علاعم بینی شکسته چیه؟ عمل سخت تری داره و آیا هزینش متفاوته؟

 188. محسن می‌گه:

  سلام من دی میرم۱۸سالگی میتونم تو دی ماه عمل زیبایی انجام بدم

 189. سلام آقای دکتر.
  من سی و چهار سالمه.
  متاسفانه سه بار در سنین بین ۱۵ تا ۲۴ سالگی بینی من شکسته و هر سه بار توسط دکتر بینی را جا انداخته و آن را صاف کردم.
  متاسفانه الان چند سالیست دچار سینوزیت و عفونت های آن در اطراف بینی و پیشانی و عفونت های پشت حلق ، در فصول سرد سال و حتی در مواردی در شهریور ماه شده ام که تنها کوآموکسی کلاو ۶۲۵ جوابگو هست برام.
  ۱-آیا درمان قطعی برای تخلیه عفونت ها وسینوسهام وجود دارو و شما این عمل را انجام میدهید؟
  ۲-آیا امکان تخلیه کامل سینوس ها و جراحی زیبایی بینی (بینی من کاملا استخوانی است) به طور همزمان وجود دارد و شما آن را انجام میدهید ؟
  ۳-آیا نتایج جراحی همزمان سینوس و زیبایی بینی مثبت است و شما همزمان عمل کردن را پیشنهاد میدهید ؟

  ممنونم از وقت و پاسخگوئی شما.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   ابتدا شما باید ویزیت شوید برای بیماری شما تشخیص دقیق گذاشته شود و میزان گستردگی آن تعیین گردد و پلان درمانی برای آن گذاشته شود. در صورت نیاز به جراحی جهت تخلیه سینوسها من این جراحی را انجام می دهم و این عمل همزمان با عمل زیبایی بینی قابل انجام است و در صورت درمان دارویی بطور همزمان نتایج آن خوب است.

 190. فاطمه می‌گه:

  سلام دکتر من میخوام دماغمو عمل کنم هم گوشتیه هم قوز داره ولی تا اونجا که شنیدم تو سن قبل از ۲۲ سالگی عمل رو بینی گوشتی باعث برگشت میشه چون بعضی از دکتراهم این قضیرو صدق کردن و مشکل عمده ای که باهاش درگیرم تنفس شدید منه که اکسیژن زیادی مصرف میکنم و میخواستم بدونم عمل باعث تنگی نفس و یا همچین چیزیم میشه؟ و میخوواستم بدونم میشه همه بخیه هایی که برای عمل استفاده میشه میتونه جذبی باشه یا نه ؟ بعد درمورد فیلتری که توی دماغ میزارن میخواستم بدونم بدون اونم عمل شدنی هست یا نه؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما می توانید بینی تان را عمل کنید و محدودیت سنی ذکر شده صحیح نمی باشد و بینی های گوشتی در صورت رعایت دستورات پس ازعمل برگشت ندارند.
   مشکل تنفسی بعد ازجراحی نخواهید داشت.
   بخیه های داخل بینی جذبی و بخیه های خارجی غیر جذبی می باشند تا بهبودی زخم‌ها بهتر باشد.
   عمل بدون فیلتر هم قابل انجام می باشد.

 191. سارا کشاورز می‌گه:

  سلام بعد از انجام عمل انحراف توسط جراح یک طرف بینی ام بالاتر و طرف دیگر پایین تر قرار گرفت که این کج بودن بخصوص در عکس هایم بسیار واضح دیده میشود اصلا علتش را هم نفهمیدم آقای دکتر خواستم بپرسم ایا با عمل کردن میشود این عیب را برطرف کرد؟ دوسال هم از عملم گذشته .

 192. Mohammad می‌گه:

  سلام آقای دکتر اکبری خدا قوتت بده
  روند عمل چطوریه اول بیایم ویزیت بعدش تاریخ عمل کی میشه؟
  بیمارستان عمل میکنید یا مطب؟
  بیمه تکمیلی داشته باشیم فرقی داره یا نه؟
  از شهرستان هم مزاحم میشم

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما باید با مطب تماس بگیرید و برای مشاوره و ویزیت وقت بگیرید. همان روز ویزیت برای شما وقت عمل گذاشته می شود.
   عمل در بیمارستان و یا مرکز جراحی انجام می گیرد.
   اگر بیمه تکمیلی داشته باشید می توانید از آن استفاده بفرمایید.

 193. mohammad می‌گه:

  سلام آقای دکتر
  بنده ۲۴ سالمه و از بچگی تا الان ۴بار بینیم شکسته ، هم انحراف پیدا کرده و هم کج شده ، در ضما تنفسم هم دچار مشکله و نمیتونم درست نفس بکشم در. هنگام فعالیت ، بینیمم استخوانیه
  خواستم بدونم بیمه هزینه عمل من رو پرداخت میکنه؟ و اینکه من شهرستانم ،چند روز بعداز عمل باید تهران بمونم؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   بله بیمه تکمیلی بخشی از هزینه شما را پرداخت می کند.
   شما لازم نیست در تهران اقامت داشته باشید. ولی حدودا یک هفته بعد باید برای کشیدن بخیه ها و برداشتن گچ بینی ( اسپلینت) مجددا مراجعه بفرمایید.

 194. علی می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید ببخشید من شغلم سخت هست و صافکار خودرو هستم و همش با چکش و پیک و وسایل سنگین کار می کنم ایا عمل زیبایی انجام بدم می تونم به شغل خودم ادامه بدم و اگر عمل انجام بشه چه مدت استراحت کنم که به سر کارم برگردم و همچنین اگر در حادسه کار بشکنه قابل ترمیم هست ?

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   شما می توانید عمل جراحی را انجام دهید.
   با توجه به نوع شغلتان باید یک تا دو هفته استراحت کنید. و سپس بصورت سبک می توانید کار را شروع کنید. بعد از ۶ هفته می توانید بصورت عادی به فعالیت بپردازید.
   در صورت وقوع حادثه بینی شما قابل ترمیم می باشد.

 195. افشین می‌گه:

  سلام اقای دکتر ضمن ارزوی سلامتی بر شما
  اقای دکتر من تبریز هستم و مشکل اومدن به تهرانو دارم
  اگه بیام پیش شما عمل کنم چند روز طول میکشه
  یابعد عمل باید بیام پیش شما
  لطفا راهنمایی کنین ممنون.

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   معمولا اگر حدود یک هفته بتوانید تهران بمانیدمناسب است. در غیر این صورت می توانید برگردید تبریز و بعد از یک هفته مجددا مراجعه نمایید.

 196. مسعود می‌گه:

  سلام
  احتراما من هنگام خواب در حالتی که رو به بالا استراحت میکنم زیاد خور خور میکنم ( سمت چپ و راست خور خور ندارم )و احتمالا افتادگی زبان کوچک / بزرگی موجب این دردسر می شود.بینی سمت راست هم یکبار عمل کرده و لی نتیجه نگرفتم و اکثر اوقات کیپ است و صدای صبحت کردنم همیشه تو دماغی است .آیا همزمان می توانم دوتا عمل را انجام دهم و موفقیتی برایم دارد با تشکر .

 197. zahra می‌گه:

  باعرض سلام خدمت دکتر اکبری .

  من نوع بینیم رو نمیدونم ولی درکل فرمش مشکلی نداره فقط می خواستم بدونم که اگه ی مقدار کوچیک تر شه از طرفی برام مهمه که بینیم به صورتم بیاد .
  با دیدن عکسایی که گذاشتین خوشم اومد و می خواستم بدونم که برای اقدام به عمل چه مدت طول می کشه

 198. رها می‌گه:

  سلام اقای دکتر،وقت بخیر، رها هستم، ۲۵ساله، بعد از جراحی زیبایی بینیم از حدود یک هفته بعد احساس کردم یک طرف بینیم ورم میکنه، بعدا کم کم بیشتر هم شد ،بعد هم سمت دیگه شروع به تغییر شکل داد، که البته این برامدگی ها از داخل بینی ام هم قابل لمسه و سفید رنگ!! قبل از عمل زیبایی ،سابقه الرژی داشتم ولی الان بدتر هم شده همینطور ابریزش بینی!! این زائده های پولیپ مانند شدیدا شکل بینیم رو تغییر داده،میخواستم بدونم که چه راهی برای بهتر شدن الرژی و کاهش این ورمها از از ظاهر بینی ام دارم، از لحاظ جراحی چه کار میشه کرد، دارو چطور!؟اگر میشه هزینه جراحی رو هم بفرمایید.ممنون

 199. پدرام صفري می‌گه:

  سلام آقای دکتر من٢٠سالمه بینیم رو نمیخام عمل کنم ولی نوک بینیم یه برامدگی کوچولو داره میخواستم ببینم میشه بدون جراحی زیبایی به حالت عادی برگردونید یا نه؟

 200. زهر۱ می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر. من یکسال و ۵ ماه پیش بینیم رو عمل کردم و فرمش بسیار زشت و استخوان اضافه هم دارد احتمال داره برطرف بشه؟

 201. سمیرا می‌گه:

  سلام اقای دکتر ببخشید من سال قبل انژیو انجام دادم و گفتن که باید جراحی تعویض دریچه انجام بدم ایا امکانش هست قبل جراحی قلب جراحی رینو رو انجام بدم لطفا راهنمایی کنید

 202. سورنا می‌گه:

  سلام. اقای دکتر مرسی از مطالب مفیدتون. من یه پسر ۲۱ ساله هستم و رزمی کار میکنم من بینیم گوشتیه اما متاسفانه ۳ با به صورت فجیح دماغم شکسته و حالا انحراف زیاد پیدا کرده جنس پوستم هم زیاد مناسب نیست اما خداروشکر مشکل تنفسی پیدا نکردم. قبلا دوتا عمل سخت برای خونریزی داشتم میخواستم درمورد هزینش بدونم؟ و اینکه شما از قالب های کنترلی و اسکن سه بعدی استفاده میکنید؟

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   در مورد هزینه ها باید ابتدا بینی شما معاینه شود و شرایط آن بررسی گردد. در مورد اسکن سه بعدی و قالبهای کنترلی اگر بخواهید برای شما انجام می دهیم ولی اینها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و ارزش عملی ندارند. آنچه واقعا تفاوت ایجاد می کند تکنیک و تجربه جراح شما می باشد.

 203. راحيل می‌گه:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من بندرعباس هستم و میخوام بینیم رو عمل کنم
  شما فقط درتهران انجام میدید؟!

 204. زهرا می‌گه:

  سلام و خداقوت
  آقای دکتر من دماغم بچه بودم شکسته الان بالای بینیم کلفت شده یکم انحراف ویکم گوز پیدا کرده الان میشه بینیم خوب بشه ازشهرستانم هزینه عملم چقدر میشه؟ اگه میشه عکسشو بفرستم نظرتونو بگین ممنون میشم

 205. وحید می‌گه:

  سلام آقای دکتر بینی من گوشتی و پهن هست. چند درصد بینی من بهتر میشه؟
  جسارتا من شهرستان زندگی میکنم، هیچ راهی هست شما ظاهر بینی من رو (عکس) ببینید و اظهار نظر بفرمایید؟ ممنونم

 206. امیر می‌گه:

  سلام اقای دکتر
  میشه راجع به این ژل های تزریقی که جدیدا میگن برای بینی هم استفاده میشه توضیح بدین؟
  و اینکه ایا خودتون اینکارو انجام میدین یا فرد خاصی رو معرفی میکنین؟
  ممنون

 207. Bahar می‌گه:

  سلام اقای دکتر من١٧سالم تموم شده و شهریور بیاد ١٨رو تموم میکنم من هرچند روز خون دماغ میشم به دلیل گرمی بعد از عملم خون دماغ میشم یا مشکلی پیش میاد؟

 208. مریم می‌گه:

  سلام آقای دکتر من ۲۳سالمه و بینی گوشتی دارم بینیم بزرگ نیست میخواستم ببینم میشه جوری عمل کنم ک زیاد نوک تیز نشه و بالا نره اصلا چون گونه های پری دارم و سر بالا بهم نمیاد و برگشت داره یا نه ممنون میشم

 209. Abbas می‌گه:

  سلام
  من سمت راست بینیم فرو رفتگى داره و سمت چپم گوشت اضافه داره و برامدگى، مى خواستم بدونم بدون دست زدن به بدنه ى بینیم مى تونم دو سمت و سوراخ هاى بینیمو متقارن کنم؟ اگه هزینه ى تقریبیش هم بگین ممنون مى شم

 210. آ.ق می‌گه:

  با سلام
  من یک فرد نظامی هستم . بر اثر حادثه بینی من اسیب دیده و بزرگ شده است
  میخواستم ببینم با عمل جراحی مثل اول میشود
  و هزینه ی عمل رو دفترچه نیروی انتظامی پرداخت میکند ؟
  با تشکر

 211. Nazanin goodarzi می‌گه:

  سلام آقای دکتر؛وقتتون بخیر
  میخواستم برای مشاوره خدمت برسم اما قبلش میخوام بدونم طول درمان عمل بینی چقدره؟من تا عید میتونم چسب بینیمو بردارم؟
  باتشکر

 212. زهرا می‌گه:

  سلام ببخشید دکتر من ۱۴ سالمه میخواهم از خرداد ماه بیام عمل جراحی بینی چند ماه با چسب بینیم پوشش داده میشه ؟؟؟؟؟

 213. زهرا می‌گه:

  سلام ببخشید دکتر من ۱۴ سالمه میخواهم از خرداد ماه بیام عمل جراحی بینی ایا امکان داره با این سن؟؟؟؟؟؟

 214. مرتضی می‌گه:

  سلام آقای دکتر وقتی به بینی من زربه میخوره ازش خون میاد و بینی من خیلی بزرگ و مثل استخوانی است یه شکل حلالی دارد میخواستم ببینم این باید عمل بشه یا نه و ایم حلال از چیه ممنون میشم اگه جواب بدین

 215. مرتضی می‌گه:

  سلام بینی من استوخوانی و وقتی که بهش زربه کوچک میخوره شروع به خون امدن میشه و وقتی بچه بودم لبه پنجره خورده میخواستم ببینم باید عمل به شه و ۱۶سالمه

 216. فرزان می‌گه:

  با سلام جناب دکتر
  من دختری مجرد هستم ۳۱ساله که میخوام بینی خود را جراحی کنم ولی متاسفانه والدین من راضی به این عمل نیستن، میخواستم بدونم باید رضایت نامه کتبی از آنها باشه؟ یا خودم میتونم این مسئولیت رو قبول کنم برای جراحی؟
  و مورد بعد اینکه چقدر عمل زمان میبره آیا میتونم بعد عمل مرخص بشم ؟ پروسه جراحی یک روزه است یا خیر
  با تشکر از شما

  • dr akbari می‌گه:

   سلام
   افراد بعد از سن قانونی می توانند مسئولیت جراحی خود را بعهده بگیرند. اگرچه در مورد عمل زیبایی رضایت خانواده و اطرافیان کمک بزرگی بخصوص جهت طی کردن پروسه بعد از عمل میباشد. پروسه عمل شما یکروزه می باشد و همان روز ترخیص می گردید.

 217. Maryam می‌گه:

  با سلام اقای دکتر
  من خارج از ایران زندگی میکنم و میخوام برای عمل جراحی ب ایران بیام . واقعیتش حداکثر یک ماه و نیم بتونم اونجا بمونم . ایا مشاورع یا همه ی کارای قبل و بعد عمل میشه تو این مدت زمان انجام داد؟
  بینی من گوشتی هستش و میشه جواب خوبی بدست اورد بعد عمل؟

 218. مریم می‌گه:

  سلام
  من خیلی دوست دارم جراحی زیبایی بینی داشته باشم فقط سر کار مشکله برام با چسب باشم طبق سوالات قبلی ام فرمودید یک ماه اول باید چسب داشته باشه
  امکانش هست من بعد جراحی سر کار چسب نزنم؟
  یا با ماسک باشم

 219. فردین می‌گه:

  با عرض سلام وخسته نباشید سال نو مبارک
  دکتر بینی من در تصادف دچار شکستگی و پارگی از طرف لب سمت راست شده آیا من عمل زیبای کنم جای پارگی از بین میره?

 220. Nima می‌گه:

  سلام من دچار شکستگیه بینی شدم و قصد دارم ماه دیگر عمل زیبایی کنم ایا نیاز هست الان بینی خودم را جا بیاندازم یا میشه همینطوری بمونه ماه دیگه یک دفه زیبایی عمل کنم ؟
  با تشکر

 221. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دکتر عزیز، بنده مشکل بزرگی دریچه قلب و تپش قلب دارم، خواستم بپرسم این بیماری مشکلی در عمل برای سلامتیم ایجاد نمی کنه، با این وجود میتونم عمل کنم؟

 222. نیاز می‌گه:

  سلام
  بینی من استخوانی است میخواستم ببینم نتیجه بهتری میشه گرفت؟ و اینکه درد بیشتری داره یا نه؟
  ممنون

 223. Ram می‌گه:

  سلام دکتر من ترامادول مصرف میکنم آیا به عمل بینی مشکل داره ؟ بعضی ها میگن خونشما بند نمیاد ؟

 224. مسافر خسته می‌گه:

  دکتر من چند ماه پیش یه سوال پرسیدم کامنتم تایید نشد و جوابی بهش ندادین یه بار دیگه میپرسم….من دیابت نوع ۱ دارم ولی A1C هام نرماله آیا میتونم جراحی بینی انجام بدم یا مجاز نیستم؟

 225. نوید می‌گه:

  سلام آقای دکتر. پسرم ۲۴ سالمه. برای عمل زیبایی بینی نیاز به رضایت پدر یا مادر هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *